Není foto: Petr M., DiS.
ID: 151223

Petr M., DiS.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 28.09.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2002 - 2004
  Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně - Psychologie
  Vysokoškolské
  1999 - 2002
  VOŠS Brno - Sociální práce
  Vyšší odborné
  1995 - 1999
  Gymnázium Valašské Klobouky - Humanitní studia
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2012
  STYLE Travel Agency
  Marketing , Specialista marketingu
  Správa a zodpovědnost za bezproblémový běh internetových projektů společnosti – práce s textovým obsahem, průběžná údržba a aktualizace cen a informací na webu, sledování a vyhodnocování návštěvnosti i celkové obchodní úspěšnosti jednotlivých webů. Plánování, vývoj a tvorba nových projektů (analýza konkurenčních projektů na internetu, vymýšlení koncepce a obchodního modelu, projektování struktury webu a funkcí, výběr dodavatele řešení a spolupráce s ním na tvorbě projektu až do závěrečného spuštění) a následné vedení s cílem maximalizace jejich obchodní úspěšnosti (prostřednictvím SEO, SEM a SMM) - např. specializovaný slevový portál pro cestovatele ToulavýBoty.cz, tématické katalogy ubytování HotelNaLetišti.cz či LyžařskéPobyty.cz.
  2009 - 2011
  For Future
  Marketing , Online Marketing
  Podnikání na vlastní ŽL s plynulou návazností na dřívější aktivity v oboru v rámci SEO division (kteréžto jako obchodní značka zůstala po dohodě s bývalým zaměstnavatelem Mraveniště.cz a současně i majitelem webdesignového studia Qwerton Formica v jeho gesci). V rámci obchodní značky For Future byly prostřednictvím vlastního, postupně budovaného teamu spolupracovníků poskytování komplexních služeb v oblasti SEO, částečně SEM a od roku 2010 také SMM (marketing, prezentace na sociálních sítích). Kromě služeb pro vlastní zákazníky rovněž realizace dílčích služeb formou outsourcingu pro zákazníky partnerů zabývajících se tvorbou webdesignem a tvorbou internetových prezentací.
  2009 - 2010
  Topinfo s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
  Aktivní vyhledávání nových zákazníků, komunikace se stávajícími, řešení jednotlivých obchodních případů, zpracovávání analýz, návrhů řešení a cenových kalkulací, uzavírání smluv atd.
  2007 - 2009
  Mraveniště.cz, s.r.o.
  Management , Ředitel ve školství a vzdělání
  Vypracování nové koncepce homepage portálu, příprava a celkový dohled nad realizací komplexního redesignu portálu, projektování tvorba a správa nových projektů portálu (s obchodním modelem převážně na principu affiliate), vytvoření & vedení obchodního teamu, celková propagace & marketing formou mediálních partnerství, SEO a dalších forem internetového marketingu.
  2005 - 2009
  Qlik.cz s.r.o.
  Marketing , Project manager organizačně-ekonomický
  České zastoupení zastoupení evropské skupiny QLIKworld BV (založeno r. 1998 v Holandsku) zabývající se e-marketingem – provozovatel mezinárodního internetového katalogu 3klik.cz, globálního informačního RSS portálu PLAZOO a řady dalších produktů ze sféry e-marketingu.Pracovní náplň: postupně s rozvojem a rozšiřováním aktivit společnosti mmj. vytvoření nového & vedení obchodního teamu, vypracování a realizace dlouhodobé obchodní strategie pro ČR, PR & práce s médii, vyjednávání mediálních partnerství a barterových spoluprácí, zavádění nových produktů, komunikace s centrálou atd.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  mírně pokročilá
  angličtina  -  středně pokročilá
  slovenština  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  Kreativní tvorba textů (nejen) pro web (webový copywriting, copyediting, stylistické a gramatické korektury textů). Social Media Marketing -marketing v sociálních sítích se specializací na Facebook, atd.
 • Trvalé bydliště

  Újezd 272, Újezd u Valašských Klobouk, 76325

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45