Foto: Štefan P.
ID: 173348

Štefan P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  38 let


  Aktualizace 10.07.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1996 - 1998
  SOU a U U hvězdy - Pozemní stavitelství
  SŠ s maturitou
  1993 - 1996
  SOU U nemocnice, Kladno - Lakýrník - písmomalíř
  Vyučení
 • Praxe

  2013 - 2013
  OK Aircraft Service s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Kompletní Logistika - objednávání náhradních dílů pro servis a zákazníky, s tím spojeno přijímání zboží (zadávání příjemek do systému), zaskladňování na skladové lokace, vydávání dílů (vytvářeníní výdejek a dodacích listů pro fakturaci), nastavování marží, vyhledávání potebnciálních dodavatelů náhradních dílů a komunikace v ČJ i v AJ.
  2012 - 2013
  Aero Vodochody a.s.
  Kvalita a kontrola jakosti , Ředitel / manažer kvality
  Řízení chodu oddělení po stránce administrativní (objednávání požadavků na opravy přístrojů i samotných laboratoří), schvalování faktur (kalibrací zařízení, za telefony, nákup OOPP, kancelářských potřeb a jiného laboratorního a zkušebního vybavení), účast na poradách vedoucích oddělení QA + předání požadavků vedoucím jednotlivých laboratoří/zkušeben, vystavování požadavků pro výběrová řízení nových zaměstnanců + účast při řízení, vypracování kapacitního plánu na nadcházející rok dle požadavků projektových manažerů, vypracování finančního plánu na nadcházející rok dle požadavků a potřeb oddělení laboratoří a metrologie, vypracování požadavku pro investiční komise (pro a proti, finanční rozpad / návratnost…), implementace programu 5S v oddělení, určování prioritních požadavků + rozdělení jednotlivým laboratořím, schvalování bonusů a navrhování prémií, kontrola a schvalování docházky ( NV, dovolená…), návrh plánu školení na nadcházející rok, účast při auditech (BOZP, Nadcap, LRQA), spoluúčast při odstraňování nálezů auditů, zavádění nápravných opatření do procesu, kontrolní činnost podnikových instrukcí, směrnic a jiných důležitých dokumentů, odpovědnost za 32 zkušebních techniků a inženýrů.
  2011 - 2012
  Aero Vodochody a.s.
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Kontrola průběhu prací kooperačních programů (zejména výroba náběžných hran křídel pro nový letoun Bombardier C Series C110/C130 a Embraer KC-390), vytváření podpisových dokumentů, spolupráce s inženýringem a vývojáři z konstrukce, vedení porad (i s externími kolegy), rozdělování úkolů výrobním týmům (ranní operativa, vytváření plánu práce na daný den). Spolupráce u schvalování procesů výroby, dodavatelských firem a společností, jež se budou určitou měrou podílet na výrobě částí letounů pro AV.
  2011 - 2011
  Job Air Technic a.s.
  Výroba a průmysl , Plánovač výroby
  Na pozici Plánovače údržby bylo mou povinností: Provádění předběžné kalkulace a plánování údržby let. dle patřičné dokumentace výrobce daného typu letadel, podílení se na rozvržení časového harmonogramu v průběhu provádění údržby tak, aby všechny postupy navazovali na sebe bez větších nebo nezbytně nutných prodlev, konzultace s externím zákazníkem průběh prací na letadle, dojednávání s logistikou a popřípadě urgenci materiálu před, v průběhu i při dokončování údržby. Vychystávání předávací dokumentace zákazníkovi o provedených prací.
  2010 - 2011
  Job Air Technic a.s.
  Výroba a průmysl , Technik výroby
  Mým hlavním úkolem na této pozici bylo vyhledávání zaměnitelnosti různých náhradních dílů (ať už šlo o běžný spotřební díl, chemické látky, hutní materiál či „rotující“ letecké náhradní díly) v dokumentacích různých výrobců a poté jejich zadávání do interní databáze. Dále jsem kontroloval nejen pro opravu letadel SAAB 340, L-410, B737 classic / NG, ale i pro jejich konzervaci. Dále jsem kontroloval přiřazený materiál k pracovní kartě pro jednotlivou práci na letadel dle technické dokumentace (AMM, CMM) výrobců Boeing, Saab, Airbus nebo pro Kunovickou L-410 a upravoval jsem je dle dlouhodobé spotřeby. Byl jsem technickým asistentem jak inženýringu, tak i mistrům a vedoucím na těžké údržbě. Účastnil jsem se porad marketingu a těžké údržby s externími zákazníky.
  1999 - 2010
  ČSA a.s.
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  Dispečer přípravy práce Prováděl jsem materiálovou asistenci na těžké údržbě letounů typu ATR 42 a 72, Boeing B737/300-500 (stará generace) a 600-800 (nová generace), Airbus 310, A320F, 330 v rozsahu C-check až po D-check, u oprav koroze (CPCP), částečné opravy poškození trupu, různé modifikace ať už interiérů či exteriérů, výměny podvozků, instalace wingletů, zařazovací revize letadel do flotily a předávací revize letadel jiným uživatelům. Mezi letecké společnosti pro které jsem spolupracoval a kde mám také kontakty se zástupci patří například Lufthansa, Transavia Airlines, Air Berlin, Maersk Air, Aeroflot Nord, Hapag-Lloyd, TUi, Sun Express, Scandinavien Airlines SAS atd. Mojí hlavní pracovní náplní bylo vychystání materiálu pro daný typ údržby, převoz poškozených a opravených dílů do opraven a zpět pod letadlo, vyhotovení předávacích dokumentů externím zákazníkům (listy výměn, listy oprav…) a oddělení marketingu. Byl jsem součástí týmu na poradách s externím zákazníkem kde jsme přímo s nimi řešili jednotlivé úkoly či požadavky a další důležité body ohledně dodání materiálu pro opravu či nákup nových dílů pro instalaci. Dále jsem také vychystával díly pro expedici k odeslání demontovaných nebo nepoužitých dílů externímu zákazníkovi či do externích opraven. Velmi úzce jsem spolupracoval s technickými inženýry. Pracoval jsem jak manuálně tak i na PC s technickou dokumentací (pracovní karty, technické výkresy, kontrola správnosti označení náhr. Dílů). S externími zákazníky jsem komunikoval výhradně v anglickém jazyce. Jak jsem již výše zmiňoval v názvu profese, posledních 8 let jsem byl na pozici zástupce vedoucího a řídil jsem kolektiv o 10 pracovnících. Na této pozici pak byli mými úkoly rozpis služeb, souhrn knih jízd, docházka zaměstnanců atd. a odpovědnost za bezproblémový chod oddělení.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  Databázové systémy
  Oracle
 • Zájmy

  Hokej (pasivně), hokejbal (rekreačně), stolní hokej (aktivně), cyklistika (rekreačně), fotbal a futsal (rekreačně), bowling, squash, cestování (převážně autem), historie (2.sv. válka), hudba...
 • Trvalé bydliště

  Pionýrů 249, Stochov, 27303

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45