Foto: Ing. Lucie O.
ID: 209804

Ing. Lucie O.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 16.07.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2010 - 2012
  Univerzita J.A. Komenského Praha - Management cestovního ruchu
  Vysokoškolské / univerzitní
  2007 - 2010
  Vysoká škola Karla Engliše Liberec - Management v podnikání se zaměřením na automobilový průmysl a dopravu
  Bakalářské
  1991 - 1995
  Střední průmyslová škola strojní Kopřivnice - Strojírenská technická administrativa
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2014
  BENET AUTOMOTIVE s.r.o. Mladá Boleslav
  Výroba a průmysl , Project manager
  supervize realizace zakázek – projektů, tvorba technických podkladů pro poptávku; technicko-ekonomické vyhodnocení nově plánovaných projektů; koordinace a zadávání projektů do prototypové výroby; komunikace s koncovým zákazníkem a subdodavatelskými firmami; zajištění vzorkování nových produktů; projektová příprava, organizace, řízení a koordinace realizace projektů; návrhy technických řešení dle požadavků odběratelů; úzká spolupráce s výrobou, oddělením kvality;
  2013 - 2014
  Inteva products Czech Republic, a.s. (Liberec)
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  Tvorba a správa projektové dokumentace kvality (Kontrolní plán, kontrolní návodky, katalogy vad apod.); spolupráce při zavádění nových výrobků; Spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst v procesu výroby; řešení neshod a reklamací (8D report); vyhodnocování interní zmetkovitosti; tvorba analýz, statistik atd.; reporting vedení společnosti; spoluúčast při tvorbě FMEA a vyhodnocování kvality; Komunikace s dodavateli i zákazníky; spolupráce s ostatními odděleními podílejícími se na projektu (technologie, výroba, logistika)
  2007 - 2013
  Magna Exteriors & Interiors (Bohemia) s.r.o. Liberec
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  Moderování FMEA (proces/ konstrukce/ zařízení), metodické vedení projektového týmu, tvorba projektové dokumentace, organizace a plánování workshopů FMEA, řízení a správa FMEA dle definovaných postupů; metodická podpora pro FMEA v rámci organizace; koordinace realizace opatření k nápravě, prezentace výstupů (interní/externí zák.), zajištění provázanosti dokumentů v systému projekt. kvality, podpora a komunikace s ostatními odd. v rámci vývoje produktu a procesu (procesní engineering, konstrukce, kvalita, logistika atd.), komunikace se zákazníkem, interní školitel, kontinuální zlepšování, sledování trendů (napříč růz. výrobci automobilů).
  2005 - 2007
  Magna Exteriors & Interiors (Bohemia) s.r.o. Liberec
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  provozní kontrola (rozeznávání vad) plastových dílů, měření kontrol. rozměrů, zodp. za uvolnění výroby (vstřikování, lakování, montáže) a výstupní kontrolu, příprava vzorků pro vývojové zkoušky, zpracovávání reportů, provádění interních výrobkových auditů, zpracování SPC, řešení odchylek a vzniklých problémů spojených s kvalitou vyráběných a také nakupovaných dílů; zastupování směnového vedoucího kvality dále jen „SVK“ (schopnost a znalosti na úrovni SVK), řešení reklamací - návrh opatření, spolupráce na zavádění Lean managementu, tvorba a revize dokumentace.
  1996 - 2005
  T-Mobile Czech Republic a.s., Praha
  Telekomunikace , Pracovník podpory zákazníků
  řešení reklamací, poruch a výpadků signálu; správa interních aplikací, správa sezónních akcí pro zákazníky + analýza úspěšnosti; zodpovědnost za odchozí písemnou korespondenci (gramatika, stylistika); spolupráce na tvorbě interních postupů a procesů včetně stanovení instrukcí na jejich implementaci; příprava podkladů (analýz) pro nadřízené + návrhy na zlepšení; zastupování nadřízeného; správa dat; zpracování požadavků klientů; kontrola daňových dokladů, zpracování fakturace; analýza chyb. reportů, řešení reklamací, vedení administrativy kanceláře; operátor Call Centra.
  1995 - 1996
  TATRA, a.s. Kopřivnice
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Referent oddělení technické normalizace - vedení archivu/skladu norem pro automobilový průmysl (vnitropodnikové, národní, mezinárodní); správa (aktualizace na základě Věstníku); vedení administrativy kanceláře.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  angličtina
  středně pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  geocaching, cestování - poznávání nových míst
 • Trvalé bydliště

  Na Radouči 1312, Mladá Boleslav, 29301

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45