Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Kateřina T.

Foto:  Kateřina T.

ID: 148367

Bydliště: ulice, čp, Psáry lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1978
Platnost: 31.07.2012 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1992 - 1996
Střední průmyslová škola strojní - strojní a technická administrativa
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2005 - 2010
Galaxy CZECH s.r.o. Praha
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Vedoucí oblastní prodejny Liberec prodej AVS přístrojů (audiovizuální stimulační přístroje) přístroje podporující jak fyzické tak i psychické schopnosti a pomáhající stimulovat všechny mozkové funkce. Kontrola provozu a odpovědost za plnění plánu oblastní pobočky, včetně kontroly stavu zboží a jeho doplnění, veškerá administrativní činnost spojená s vedením oblastní pobočky plnění měsíčních a ročních finančních plánů prodejny, vypracování přehledu pro vedení firmy, návrhy a strategie pro zlepšení prodeje produktů, zvýšení obratu. Tvorba a prezentace oblastní reklamy, jednání s významnými partery (např. Sportovní kluby ligových úrovní, neuro lékaři, další sportovní, fyzioterapeutické a terapeutické společnosti) tvorba reklamních článků do novin či jiných nabízených regionálních médií pro zvýšení povědomí o produktech a službách, nabízení spolupráce s významnými partnery v regionu. Prezentace firmy a produktů těmto partnerům. V rámci vzdělávání jsem absolvovala školení od firmy Coaching Systems – profesionální umění prodeje. Nauka o navázání kontaktu se zákazníkem, zjištění potřeb zákazníka, prodejní rozhovor a vyvrácení námitek, tah na branku a uzavření obchodu. Kurz ke grafickému programu Corel Draw a Photoshop. Práce s programem a jeho využití v praxi při tvorbě reklamních článků, tvorba a návrhy firemních tiskových materiálů, spolupráce s grafickými studii. Zajištění a připravení firemních tiskovin k tisku, zaslání dat do tiskárny, zajištění termínů dodání vyhotovených tiskovin.
1997 - 2004
A – Z Cargo service s.r.o. Rumburk
Doprava, zásobování a logistika , Celní deklarant
Spolupráce na zřízení firmy, vyřizování celních formalit, jednání s celním úřadem, uzavírání smluv s klienty, přehled financí, vypracování faktur za služby. Jednání s právními zástupci celních úřadů a dalších zástupců celního úřadu, jednání s obchodními partery, vedení společnosti v nepřítomnosti jednatele Práce s programy Windows: Excel, Word, Program jednoduchého účetnictví, Outlook, apod.
1996 - 2004
Obchodní spol. No. 1 Family
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Vedlejší pracovní úspěchy Regionílní ředitelka v oblasti finančních produktů - uzavírání smluv finančích produktů – kaspitálové životní pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění, ale take smlouvy pojištění automobilů (převážně u velkých audopravních firem) Prodej a distribuce potravinových doplňků – převážně ke zlepšení různých zdravotních obtíží Veškerá administrativní činnost spojená s vedením oblastní pobočky - evidence prodejů a smluv, zpracování přehledu obratu pro vedení firmy, podrobné informace o spolupracovnícíh a jejich znalostech o produktech. Školení odborným pracovníkem finančních produktů od Generali, Alianz, Kooperativa pojišťoven ve věci nabízených finančních produktů, uzavírání obchodu a přístupu k zákazníkům Vedení a motivace týmu spolupracovníků, odpovědnost za plnění a dosažení stanovených cílů, vyhodnocení plnění plánu, školení a předávání zkušeností nabízených finančních produktů, práce v terénu s klienty.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
základní / pasivní

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows 98 / ME
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Kurzy

Absolvoval/a jsem
práce s photoshopem, corel draw, umění prodeje,

Zájmy

Kultura, cestování, hudba, kynologie – výchova a výcvik psů.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek