Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Petr Š.

Foto:  Petr Š.

ID: 278852

Bydliště: ulice, čp, Praha lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1981
Platnost: 20.08.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1997 - 2001
SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí - Podnikání ve stavebnictví
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2015
Real Expression
Management , Provozní ředitel / manažer
Příprava a plánování práce v rozsahu pro celou menší jazykovou školu. Vedení agentury, týmu pracovníků a ostatního provozu firmy. Vyhledávání a oslovování nových klientů, spolupracovníků pro vývoj a rozšíření firmy. Cíl a zaměření na klienty a jejich požadavky, denní komunikace v AJ.
2010 - 2012
F-real
Stavebnictví a reality , Facility Manager
Provádění technické kontroly objektů ve správní činnosti V případě zjištění závad a nedostatků zajištění odstranění – svépomocí nebo vyhledáním vhodné subdodavatelské firmy Zajištění pravidelných revizí v objektu, řešení havarijních případů a ostatních požadavků od vlastníků a nájemců nemovitosti, spolupráce s SVJ Krásova 24, Praha 3 Prohlídky nemovitostí se zájemci o pronájem a příprava podkladů pro prohlídky Zpracování a evidence nabízených nemovitostí na internetu (realitní server)
2010 - 2012
Locator s.r.o.
Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
Příprava projektu pro rekonstrukci bytů a půdní nástavby objektu Krásova 24, Praha 3 Zpracování rozpočtů a kalkulací pro rekonstrukci, poptávka dodavatelských a subdodavatelských firem jednotlivých řemesel a specifikací. Práce s projektanty (elektro, vytápění, ZTI, stavební část) a spolupráce na řešení technických detailů Provádění kontroly práce na stavbě (rekonstrukce bytu)vybraných dodavatelských firem Vedoucí projektu – rekonstrukce bytové jednotky v ul.Dukelských hrdinů č.p.25  poptávka jednotlivých firem (stavební práce, obklady a dlažby, sanitární keramika, renovace oken a dveří, nové malby, klimatizace, sádrokartonové konstrukce, bezpečnostní dveře, podlahy, koberce, parkety, profese (instalatér, elektrikář, topenář, plynař)  výběr dodavatelských firem  kontrola provádění práce dodavatelských firem v průběhu rekonstrukce a po dokončení prací  zajištění materiálu a práce pro řemeslníky stavebních prací  komunikace s úřadem MČ Praha 7, stavebním úřadem a další (změna užívání bytové jednotky na nebytovou)
2009 - 2010
Šindy
Telekomunikace , Technik v telekomunikacích
práce technika v telekomunikační společnosti v oddělení havárií pro oblast Středočeský kraj – oblasti Berounsko, Příbramsko, Kladno a Praha západ, Vyřizováni stavebních povolení, výkopového povolení a ostatní zařizovaní na městských úřadech a obcích. Řešení různých problémových situacích, plánovaní a organizace práce pro mechaniky, kabeláře, kopáče a ostatní podřízené dle denní potřeby havárií. Přijímání objednávek od společnosti O2 Telefonica , evidence havárií, zpracování podkladů a dokumentace pro vyúčtování a fakturaci zakázek, kontrola provedení práce mechaniků a kabelářů Komunikace se zákazníky, řešení případných reklamací Objednávání materiálu a jiných prací od ostatních subdodavatelů, komunikace se společnosti O2 Telefonica
2008 - 2009
Southern Tea LLC, Georgia - USA
Doprava, zásobování a logistika , Řidič vysokozdvižného vozíku
práce ve skladě jako řidic VZV voziku, nakládaní a vykládání nákladních aut, příprava zakázek, manipulace s produkty (čaje), manuální zručnost, denní komunikace v AJ
2005 - 2007
Finep & Partners
Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
- administrativní práce pro výrobního ředitele (kontrola faktur, docházka zaměstanců - cca 50lidi, příjem objednávek, archivace dat - technické fotografie z aktuálních projektů, aktualizace ceníku materiálu, faktury, KZP, apod.), spolupráce na vyběru hlavních subdodavatelů pro nové projekty (telefonická a emailová komunikace s techniky subdodavatele, projektanty, porovnávání cen služeb a materiálu apod.), archivace projektové dokumentace a ostatních technických dokumentů etc. -technik na stavbě kontrola provedení práce subdodavatelů na stavbě (kontrola dispozice bytových jednotek a komerčnich prostor dle projektové dokumentace, kvalita provedení všech profesí (hrubá stavba, eletro, ZTI, TZB, povrch.upravy, VZT, apod.), funkční zkoušky , kontrola klientského vyběru (typy zařizovacích edematous, apod.), řešení problemů s dodavately, projekt manažerem a ostatními kolegy, komunikace s klienty - prohlídky bytu, předávání byt.jednotek majitelům, orientace v PD, etc.
2004 - 2005
Skanska
Stavebnictví a reality , Rozpočtář/kalkulant
Kalkulant, rozpočtář pro Al a plastové výplně [okna, dveře, fasády] zpracování a koordinace kalkulací cenových nabídek. Odpovědnost za zpracování nabídky v daném termínu, spolupráce s projektantem při zpracování technického řešení a detailů.

Jazykové znalosti

angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Zájmy

rodina, sport, hudba

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek