Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Antonín B.

Foto:  Antonín B.

ID: 241395

Bydliště: ulice, čp, Želatovice lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1974
Platnost: 31.07.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1989 - 2003
Střední průmyslová škola Stavební Lipník nad Bečvou - pozemní stavitelství
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2013 - 2014
KVK Holding a.s Praha
Management , Obchodní ředitel/manažer
Komplexní vedení obchodního oddělení v CZ a SK v oboru prodeje stavebních hmot z pozice výrobce. Obchodní jednání s klíčovým portfoliem zákazníků, řetězci DYI a samostatnými obchodními subjekty. Nastavení procesů uvnitř oddělení, přerozdělení kompetencí, autorizace reportingů, převzetí úplné odpovědnosti za obchodní plán a jeho plnění včetně ekonomického výsledku jako celku. Vedení týmu OZ, Back office, střediska servisu a půjčovny omítací techniky. Člen TOP managementu celé výrobní skupiny.
2009 - 2013
Knauf Praha spol s r o
Marketing , Produktový manager
Založení samostatné divize v rámci interní organizační skupiny zabývající se výrobou a distribucí speciálních materiálových technologií, suchých cementových hmot, určených pro opravy a sanace železobetonových konstrukcí. Začlenění výrobkového portfolia do produktového spektra koncernu a jeho nabídky, dohled nad výrobou ve výrobních závodech v SRN a následná logistická organizace exportu do ostatních zemí skupiny Osteurope. Zavedení produktů do standardní nabídky, vyhotovení komplexní legislativy pro potřeby CZ a EU. aktivní spolupráce na vývoji a úpravě receptur jak reprofilačních hmot, tak speciálních nátěrových systémů na betonové a ocelové konstrukce. Vypracování několika projektů v rámci dotačních titulů organizovaných MPO ČR zaměřených na výzkum ,vývoj obchod a uplatnění nových technologií v rámci rozvoje obchodních příležitostí firem v ČR s orientací na východní trhy. Aktivní obchodní činnost v rámci jednání s developery a investičními skupinami působících na území CZ a SK, vedení jednání a zastupování společnosti v jednáních a tendrech u státních zakázek realizovaných zastupujícími organizacemi ( ŘSD, ČEZ atd) KA manager pro společnost Strabag SE jak v CZ tak i východní Evropě. Aktivní účast v soutěžích veřejných zakázek v objemech jednotek mio.CZK ev.Euro Aktivní a osobní jednání plus podpora kolegů při obchodních vyjednáváních s organizacemi státní zprávy a privátní sférou v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Bělorusku, Ruské federaci, Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, kompletní bývalá Jugoslávie. Velmi časté cestování do jmenovaných destinací. Cestování tvoří cca 60% mého aktuálního pracovního času.
2004 - 2009
quick-mix k.s Brno
Marketing , Produktový manager
V rámci techniky zabezpečení odborného poradenství zákazníkům, provádění odborných školení, certifikace dle ČSN, EN, ISO, ETA Zateplovaní systémy, veškerá technická agenda, Komunikace s centrálou v Osnabrücku SRN (každodenní kontakt ), Publikace v odborných časopisech, spolupráce při marketingu. Pravidelná účast v rozsahu 5x ročně na technicko-obchodních školeních a poradách. V rámci obchodu převzetí aktivit ve Slovenské republice, aktivní prodej a tvorba obchodního týmu, včetně hledání obchodních zástupců. Vedení týmu obchodních zástupců a odpovědnost za chod regionu a jeho rozvoj. Provádění obchodních a technických školení a vytvoření zázemí pro následnou další činnost obchodních zástupců. Prvotní kroky při získávání informací a prvních zákazníku v Maďarsku. Zajištění průběhu certifikace a legislativních povinností souvisejících se vstupem na Maďarský trh. Tvorba obchodního projektu propojení Východoslovenských zákazníků s jejich Ukrajinskými partnery pro vstup na ukrajinský trh. Obchodní kontakty, prezentační akvizice, školení u zákazníků, mapování trhu, jeho potenciálu a zvyklostí.
2001 - 2004
Murexin spol s r o Brno
Marketing , Produktový manager
Pracovní náplní bylo komplexní zpracování technické agendy firmy, komunikace se svěřeným TOP portfoliem zákazníků v technické a obchodní oblasti. Vytvoření komunikačního a tlumočnického mostu z a do centrály ve Wiener Neustadt v Rakousku. Překlady odborných technických podkladů, spolutvorba obchodní a marketingové strategie. Pravidelná účast v rozsahu 4x ročně na technických a obchodních poradách a školeních v mateřské firmě v Rakousku

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá
němčina
pokročilá
ruština
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí
slovenština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
pravidelné manažersko obchodní školení a kurzy

Zájmy

turistika, lyže, kolečkové brusle, kolo

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek