Foto: Ing. Lenka P.
ID: 149840

Ing. Lenka P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 27.10.2012
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2006
  VŠB - Ekonomická fakulta Ostrava - Hospodářská politika a správo - národohospodářství
  Vysokoškolské
  1994 - 1997
  SPŠ strojní s technickou administrativou - Technická adminitrativa se strojírenským zaměřením
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2008 - 2011
  OSVČ
  Obchod, nákup, prodej , Project manager organizačně-ekonomický
  OSVČ – realizace vlastního e-shopu, tvorba webů Zajištění kontaktu se zákazníky, prodeje, dodávek. Nicméně neméně důležitou potřebou bylo zprovoznit e-shop pomocí programu Zencart. Tvorba webů zahrnovala vytvoření webů pro prodej rodinných domů na bázi programu Joomla. Zajištění SEO optimalizace pomocí klíčových slov a také zaregistrování na vyhledávačích, např. Seznam, Google Analytics.
  1999 - 2001
  MADT a.s., Slezská 950, 735 14 Orlová
  Ekonomika a podnikové finance , Fakturant/ka
  Fakturace a logistika - oblast – zateplovací systémy, nátěrové systémy, hydroizolace střech Tato pracovní náplň obsahovala tvorbu faktur při prodeji stavebního materiálu, kontrolu účtů a spolupráce s účetní, ale také zajišťování logistiky firmy, zajišťování dopravy materiálu ze zahraničí, objednávky jeřábů a přepravy dalších tuzemských autodopravců, dodávku materiálu pro realizace stavebních činností.
  1999 - 1999
  CSmap s.r.o., Hybešova 65, 602 00 Brno
  Administrativa , Asistentka
  Asistentka ředitele - prodej digitálních map Jako asistentka ředitele jsem měla za úkol zajišťovat korespondenci, příjem objednávek a vyřizování pro danou obchodní komoditu, fakturace. Výborná ale byla i možnost naučit se pracovat s programem MapInfo, které daná firma vytvářela, a na které jsem absolvovala i školení.
  1997 - 1999
  Technoart a.s., Lidická 77, 60200 Brno
  Ekonomika a podnikové finance , Ekonom
  Asistentka ředitele, posléze ekonom střediska Zde jsem získala prvotní zkušenosti pro práci asistentky ředitele, ať již se jednalo o vyřizování korespondence, styk se zákazníky i partnery firmy, kopírování materiálů pro nabídkového oddělení, případné vázání podkladů nabídek, kooperace s účetními a dalšími kolegy. Na pozici ekonoma divize jsem připravovala podklady pro vnitropodnikové účetnictví firmy pro divizi Mongolsko a spolupracovala s účetní. Součástí práce byly samozřejmě i povinnosti asistentky a pomocná práce pro kolegy, kteří připravovali právní oblast, hydroenergetiku aj.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  ruština  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  Programovací jazyky
  (X)HTML, CSS, PHP
  Databázové systémy
  MySQL
 • Zájmy

  Money S3 – účetní program pro podvojné účetnictví malých a středních podniků Zencart – program pro realizaci a fungování e-shopu, Joomla – tvorba webu TurboFloorplan - vizualizace interiéru ve 3D AutoCAD - základy - psaní všemi deseti (cca 220 úhozů za minutu) - účetnictví - daňová evidence, fakturace, základy podvojného účetnictví Schopnost rychle se naučit nové počítačové programy.
 • Trvalé bydliště

  Vřesinská 80, Poruba, Ostrava, 70800

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45