Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Jiří F.

Není foto:  Jiří F.

ID: 181017

Bydliště: ulice, čp, Hrušky lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1977
Platnost: 26.04.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1993 - 1997
Střední průmyslová škola - strojírenství
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2010 - 2013
Fenestra SK, spol. s r.o.
Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
Vedoucí servisního a reklamačního úseku - zodpovědnost za včasnost a kvalitu odstranění obdržených zákaznických reklamací. Koordinace odstraňování subdodavatelských reklamací. Tvorba cennových kalkulací pro uzavření servisních smluv, tvorba servisních smluv , zasmluvňování servisních prací jak jednorázovou formou, tak periodických servisů. Zabezpečení realizace servisních prací dle SoD. Obchodní činnost s doplňkovým materiálem k realizovaným objektům na základě požadavků zákazníků. Řešení havarijních stavů na realizovaných budovách a jejich odstraňování. Vedení oddělení kvality se zodpovědností za eliminaci tvorby zmetků a neshod ve výrobním a montážním procesu. Zodpovědnost za dodržování hospodářského výsledku a cash-flow svěřeného úseku, pravidelný reporting směrem k CEO a vedení společnosti, vedení porad úseku, tvorba a dodržování procesních nastavení v závislosti na procesech celé společnosti. Vyhodnocení a tvorba odměňovacích kritérií všech podřízených. Sledování nákladovosti svěřeného úseku ve všech činnostech.
2004 - 2010
Fenestra SK, spol. s r.o.
Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
Koordinace montážních prací na realizovaných zakázkách, zodpovědnost za dodržování BOZP,PO a OPP na realizovaných zakázkách, koordinace dodávek materiálu, montážních a subdodavatelských prací. Finanční vyhodnocení prováděných prací v závislosti na kvalitu a dodržování termínu. Vedení interních kontrolních dnů, koordinace prací se zástupci objednatele. Kontrola a dodržování kalkulovaných finančních nákladů týkající se realizace zakázky. Periodické vyhodnocení a reporting z realizace zakázky. Objem zakázek 30 mil. - 150 mil. Sk
2001 - 2004
Metal Progres s.r.o.
Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
Koordinace montážních prací na realizovaných zakázkách, zodpovědnost za dodržování BOZP,PO a OPP na realizovaných zakázkách, koordinace dodávek materiálu, montážních a subdodavatelských prací. Finanční vyhodnocení prováděných prací v závislosti na kvalitu a dodržování termínu. Vedení interních kontrolních dnů, koordinace prací se zástupci objednatele. Kontrola a dodržování kalkulovaných finančních nákladů týkající se realizace zakázky. Periodické vyhodnocení a reporting z realizace zakázky. Objem zakázek 30 mil. - 120 mil. Kč
2001 - 2001
Průmstav a.s.
Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
Výroba al. okenních a fasádních konstrukcí ve výrobním závodě na všech úrovnívh výrobního procesu. Fyzická montáž výrobků na stavbách.
2000 - 2001
Skanska a.s.
Stavebnictví a reality , Rozpočtář/kalkulant
Tvorba cenových nabídek a realizační kalkulace. Tvorba výrobní dokumentace pro výrobu al. konstrukcí ze systému Wicona. Zabezpečení tendrových podkladů dodavatelských materiálů, vyhodnocení tendrů a následné zabezpečení doávek materiálů. Plánování výroby a dodávek materiálu na stavbu.
1998 - 2000
OTIS a.s.
Strojírenství , Technolog ve strojírenství
Vedoucí technolog - programátor . Progromování CNC vystřihovacích lisů a laseru, optimalizace výrobních dávek v závislosti na využití materiálu a časové náročnosti přípravy CNC strojů.

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail

Zájmy

rodina, auto-moto, rybaření

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek