Není foto: Zdenek P.
ID: 313063

Zdenek P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  26 let


  Aktualizace 10.02.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2007 - 2012
  Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uničov - Podnikání (Ekonom a podnikání)
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2016
  Randstad s.r.o
  Personalistika, lidské zdroje , Personalista
  Řízení skupiny pracovníků ve výrobním průmyslu. Kontrola provedených prací pracovníků Odpovědnost za svěřené úkoly Realizace vzdělávacích nových pracovníků Koordinace Kontrola docházky - SAP Administrace - Tvorba pracovních smluv Reporting klientovi Náborový specialista – vedení pohovorů, výběrových řízení Kompletní zajištění zaměstnanců do provozu Iveca. Zajištění objednávky na daný počet zaměstnanců na různá střediska a profese Péče o tyto zaměstnance - tvorba pracovní smlouvy, vyplácení mzdy, vyplácení záloh, zajištění ubytování, pracovních pomůcek, stravování a řešení nejrůznějších problémů v provozu. Zajišťování pracovně lékařských prohlídek. Evidence, kontrola průkazů, oprávnění, pověření. Zajišťování prodloužení pracovních průkazů. Dále ve spolupráci se mzdovou účtárnou tvorba podkladů pro mzdy. Zajištění fakturace od klienta, dohled nad fakturami od ubytovacích zařízení, stravovacích zařízení a dalších dodavatelů. Proškolování nových uchazečů. Vedení docházky zaměstnanců Komunikace s úřady práce.
  2014 - 2015
  Danox Holding
  Personalistika, lidské zdroje , Personalista
  Kompletní zajištění provozu v podniku klienta. Každodenní zajištění objednávky na daný počet zaměstnanců. Péče o tyto zaměstnance - tvorba pracovní smlouvy, vyplácení mzdy, vyplácení záloh, zajištění ubytování, pracovních pomůcek, stravování a řešení nejrůznějších problémů v provozu. Dále ve spolupráci s mzdovou účtárnou tvorba podkladů pro mzdy. Zajištění fakturace od klienta, dohled nad fakturami od ubytovacích zařízení, stravovacích zařízení a dalších dodavatelů. Proškolování nových uchazečů. Komunikace s úřady práce. Denní reporting klientovy a vedení agentury.
  2012 - 2014
  Roland Garros
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Jako provozní podniku jsem měl na starost dohled a dodržování standardu kvality a poskytovaných služeb. Staral jsem se o dohled nad chodem podniku a směn. Komunikoval přímo se zákazníky, přímo vedl tým zaměstnanců, udržoval kontakt s dodavateli a prováděl základní administrativu a plánování.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Sport - Aktivní hokejista Elektronika a nové technologie Fotografování a úprava fotografii - (Adobe Photoshop CS 5) Móda a Modeling
 • Trvalé bydliště

  Klášterní 10, Vysoké Mýto, 56601

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45