Foto: Branislav B.
ID: 284882

Branislav B.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 26.07.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1996 - 1997
  Ratio Educationis - Management and automation of administrative tasks
  Vyšší odborné
  1992 - 1996
  SPŠ stavební v Lučenci - Pozemní stavitelství
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2016
  Jumping Fitness
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Koordinace, plánování a kontrola obchodních aktivit. Reprezentace společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery. Přímá odpovědnost za prodej, řízení prodejního týmu, kontakt s klíčovými klienty, sklad, administrativu atp Příprava, organizace a následná reprezentace společnosti na světových veletrzích.
  2013 - 2014
  Webpagesoftware Limited
  Informační technologie , Project manager IT - elektro
  Plánování, organizování a tvorba IT projektů (e-commerce, webové aplikace, ERP) - Dodržování termínů, a standardů kvality. - Definování projektu na začátku, zpracování a předání projektu. - Plánování jednotlivých úkolů projektu, jejich vyhodnocování a komunikace se subdodavateli. - spuštění a následná podpora produktu. - Aktivně sledovat kritické a rizikové body projektu, vypracování nápravných plánů a řešení.
  2012 - 2013
  Turkish Airlines
  Doprava, zásobování a logistika , Manažer dopravy
  Airline Representative Komplexní odpovědnost za komunikaci s klienty letecké společnosti. Pracovní náplň: Odpovědnost za komunikaci s klienty na letišti. Řešení krizových situací s klienty. Zajištění komplexního servisu pro klienty. Odborná podpora při přípravě k odletu klientů. Řešení vzniklé situace s posádkami letadel. Odpovědnost za spokojeného zaměstnance. Dohled nad minimalizaci řešení vzniklých klientských stížností.
  2005 - 2012
  Sky Handling Partner
  Doprava, zásobování a logistika , Manažer dopravy
  Spoluodpovědnost za řízení leteckého provozu a komplexní odpovědnost za dodržování bezpečnostních a provozních postupů leteckých společností. Pracovní náplň: - Komunikace s posádkou. - Příprava loadplanu, zpracování a vydávání manuálních a počítačových loadsheetu. - Organizovaní a koordinace všech činností nezbytných k odbavení letadla, disembarking a boarding pasažéru, plnění paliva, catering, uklízení letadla. - Odpovědnost za dodržování bezpečnostních zásad. - Odpovědnost za komunikace s klientelou/cestujícími. - Podpora cestujících. - Řešení vzniklé situace s posádkami letadel.
  1997 - 2005
  Geodezie
  Stavebnictví a reality , Geodet/zeměměřič
  Firma se zabývá prácemi v oblasti geodézii (katastrální úřady), stavebnictví (vytyčování staveb) a projektování (podklady pro projekty). Geometrické plány pro vyznačení budovy do KN (rozestavěné, novostavby, přístavby ...) Rozdělení pozemků Změny hranic pozemků Doplění KN o pozemky vedené doposud ve zjednodušené evidenci Vyznačení věcného břemene Vytyčení hranic pozemků
 • Jazykové znalosti

  čeština  -  výborná
  čeština  -  výborná
  angličtina  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Sport aktivně, fotografování, cestování.
 • Trvalé bydliště

  Skočice 40, Skočice, Skočice, 38775

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45