Není foto: Ing. Rostislav H.
ID: 166487

Ing. Rostislav H.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 08.11.2012
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1999 - 2002
  Vysoká škola báňská – TU Ostrava - Energetika
  Vysokoškolské / univerzitní
  1999 - 2002
  Vysoké učení technické v Brně - Ekonomika a řízení podniku
  Vysokoškolské / univerzitní
 • Praxe

  2010 - 2012
  CEMEX Czech Republic, s.r.o.
  Management , Provozní ředitel / manažer
  Prokurista společnosti - podílení se na vedení společnosti
  2008 - 2012
  CEMEX Czech Republic, s.r.o.
  Management , Provozní ředitel / manažer
  Od července 2008 jsem byl rovněž generálním ředitel jmenován odpovědný manažer divize přísad s odpovědností za Českou republiku a Polsko. Rozsah činnosti zahrnuje správu veškerou správu divize, zpracování ročního plánu divize, jeho naplňování, odpovědnost za produkci ve výrobním závodě, skladování interně vyráběných přísad, nákup externě nakupovaných produktů, interní logistiku a distribuci produktů externím a interním zákazníkům.
  2007 - 2012
  CEMEX Czech Republic, s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Ředitel / manažer logistiky
  Kompletní zastřešění logistické procesy u dopravy silniční i vlakové a všechny projekty s logistikou související pro divize cement. Oddělení logistiky bylo vybudováno od základů, tak aby zajišťovalo všechny činnosti potřebné v denní praxi i strategický rozvoj pro firmu v této oblasti v taká budoucích obdobích. Do portfolia činností dále patří zpracování a naplňování ročního plánu oddělení, zodpovědnost za skladové hospodářství, z oddělení procurementu na oddělení logistiky byly převedeny zodpovědnosti za vyjednávání všech logistických projektů a to jak po ekonomické stránce, tak i po stránce implementační do systému společnosti. Přímo řídím tým 5 podřízených vedoucích a celkově má oddělení logistiky 29 pracovníků. Od května 2007 je firmou implementován program SAP, kterého se účastním od začátku a pro oblast logistiky zodpovídám. Jako zodpovědná osoba za Českou republiku se účastním evropských projektů za oblast logistiky. Tato pozice je v organizační struktuře přímo zodpovědná generálnímu řediteli. Jsem členem nejvyššího vedení společnosti a patřím do týmu generálnímu ředitele společnosti CEMEX Czech Republic.
  2006 - 2007
  CEMEX Czech Republic, s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Ředitel / manažer nákupu
  Kompletní proces vyjednávání a implementace kontraktů pro komodity služeb, surovin a základních materiálů, logistiky, mobilní techniky a náhradních dílů, a to pro všechny divize oblasti podnikání firmy, tedy výroby cementu, kameniva, i betonu. Jako manager týmu jsem byl zodpovědný za koordinaci týmu, nastavení a procesování všech zúčastěných odborníku z dané sféry, pro kterou byla dlouhodobá dohoda, kontrakt nebo smlouva připravována a zajištění, toho aby byl kontrakt plně v souladu potřebami a požadavky a také správně implementován ve firmě. Organizačně tato pozice byla podřízena řediteli clustru se sídlem ve Vídni, který koordinoval i ostatní země clustru jako jsou Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko a Izrael.
  2004 - 2006
  AERO Vodochody, a.s. – divize Sikorsky
  Obchod, nákup, prodej , Ředitel / manažer nákupu
  Zodpovědný za všechny rámcové kontrakty a cenová vyjednávání s dodavateli na divizi Sikorsky S 76 pro program Sikorsky UTC, kde 95% dodavatelů je situováno v USA a tedy komunikace s nimi je převážně vedena v angličtině. Zodpovědný za oblast kontraktů a cen. Denně řešenou agendou bylo vyjednávání, ať již dlouhodobých kontraktů, tak vyjednávání o cenách pro různé komponenty a celky nakupované pro tento program, vycházejících z aktuálních potřeb programu, dle vysokých standardu Sikorsky UTC - United Technologies požadovaných v leteckém průmyslu.
 • Jazykové znalosti

  polština
  mírně pokročilá
  angličtina
  pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Trvalé bydliště

  Mikšovského 825/16, Košířé, Praha, 15800

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45