Foto: Jana K.
ID: 191564

Jana K.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 19.01.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1995 - 1999
  Střední průmyslová škola elektrotechnická - Technická administrativa
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  Ferratt International Czech s.r.o.
  Personalistika, lidské zdroje , Personalista
  Samostatné zajištění personální agendy společnosti. Veškeré aktivity spojené s přípravou podkladů pro mzdy, nástupy a výstupy zaměstnanců, školením, hodnocením a informovaností zaměstnanců. Kompletní zajištění veškerého náboru zaměstnanců, správa docházkového a přístupového systému. Personální poradenství napříč společností. Vytvoření a aktualizace interních předpisů, pracovního řádu, popisů pracovních pozic a dalších interních nařízení. Implementace procesu hodnocení zaměstnanců, nastavení mzdových hladin. Komunikace s dodavateli služeb
  2009 - 2011
  Celestica Czech Republic s.r.o.
  Zákaznický servis , Vedoucí / manažer teamu
  Jako Program Manager Jr. Komplexní zákaznická podpora v oblasti oprav LCD (zákazníci převážně Asie), vedení reporting týmu, správa interních a zákaznických systémů, příprava reportů a podkladů k fakturaci, návrhy a implementace řešení zákaznických požadavků, změny systémových nastavení a procesů oprav dle požadavků zákazníků, úzká spolupráce napříč oddělením při plnění zákaznických požadavků, řešení denní operativy, plánování termínu příjmu a expedice opravených jednotek se zákazníkem při dodržení doby opravy. Organizace zásobování materiálem a komponenty pro opravy, příprava cenových kalkulací a prezentací pro zákazníky, implementace změn procesu u nových zákazníků.
  2004 - 2009
  Celestica Czech Republic s.r.o.
  Personalistika, lidské zdroje , HR konzultant
  Správa docházkového systému, příprava podkladů pro zpracování mezd a kompletní personální administrativa. Později spolupráce při vytváření HR směrnic a správě budgetu, personální reporting ,kontrola podkladů a schvalování faktur za HR oddělení (agenturní zaměstnanci, školení, nábor, benefity, pracovní pomůcky, kancelářské potřeby atd.). Poté nábory zaměstnanců, plánování a koordinace školení, zajištění hodnocení, odměňování zaměstnanců a komplexní personální poradenství střednímu a nižšímu managementu. Následně personální řízení svěřené divize.
  2003 - 2004
  ACR Alfa s.r.o.
  Media, reklama, PR , Asistent v médiích, reklamě, PR
  Příprava materiálů pro redakční zpracování, komunikace a spolupráce s klienty, překladateli, korektory, fotografy a redaktory. Prezentace knih na veletrzích a výstavách.
  2001 - 2003
  Automobile Group s.r.o. (AAA Auto Praha)
  Personalistika, lidské zdroje , HR Bussines Partner
  Kalkulace mzdových nákladů zaměstnanců v oddělení péče o vozy, příprava podkladů pro mzdy, personální administrativa a poradenství, správa docházkového systému, reporting, adaptace a školení zaměstnanců pro svěřené oddělení. Implementace docházkového systému na otisky prstů a další aktivity.
  2000 - 2001
  Automobile Group s.r.o. (AAA Auto Praha)
  Zákaznický servis , Pracovník podpory zákazníků
  Nejprve reporting a spolupráce na marketingových aktivitách, později hotovostní prodej automobilů, poté správa dokladů vozidel, zadávání a kontrola nově přijatých vozů, fyzické převody na dopravních inspektorátech, předání vozu zákazníkům. Následně příprava cedulí s popisem vozů, správa vozového parku 30 služebních vozů, objednávky náhradních dílů, příprava detailních reportů o opravách a navýšení cen po opravách včetně cen prací.
  1999 - 2000
  Mediscan Group
  Administrativa , Recepční v cestovním ruchu
  Správa recepce, objednávání pacientů, práce s interní databází, odesílání výsledků vyšetření, zajišťování přeprav pacientů, podávání informací o vyšetřeních včetně příprav, pokladna.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Lotus Notes
  Databázové systémy
  MS Access
 • Zájmy

  Sport, film, četba, nové technologie
 • Trvalé bydliště

  Počernická 514/54, Praha 10, 10800

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45