Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Filip K., DiS.

Foto:  Filip  K., DiS.

ID: 112222

Bydliště: ulice, čp, Praha 9 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1981
Platnost: 21.06.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2000 - 2002
VZŠ 5. Května - Vyšší zdravotnická škola - Diplomovaná sestra pro intenzivní péči
Vyšší odborné
1996 - 2000
SZŠ 5. Května - Střední zdravotnická škola - Všeobecná sestra
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2016 - 2016
Geria, s.r.o.
Zdravotnictví a sociální péče , Zdravotní sestra
Práce všeobecné sestry v oblasti Home Care: převazy, hojení ran, aplikace injekcí, kontrola a zhodnocení zdravotního stavu, aplikace infuzí, nitrožilní katetritzace, PMK, ošetřování stomií, odběry biologického materiálu, prevence dekubitů, ošetřovatelská rehabilitace, vedení zdravotnické dokumentace atd.
2014 - 2015
Mediaservis, s. r. o.
Administrativa , Referent
Junior manažer kvality (neadresná distribuce): analýza vývoje kvality, analýza a tvorba procesu neadresné distribuce, analýza činností zaměstnanců související s procesem adresné a neadresné distribuce, tvorba metodik a směrnic pro kontroly kvality neadresné distribuce, organizace klientských a interních kontrol kvality, komunikace se zástupci klienta a kontrolních agentur a komunikace se stěžovateli - reklamační proces.
2011 - 2014
Mladá fronta, a.s.
Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
Zodpovědnost za rubriku domácího zpravodajství a zpravodajství on-line; interview a jednání s představiteli politických stran, vlády a dalších institucí; online zpravodajství (www.zdravi.E15.cz); monitoring tisku; administrace webových stránek a webeditorská činnost; administrace facebooku; podíl na tvorbě layoutu titulu; korektury knih a rozsáhlejších textů; podpora marketingu; klientské tituly (PR); podpora eventů v rámci divize; reportáže. Podíl na přípravě a organizaci klientských akcí (např. Sestra roku, Palác Žofín pro cca 1000 účastníků).
2009 - 2011
Mladá fronta, a.s.
Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
Redaktor/editor/webeditor - Zajišťování, editace a korektury článků; rozhovory; založení a správa facebookových stránek včetně vyhodnocování dopadu prezentace na sociálních sítích. Podpora marketingu; podíl na tvorbě edičního plánu a layoutu časopisu; komunikace s autory, čtenáři a relevantními institucemi. Podíl na přípravě a organizaci klientských akcí (500+ účastníků).
2007 - 2009
Mladá fronta, a.s.
Media, reklama, PR , Account Manager - media, reklama
Prodej plošné inzerce v tištěných médiích; návrhy, úpravy, koordinace tisku a distribuce reprintů; jednání s předními představiteli a zástupci farmaceutických firem; podíl na tvorbě edičních plánů a layoutu titulů; podpora marketingu; účast na klientských akcích; veletrzích. Podíl na oganizaci klientských akcí (500+ úřastníků).
2000 - 2007
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Zdravotnictví a sociální péče , Zdravotní sestra
Výkon práce zdravotní sestry se specializací na popáleninovou medicínu; péče o rány; reparativní péče o rány; práce s dospělými všech věkových kategorií i dětmi, vedoucí směny; zástup staniční sestry; vedení kolektivu 15 lidí; rozvrh služeb zaměstnanců, zodpovědnost za rozpočet oddělení; zásobování.
1997 - 2000
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Zdravotnictví a sociální péče , Sanitářka / sanitář
Výkon práce sanitáře a ošetřovatele na Klinice popáleninové medicíny.

Jazykové znalosti

latina
základní / pasivní
angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Zájmy

Veřejné dění, psychologie, sociologie, filozofie, medicína, kultura, politika, míčové hry, squash, fotbal, četba, výpočetní technika, šachy...

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek