Není foto: Jiří F.
ID: 181017

Jiří F.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 26.04.2014
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

  Typ pracovního poměru

  Vzdělání

 • Vzdělání

  1993 - 1997
  Střední průmyslová škola - strojírenství
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2010 - 2013
  Fenestra SK, spol. s r.o.
  Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
  Vedoucí servisního a reklamačního úseku - zodpovědnost za včasnost a kvalitu odstranění obdržených zákaznických reklamací. Koordinace odstraňování subdodavatelských reklamací. Tvorba cennových kalkulací pro uzavření servisních smluv, tvorba servisních smluv , zasmluvňování servisních prací jak jednorázovou formou, tak periodických servisů. Zabezpečení realizace servisních prací dle SoD. Obchodní činnost s doplňkovým materiálem k realizovaným objektům na základě požadavků zákazníků. Řešení havarijních stavů na realizovaných budovách a jejich odstraňování. Vedení oddělení kvality se zodpovědností za eliminaci tvorby zmetků a neshod ve výrobním a montážním procesu. Zodpovědnost za dodržování hospodářského výsledku a cash-flow svěřeného úseku, pravidelný reporting směrem k CEO a vedení společnosti, vedení porad úseku, tvorba a dodržování procesních nastavení v závislosti na procesech celé společnosti. Vyhodnocení a tvorba odměňovacích kritérií všech podřízených. Sledování nákladovosti svěřeného úseku ve všech činnostech.
  2004 - 2010
  Fenestra SK, spol. s r.o.
  Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
  Koordinace montážních prací na realizovaných zakázkách, zodpovědnost za dodržování BOZP,PO a OPP na realizovaných zakázkách, koordinace dodávek materiálu, montážních a subdodavatelských prací. Finanční vyhodnocení prováděných prací v závislosti na kvalitu a dodržování termínu. Vedení interních kontrolních dnů, koordinace prací se zástupci objednatele. Kontrola a dodržování kalkulovaných finančních nákladů týkající se realizace zakázky. Periodické vyhodnocení a reporting z realizace zakázky. Objem zakázek 30 mil. - 150 mil. Sk
  2001 - 2004
  Metal Progres s.r.o.
  Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
  Koordinace montážních prací na realizovaných zakázkách, zodpovědnost za dodržování BOZP,PO a OPP na realizovaných zakázkách, koordinace dodávek materiálu, montážních a subdodavatelských prací. Finanční vyhodnocení prováděných prací v závislosti na kvalitu a dodržování termínu. Vedení interních kontrolních dnů, koordinace prací se zástupci objednatele. Kontrola a dodržování kalkulovaných finančních nákladů týkající se realizace zakázky. Periodické vyhodnocení a reporting z realizace zakázky. Objem zakázek 30 mil. - 120 mil. Kč
  2001 - 2001
  Průmstav a.s.
  Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
  Výroba al. okenních a fasádních konstrukcí ve výrobním závodě na všech úrovnívh výrobního procesu. Fyzická montáž výrobků na stavbách.
  2000 - 2001
  Skanska a.s.
  Stavebnictví a reality , Rozpočtář/kalkulant
  Tvorba cenových nabídek a realizační kalkulace. Tvorba výrobní dokumentace pro výrobu al. konstrukcí ze systému Wicona. Zabezpečení tendrových podkladů dodavatelských materiálů, vyhodnocení tendrů a následné zabezpečení doávek materiálů. Plánování výroby a dodávek materiálu na stavbu.
  1998 - 2000
  OTIS a.s.
  Strojírenství , Technolog ve strojírenství
  Vedoucí technolog - programátor . Progromování CNC vystřihovacích lisů a laseru, optimalizace výrobních dávek v závislosti na využití materiálu a časové náročnosti přípravy CNC strojů.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail
 • Zájmy

  rodina, auto-moto, rybaření
 • Trvalé bydliště

  Sklepní 425, Hrušky, 691

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45