Foto: Ing. Tomáš V.
ID: 141011

Ing. Tomáš V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 16.12.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2006
  VUT v Brně, Fakulta stavební - Stavební inženýrství, obor Pozemní stavby
  Vysokoškolské
  1995 - 1999
  Obchodní akademie Veselí nad Moravou - Ekonomika a administrativa
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2014
  Ing. arch. Libor Žák
  Stavebnictví a reality , Projektant ve stavebnictví
  Projekční práce v oboru pozemních staveb - pracoval jsem na velkých průmyslových stavbách vč. oceněných, administrativních budovách, RD a dalších typech staveb. Spolupracoval jsem na všech stupních projektů. Mezi moje specializace patřila tvorba vizualizací (fotorealistických i uměleckých, či rychlých 3D návrhů). Dále jsem se specializoval na výpočty tepelné techniky. Vytvořil jsem firemní standardy pro kreslení v AutoCADu odpovídající nejnovějším normám a požadavkům jednotlivých zúčastněných a tak zrychlil vnitrofiremní komunikaci a sjednotil výstupy. Vypracoval jsem workflow pro výměnu souborů mezi CAD a několika 3D vizualizačními programy. Doporučoval jsem, zaváděl a spravoval veškerý HW, SW, firemní síť vč. serveru a tiskáren. Navrhl jsem systém centralizace, organizace a předávání dat a politiku zálohování. Při zpracování projektu spalovny jsem měl jsem na starosti zaučení stážisty do firemních standardů a postupů a úspěšně jsem provedl navázání na standardy investora, s kterým jsem byl v přímém kontaktu. Mými dalšími úkoly bylo také grafické zpracování výstupů a pomocné grafické práce. Ocenění: Projekt výzkumného centra Intemac - 2. místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2013 v kategorii Průmyslové stavby a technologické stavby. Byl jsem projektant stavební části.
  2012 - 2013
  Arch.Design, s.r.o.
  Stavebnictví a reality , Projektant ve stavebnictví
  Projekční práce na projektu nového vstupu do Zoo Brno.
  2007 - 2011
  APK plan & design, s.r.o.
  Stavebnictví a reality , Projektant ve stavebnictví
  Projekční práce v oboru pozemních staveb.Vizualizace, grafika. Doporučování, implementace a administrace IT. Zaučování brigádníků. Technická podpora.
  2007 - 2008
  VUT v Brně, Fakulta stavební
  Vzdělávání a školství , Vysokoškolský účitel
  Lektor předmětu Počítačová grafika. Náplní předmětu byl CAD/BIM systém Nemetschek Allplan a vizualizační software Maxon Cinema 4D. Samostatně jsem vypracoval osnovu předmětu, vyučoval, zadával úkoly a studenty klasifikoval.
  2004 - 2008
  Nemetschek, s.r.o.
  Informační technologie , Správce aplikačního SW
  Spolupráce při propagaci a prodeji systému Allplan a Cinema 4D, hot-line a technická podpora pro studentské verze. Organizace prezentací na VUT FAST. Publikování vlastních článků a vizualizací do odborných časopisů. Konzultace s vývojáři, hledání chyb, návrhy zlepšení.
  2004 - 2004
  K4 a.s.
  Informační technologie , Lektor instruktor
  Konzultant / školitel systému Nemetschek Allplan.
  1995 - 2000
  CompREX - Miroslav Vasko
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Technická pomoc pro firmu zabývající se prodejem a servisem IT a sítí. Jednání s klienty, prodej. Tvorba webových stránek, firemní reklamní grafiky, vedení podvojného účetnictví.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  (X)HTML, CSS
 • Zájmy

  rodina, fotografování (zejména událostí a portréty), SEO, branding, 3D a 2D grafika, nové technologie, četba, osobní a duševní rozvoj, audiotechnika, angličtina a jazyky, cestování, styl, cyklistika, hra na klavír, společnost, klasická a indie hudba
 • Trvalé bydliště

  Jezerůvky 511/4, Ivanovice, Brno, 62100

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45