Foto: Filip K., DiS.
ID: 112222

Filip K., DiS.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 21.06.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2002
  VZŠ 5. Května - Vyšší zdravotnická škola - Diplomovaná sestra pro intenzivní péči
  Vyšší odborné
  1996 - 2000
  SZŠ 5. Května - Střední zdravotnická škola - Všeobecná sestra
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  Geria, s.r.o.
  Zdravotnictví a sociální péče , Zdravotní sestra
  Práce všeobecné sestry v oblasti Home Care: převazy, hojení ran, aplikace injekcí, kontrola a zhodnocení zdravotního stavu, aplikace infuzí, nitrožilní katetritzace, PMK, ošetřování stomií, odběry biologického materiálu, prevence dekubitů, ošetřovatelská rehabilitace, vedení zdravotnické dokumentace atd.
  2014 - 2015
  Mediaservis, s. r. o.
  Administrativa , Referent
  Junior manažer kvality (neadresná distribuce): analýza vývoje kvality, analýza a tvorba procesu neadresné distribuce, analýza činností zaměstnanců související s procesem adresné a neadresné distribuce, tvorba metodik a směrnic pro kontroly kvality neadresné distribuce, organizace klientských a interních kontrol kvality, komunikace se zástupci klienta a kontrolních agentur a komunikace se stěžovateli - reklamační proces.
  2011 - 2014
  Mladá fronta, a.s.
  Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
  Zodpovědnost za rubriku domácího zpravodajství a zpravodajství on-line; interview a jednání s představiteli politických stran, vlády a dalších institucí; online zpravodajství (www.zdravi.E15.cz); monitoring tisku; administrace webových stránek a webeditorská činnost; administrace facebooku; podíl na tvorbě layoutu titulu; korektury knih a rozsáhlejších textů; podpora marketingu; klientské tituly (PR); podpora eventů v rámci divize; reportáže. Podíl na přípravě a organizaci klientských akcí (např. Sestra roku, Palác Žofín pro cca 1000 účastníků).
  2009 - 2011
  Mladá fronta, a.s.
  Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
  Redaktor/editor/webeditor - Zajišťování, editace a korektury článků; rozhovory; založení a správa facebookových stránek včetně vyhodnocování dopadu prezentace na sociálních sítích. Podpora marketingu; podíl na tvorbě edičního plánu a layoutu časopisu; komunikace s autory, čtenáři a relevantními institucemi. Podíl na přípravě a organizaci klientských akcí (500+ účastníků).
  2007 - 2009
  Mladá fronta, a.s.
  Media, reklama, PR , Account Manager - media, reklama
  Prodej plošné inzerce v tištěných médiích; návrhy, úpravy, koordinace tisku a distribuce reprintů; jednání s předními představiteli a zástupci farmaceutických firem; podíl na tvorbě edičních plánů a layoutu titulů; podpora marketingu; účast na klientských akcích; veletrzích. Podíl na oganizaci klientských akcí (500+ úřastníků).
  2000 - 2007
  Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  Zdravotnictví a sociální péče , Zdravotní sestra
  Výkon práce zdravotní sestry se specializací na popáleninovou medicínu; péče o rány; reparativní péče o rány; práce s dospělými všech věkových kategorií i dětmi, vedoucí směny; zástup staniční sestry; vedení kolektivu 15 lidí; rozvrh služeb zaměstnanců, zodpovědnost za rozpočet oddělení; zásobování.
  1997 - 2000
  Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  Zdravotnictví a sociální péče , Sanitářka / sanitář
  Výkon práce sanitáře a ošetřovatele na Klinice popáleninové medicíny.
 • Jazykové znalosti

  latina  -  základní
  angličtina  -  pokročilá
 • Řidičský průkaz

 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Veřejné dění, psychologie, sociologie, filozofie, medicína, kultura, politika, míčové hry, squash, fotbal, četba, výpočetní technika, šachy...
 • Trvalé bydliště

  Kolbenova 24, Vysočany, Praha 9, 19000

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45