Není foto: Adéla L.
ID: 169341

Adéla L.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  30 let


  Aktualizace 06.12.2012
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2005
  Střední uměleckoprůmyslová škola - Návrhářství a modelářství oděvů
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2012
  SANOMA MEDIA
  Media, reklama, PR , Account Manager - media, reklama
  V současné době pracuji na pozici Account manager - online, ve vydavatelství Sanoma media. Náplň práce na této pozici obsahuje: vyhledávání nových klientů, péče o stávající klienty, vytváření media plánů a prezentací, monitoring trhu, aktivní komunikace s redakcí a marketingem.
  2009 - 2012
  KOFOLA a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Od roku 2009 do roku 2012 jsem byla zaměstnaná u firmy Kofola na pozici obchodního zástupce pro retail. Servisovala zejména obchody tradičního trhu a čerpací stanice. Mezi mé pracovní úkoly patřilo např. vyjednávání druhotných pozic pro výrobky, zajišťování akcí s dárkem pro koncové zákazníky, udržování regálových pozic, reklama firmy na provozovnách a samozřejmě vyhledávání nových zákazníků. K této profesi patří i každodenní administrativa, předávání informací ASM i vytváření týdenního reportu.
  2008 - 2009
  HOTEL APLAUS ****
  Gastronomie a pohostinství , Recepční v cestovním ruchu
  Recepční čtyřhvězdičkového hotelu Aplaus. Po nástupu jsme společně s ostatními kolegy pracovali na uvedení hotelu do provozu, což obnášelo: zapracování počítačového systému, příprava marketingových materiálů nebo také zdokonalení designových prvků. Dále jsem vyřizovala rezervace hostů, podílela jsem se na tvorbě reklamních a propagačních materiálů a spolu s managerem hotelu jsem účastnila veletrhů, kde jsme představovali hotel širší veřejnosti.
  2007 - 2008
  TATTERSALLES
  Administrativa , Asistentka
  V tomto období jsem žila ve Velké Británii, kde jsem byla zaměstnaná u společnosti Tattersalles LTD. Zde jsem pracovala jako asistentka v aukční síni. Tattersalles LTD se zabývá prodejem dostihových koní a mou pracovní náplní, mimo jiné, bylo: organizace při příjezdu, samotném prodeji a předání koní novým majitelům. Dále také vedení a aktualizace evidence o ustájení a prodejích.
  2006 - 2007
  GESCOM ENTERPRISE
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Obchodní zástupce společnosti GESCOM ENTERPRISE, zastupující GSM operátory v ČR. Zde jsem působila především jako prodejce služeb nabízených prostřednictvím společnosti novým zákazníkům, avšak i jako poradce zákazníkům stávajícím v regionu Čech a Moravy. Mezi naše zákazníky patřily soukromí podnikatelé, soukromé společnosti, ale také např. městské a krajské úřady.
  2005 - 2006
  ZARA
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Po ukončení střední školy jsem nastoupila na místo zástupce manažera obchodu ZARA. Mou pracovní náplní byla objednávka nového zboží, péče o zákazníky – vyřizování reklamací, či pomoc při výběru oblečení. Mimo jiné také koordinování nového zboží v obchodě a organizace práce zaměstnanců – rozepisování směn, plánování dovolené, atd. V době nepřítomnosti hlavní managerky jsem plně zastupovala její aktivity. Při výběrů nových zaměstnanců jsem spolupracovala s personální agenturou.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  angličtina
  základní
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint)
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  motorismus, jezdectví, psi
 • Trvalé bydliště

  Pražská 67, Svitavy, 56802

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45