Foto: Martina N.
ID: 187603

Martina N.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  41 let


  Aktualizace 11.08.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1990 - 1994
  Gymnázium Jana Nerudy Praha - humanitní obor s jazykovým zaměřením
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2013
  AULÍK FIŠER ARCHITEKTI, s.r.o.
  Administrativa , Office manager
  Architektonická kancelář – Office manager Organizační a administrativní zajištění provozu architektonické kanceláře, kompletní zpracování projektové agendy – cenových nabídek, objednávek a podkladů pro účetnictví, vyúčtování zakázek, vedení pokladny. Fakturace, zpracování mezd, personalistika a koordinace teamu projektové podpory. Organizace schůzek, služebních cest a firemních akcí, vedení recepce. Optimalizace a správa interního systému zakázek, cashflow, reporting, analýzy. Obchodní komunikace s dodavateli a investory, smluvní správa, příprava administrativních podkladů pro výběrová řízení ,veřejné zakázky, soutěže. Správa a archivace projektových dokumentů.
  2007 - 2011
  AMDEN, s.r.o.
  Marketing , Project manager organizačně-ekonomický
  Marketingová a komunikační agentura – Project coordinator, Event manager Koordinace a administrativní zajištění dlouhodobých marketingových projektů, motivační a věrnostní programy, brandshopy, partnerské portály – rozvoj a implementace, klientský servis. Příprava a realizace eventů, partnerských školení, organizace konferencí, workshopů, roadshow, incentivních a VIP programů v ČR a zahraničí, zajištění doprovodných služeb – letenky, transfery, ubytování, kulturní programy. Obchodní komunikace s klienty a dodavateli v ČR a zahraničí, administrace IS a MKT portálů, reporting, odpovědnost za dodržení budgetů a plnění projektových plánů, rozpočtování, vedení projektového teamu specialistů. Koordinace činností jednotlivých oddělení v rámci řízení zakázek – IT, produkce, kreativní ho odd. , externích spolupracovníků, supervize skladového hospodářství, úzká spolupráce s pobočkami v zahraničí. Pesonalistika - výběr a koordinace externího týmu a obchodních zástupců.
  2005 - 2007
  Outdoor Discovery, s.r.o.
  Cestovní ruch a ubytování , Pracovník podpory zákazníků
  Incoming manager / Project Coordinátor Realizace skupinových a individuálních pobytů v ČR, tvorba programů na míru pro firemní akce zahraničních partnerů a tuzemských korporátních klientů - konference, eventy, odborné exkurze, outdoor, teambulding, incentiva. Obchodní komunikace s klienty, spolupráce s dodavateli, koordinace real. týmu. Finanční správa zakázek, zpracování podkladů pro účetnictví. Příprava katalogů a ceníků doprovodných aktivit a programů pro zahraniční partnery. Jednání s úřady, příprava podkladů pro realizaci nové firemní webové prezentace a marketingových materiálů. Nábor externích spolupracovníků , správa personální databáze, zpracování mezd, vyúčtování služebních cest. Zajištění provozu a správa firemních nemovitostí.
  2002 - 2005
  QAM, s.r.o
  Marketing , Project manager organizačně-ekonomický
  Marketingová a vzdělávací agentura – Event Coordinator, Office manager, Administrativní a organizační zajištění provozu kanceláře, dodavatelsko-odb. vztahy, finanční správa projektů, zpracování podkladů pro účetnictví, fakturace. Komplexní příprava a realizace zakázek, komunikace s klienty - vedení, koordinace, logistika - outdoor, teambuilding, zahraniční incentivní a společenské programy, workshopy,odbornostní školení a konference. Personalistika - výběr, organizace a vedení realizačních týmů projektů. Správa a výběr databáze nabízených služeb - lokace, ubytování, catering, pronájmy, subdodavatelské agentury.
  1999 - 2002
  CK PETRS, s.r.o.
  Cestovní ruch a ubytování , Pracovník podpory zákazníků
  Cestovní kancelář – Travel Consultant, referent provozu „Incoming“ – skupinové a individuální rezervace, doprovodné programy, správa vlastního a provizního prodeje, tvorba ind. nabídek tuzemským i zahr. klientům, vyhledávání nových firemních klientů a obchodních partnerů, tvorba skupinových a individuálních nabídek „na míru“ .„Outgoing“ - prodej a vlastní organizace skup. zájezdů, tvorba nabídkového katalogu firmy, sezónní delegát. Částečné vedení firemního účetnictví. Koordinace zaměstnanců a provozu vlastních ubytovacích zařízení. Zajištění dopravy, doprovodných služeb, cest. pojištění .
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  španělština  -  středně pokročilá
  angličtina  -  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Kultura, outdoorové sporty, celoživotní vzdělávání, cestování.
 • Trvalé bydliště

  Werichova 948/5, Praha 5, 15200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45