Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Petr O.

Foto:  Petr O.

ID: 266687

Bydliště: ulice, čp, Most lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1990
Platnost: 19.11.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2009 - 2010
Vyšší odborná škola zdravotnická - DH
Vyšší odborné
2005 - 2009
Podkrušnohorské Gymnázium Most - Všeobecné
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2015 - 2015
Reca spol. s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
stále trvá...Obchodní zástupce. Prodej spojovacího materiálu, nářadí, normalizovaných dílů. Práce ve svěřeným regionu přímo v terénu. Práce se stávající klientelou a akvizice nové.
2013 - 2015
Airbank a.s.
Bankovnictví a finanční služby , Bankovní specialista
Bankovní asistent na pobočce v Moste - OC Central společnosti Airbank a.s. Jednalo se o péči o stávající i novou klientelu. Prodej produktů banky. Kromě prodeje, jsem měl v týmu na starosti reporting cílů/výsledků a sdílení s týmem. Motivace týmu na lepší výsledky. Zdokonalování týmu formou náslechů a podání zpětné vazby. Tvorba statistik a tabulek, které měli pomoci při prodeji i péči na pobočce.
2011 - 2013
Vodafone a.s. (partner Mobilmax s.r.o.-franchise)
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Obchodní zástupce pro prodej produktů partnera společnosti Vodafone a.s. Jednalo se o segment SOHO. Podnikatelé na OSVČ. Malé a středně velké firmy. Neměli jsme žádné call-centrum. Kontakty jsem si sjednával sám. Domlouval jsem si sám schůzky i následnou péči o dané klienty.
2011 - 2013
Vodafone a.s. (partner Mobilmax s.r.o.-franchise)
Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
Manažer prodejního týmu (10lidí) dvou poboček partnera společnosti Vodafone a.s. Motivace a zdokonalování prodejců formou náslechů přímo na pobočce a podání zpětné vazby. Tvorba provizního systému tak, aby to bylo reálně dosažitelné a zároveň motivační. Tvorba cílů a následného růstu prodejců. Připravoval jsem měsíční porady, kde jsme společně řešili co se nám povedlo a kde je potřeba zabrat, vylepšit. Prodejci si zde i předávali svoje know-how a tím vedlo ke zlepšení prodeje. Řešení personálních otázek - jednotlivé sezení s každým prodejcem zvlášť na kvartální bázi, kde jsme řešili Jak si stojí, Co se mu daří, Kde je prostor na zlepšení. Nábor i (máločasté)ukončení pracovního poměru s jednotlivými prodejci.
2011 - 2013
Vodafone a.s. (partner Mobilmax s.r.o.-franchise)
Obchod, nákup, prodej , Trenér obchodních dovedností
Trenér prodejních dovedností a školení Mystery-shoppingu nováčků i stávajících prodejců na pobočce v Mostě-Tesco a Litvínově partnera společnosti Vodafone a.s. Pomoc přímo v praxi při kontaktu s klientem formou náslechu a podání zpětné vazby. Zdokonalování prodejců formou školení a poslechu nahraných hovorů.
2010 - 2012
Mobilmax s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Nákup elektroniky z Velké Británie. Jezdil jsem přes celou Evropu autem do Londýna a zpět. Tam jsme měli domluvené schůzky s anglickými firmami. Tady jsem začínal rozvíjet svoji praxi na pozici Obchodního zástupce s pokročilým Anglickým jazykem.
2010 - 2011
Vodafone a.s. (partner Mobilmax s.r.o.-franchise)
Obchod, nákup, prodej , Prodavač
Prodej produktů partnera společnosti Vodafone a. s. na pobočce v Mostě-Tesco a Litvínově. Péče o stávající i novou klientelu.
2009 - 2010
Creative s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
Brigáda při střední škole. Propagace produktů v obchodních centrech na Mostecku, formou stánků a oslovování potenciálních klientů.
2009 - 2009
Philip Morris CR a.s.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
Brigáda při střední škole. Propagace nového produktu firmy Philip Morris CR a.s. na domluvených pracovištích. Trafiky, Benzinové stanice.
2008 - 2009
AHOLD Czech Republic, a.s.
Obchod, nákup, prodej , Prodavač
Brigáda při střední škole. Doplňoval jsem zboží v hypermarketu Albert v Mostě na různých pracovištích. Pekárna, Lahůdky, Zelenina. Non-Food.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
Databázové systémy
Oracle

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2014 - "Prezentační dovednosti" Kurz, na prezentační dovednosti. Jak prezentovat před flipchartem. Jak prezentovat před týmem lidí. Jak si udržet pozornost.

2013 - "Manažerské dovednosti" Kurz, jak pracovat s lidmi, jak úspěšné motivovat. Jak správně dávat zaměstnanci najevo jeho stav (spokojenost, nespokojenost)

2013 - "Žádný absurdní stres" Kurz, jak eliminovat/odbourat stres v práci. Jak stresu předcházet.

Zájmy

Sport: Fitness, Hokej - od 6-18 let závodně i v extraligových týmech, dnes již rekreačně. Tenis, Fotbal, Lyžování, Squash, Potápění/šnorchlováni, Hudba: Rock'n Roll, Oasis, Vše okolo létání: Obdivuji historická letadla, mám rád let jako takový, Letecké simulátory na notebooku. Přátelé a rodina, Všeobecný přehled ve světě, Cestování

Naučil jsem se, že obchod není jen o prodeji, ale hlavně o vztahu ke klientům. Čím lepší ten vztah je, tím lepší je i prodej. Tím pádem i celý obchod.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek