Foto: Ing. Milan M.
ID: 176517

Ing. Milan M.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  36 let


  Aktualizace 29.03.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2012 - 2013
  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta Technologická - Procesní inženýrství - kombinované, stále probíhá
  Vysokoškolské / univerzitní
  2002 - 2004
  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta Managementu a Ekonomiky - Průmyslové inženýrství
  Vysokoškolské / univerzitní
  1998 - 2002
  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta Managementu a Ekonomiky - Ekonomika a management
  Bakalářské
  1994 - 1998
  Obchodní akademie Břeclav - ekonomika a management
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2012
  ITW Pronovia, s.r.o., Velká Bíteš
  Výroba a průmysl , Project manager
  Lean Manager - Optimalizace procesů, štíhlá výroba, 5S, standardizace práce a pracovišť, tvorba mikrolayoutů pracovišť, vizualizace, tvorba layoutů linek, spolupráce na transportu projektů ze zahraničí, kontinuální zlepšování – kaizen, koncept uskladnění přípravků.
  2010 - 2012
  ViskoTeepak, s.r.o., Slavkov u Brna
  Management , Provozní ředitel / manažer
  Operations Manager Řízení chodu výrobních oddělení (viz. níže) a údržby, celkem cca 190 pracovníků. Zodpovědnost za plnění ukazatelů, analýza využití strojů, ztrátových časů, scrapu, ISO, BRC/IoP apod. Řízení a zodpovědnost za průběh generálních oprav, preventivní údržby, stavbu nových strojů a úpravny vod s přípravou provozních roztoků a olejů. Spolupráce na projektu stěhování provozu do nové lokality – tvorba layoutů, výrobních a materiálových toků, podrobný plán stěhování výrobních a dalších zařízení, plán a realizace rozjezdu provozu v nové lokalitě. Zajištění dovybavení nového provozu (výroba a údržba).
  2008 - 2010
  ViskoTeepak, s.r.o., Slavkov u Brna
  Výroba a průmysl , Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství
  Řízení chodu několika oddělení (řásnění, tisk, převíjení) v nepřetržitém provozu, cca 150 pracovníků. Zodpovědnost za plnění ukazatelů výroby (plán, yield, scrap). Řešení strategických otázek výrobního procesu, výběru dodavatelů, optimalizace procesů, tvorba výrobních postupů, ISO. Jednání s dodavateli v ČR i zahraničí. Vedení projektů na zlepšení ve výrobě. Personální zajištění výroby. Reportování a analýza výsledků oddělení. Tvorba ročního rozpočtu a zodpovědnost za jeho plnění. Úzká spolupráce s ostatními odděleními (údržba, vývoj, kvalita, HR) a technikem podpory zákazníků.
  2007 - 2008
  Stena Safina a.s., Vestec, Jesenice u Prahy
  Výroba a průmysl , Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství
  Zodpovědnost za chod výroby, organizace práce a řízení týmu 13 výrobních a THP pracovníků, sledování a vyhodnocování výrobních výsledků, optimalizace procesů a výstupu, tvorba pracovních postupů, organizace interní a externí logistiky, jednání s odběrateli a dopravci, prodej frakcí a odpadu, tvorba rozpočtu a jeho dodržování, řešení otázek BOZP a PO, personální zajištění provozu.
  2005 - 2007
  Ingersoll Rand - Trainee Program
  Výroba a průmysl , Project manager
  IRCR Manufacturing, s.r.o., Dobříš. Technologie (5 měsíců). Spolupráce na přesunu a rozjezdu výroby na nové pohyblivé lince - řešení výrobních problémů, toků materiálu apod. Každodenní spolupráce s technology, mistry, ostatními odděleními a dodavateli na řešení problémů a projektech. Ingersoll Rand International, Dublin, Irsko. Process Improvement team (6 měsíců). Vedení projektů (PI Communication, Customer Complaints Policy, PI Ideas and Projects Management, New Distributor Set Up). Každodenní podpora projektů a aktivit PI Teamu – reporting, mapování a analýza procesů. Ingersoll-Rand Equipment Manufacturing Czech Republic s.r.o., Kolín. Technologie (13 měsíců). Vedení projektů (Vizualizace, TPM, Sledování OEE, Optimalizace linky konvektorů, Přeprava lakovaných dílů). Denní spolupráce a podpora mistrů a technologů.
  2004 - 2005
  Toyota Peugeot Citroen Automobile, s.r.o., Kolín
  Výroba a průmysl , Technik výroby
  Line Control Specialist - Monitorování procesu výroby automobilů, obsluha a nastavování výrobních systémů, řešení problémů ve výrobě, spolupráce s ostatními odděleními, tvorba pracovních procedur a manuálů k výrobním systémům, vyhodnocování a reportování výsledků výroby.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  angličtina
  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Další vzdělávání a osobní rozvoj, sport (cyklistika, spinning, volejbal, squash, plavání, fitness), cestování, turistika, hudba, hra na kytaru, literatura, vaření.
 • Trvalé bydliště

  Dědická 28, Slatina, Brno, 62700

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45