Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Ondřej Š.

Foto: Ing.  Ondřej Š.

ID: 213115

Bydliště: ulice, čp, Praha 5 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1982
Platnost: 22.06.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2009 - 2011
ČVUT - Masarykův ústav vyšších studií - Podnikání a management v průmyslu
Vysokoškolské / univerzitní
2004 - 2009
ČVUT strojní fakulta - Strojírenská technologie a management ve strojírenství
Bakalářské
2002 - 2004
ČVUT stavební fakulta - Vodní hospodářství a vodní stavby
Bakalářské
1998 - 2002
SPŠ stavební v Dušní - Vodní hospodářství a vodní stavby
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2014
Ministerstvo pro místní rozvoj
Státní a veřejná správa , Specialista na fondy EU
Správa dvou projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU. Má práce spočívá zejména ve správě rozpočtů obou projektů, přípravě a administraci veřejných zakázek a monitorování postupu realizační části projektů jako podkladu pro získání dotace ze strukturálních fondů EU. První projekt je zaměřen na zvyšování kvality v oblasti služeb zejména malých a středních podniků. V rámci zvyšování kvalifikace v tomto odvětví jsem absolvoval několik školení, které mi pomohly lépe pochopit danou problematiku. Jednalo se zejména o školení vedoucího auditora systémů řízení kvality (ISO 9001:2008 - certifikát IRCA), školení interního auditora environmentálního managementu (ISO 14001:2005 - osvědčení) a školení business process management. Tento projekt má celkový rozpočet cca 95 mil. Kč. Druhý projekt je zaměřen na zjištění množství a struktury stravovacích zařízení na celém území ČR. Jedná se o projekt se statistickým zaměřením a z důvodu jeho lepší a efektivnější správy jsem absolvoval školení zaměřené na práci se statistickými daty. Jednalo se o program SPSS (konkrétně SPSS data mining a SPSS statistics base). Tento projekt má celkový rozpočet cca 35 mil. Kč.
2009 - 2011
JEKU, s.r.o.
Kvalita a kontrola jakosti , Revizní technik ve stavebnictví
Tato práce byla velmi různorodá. Společnost JEKU, s.r.o. se zabývá komplexním řešením v oblasti kvality ocelových a monolitických konstrukcí. Má pracovní náplň spočívala na jedné straně v návrhu monitorovacích systémů a ochranných opatření daných konstrukčních celků (zejména v programu Autocad 2D), ale také v realizaci těchto opatření přímo na stavbách, jejich měření a následné kontrole a vyhodnocení funkčnosti. Během téměř tří let v této společnosti jsem pracoval na většině míst v České republiky, ale také na území Slovenské republiky.
2006 - 2011
Mercedes-Benz, s.r.o,
Marketing , Product Specialist
Ve společnosti Mercedes-Benz, s.r.o. jsem pracoval více než pět let při svém studiu na vysoké škole. V průběhu této doby jsem zde zjistil, jak funguje takto velká společnost čítající více než 500 zaměstnanců. Nepracoval jsem pouze na jednom místě, nejprve jsem pomáhal s archivací dokladů od jednotlivých dealerství, kde jsem získal základní povědomí o fungování dealerské sítě. Dále jsem pracoval jako disponent, tato práce spočívala v práci s databází vozů v programu Cargistic Link, který bych přirovnal např. k nástavbě programu SAP. Nejvíce mne asi bavila práce v marketingovém oddělení, kde jsem jezdil s předváděcími vozy na různé druhy akcí jako promotér. Během působení v této společnosti jsem se setkal s celou řadou zajímavých lidí, kteří jistě ovlivnili můj další osobní rozvoj.

Jazykové znalosti

němčina
mírně pokročilá
angličtina
středně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2014 - Business process architect - Základy procesního řízení včetně příkladů tvorby aktivit-procesů v programech k tomu určených (BizAgi modeler).
2013 - SPSS Data mining - Semestrální kurz data miningových metod v programu SPSS Modeler.
2013 - Základy modulu STATISTICS BASE (SPSS) - Obsluha statistického systému SPSS, datová matice, základní statistické metody, statistická grafika, transformace proměnných, datové manipulace.
2013 - QMS - Vedoucí auditor - IRCA - certifikát vedoucího auditora QMS (ISO 9001: 2008).
2013 - EMS Interní auditor - Kurz interního auditora EMS (ISO 14001:2005) - životní prostředí - osvědčení o absolvování.

Zájmy

Hra na klavír, rybaření, procházky v přírodě, auta, stavební a strojírenské materiály.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek