Foto: Martin N.
ID: 134881

Martin N.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  26 let


  Aktualizace 30.07.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2005 - 2010
  Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují - Marketing a management
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  TeleTRADE
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  Společnost TeleTRADE je nadnárodní firma, která se zaměřuje na obchodování na burze, konkrétně forexový trh. Pobočka v ČR měla špatné výsledky a hrozilo uzavření této pobočky. Já jsem zde pracoval jako Fundamentální specialista a Manažer obchodního oddělení, kde jsem ke své práci pracoval i na propagaci společnosti,výběru reklam a komunikace s obchodními partnery. Tuto pobočku jsme zachránily a nyní má velmi nadstandardní výsledky. Náplň mé práce spočívala ve školení spolupracovníků v psychologii obchodování, obchodních dovednostech a manipulativní techniky prodeje vybudovaného týmu.
  2012 - 2012
  Arko projekt s.r.o Praha
  Telekomunikace , Pracovník call centra
  Byl jsem osloven společností Arko projekt s.r.o, že potřebují zvednout výsledky v projektu pro společnost LLP tato firma se zaměřuje na výrobu PC Softwaru pro nadnárodní firmy. Proto jsem přijal tuto pozici, abych pomohl rozvíjet obchodní dovednosti a komunikativní dovedností svých spolupracovníků. Kromě řízení svých spolupracovníků jsem měl na starosti celý projekt, každý týden jsem vyhotovoval reporty, analýzy projektů a pravidelně jsem školil své spolupracovníky. Výsledek byl takový, že od mého nástupu, byl rapidní nárůst obchodních příležitostí a zrealizovaných obchodů. Svůj největší úspěch rozhodně hodnotím, změnu dovedností svých spolupracovníků, díky čemu jsme dokázali takové výsledky.
  2011 - 2012
  UPC-Freesat
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  Zde jsem začínal jako na předchozí pracovní pozici úplně sám, zaměřoval jsem se na získání co nejvíce informací o prodeji a obchodních dovednostech této firmy, abych mohl co nejlépe předat své poznatky a zkušenosti svým spolupracovníkům. Po získání dostatečných informací, jsem vybudoval 6 členný tým, které jsem důkladně proškolil v jejich komunikačních a obchodních dovednostech. Tento tým tam pracuje do dnes a je velmi úspěšný. Obchodní oddělení se zaměřovalo na prodej kabelové televize a internetového připojení.
  2010 - 2011
  Partners for life planing
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  V této společnosti, jsem pracoval na pozici Consultant. Začínal jsem sám a postupem času jsem si vybudoval 7. členný tým, který jsem zaškolil a předal veškeré obchodní znalosti, komunikativní dovednosti a dále jsem jim pomohl vybudovat jejich vlastní tým. Co mi tato praxe dala? Za 1 . měsíc jsem byl povýšen, 2. měsíc jsem měl založenou svojí vlastní kancelář další měsíc jsem povýšil všechny své spolupracovníky na následující post. Mezi mé největší úspěchy bych rozhodně zmínil to , že jeden z mých spolupracovníků byl vyhlášen v celé společnosti cca 4 000 poradců, jako nejlepší manažer, který se dostal na svojí pozici nejrychleji, což bylo podmíněno , výkonem i počtem lidí ve svém týmu.
  2006 - 2008
  Arko projekt s.r.o Praha
  Obchod, nákup, prodej , Pracovník call centra
  Tato společnost se zaměřuje na různé projekty od společností, které si objednají projekt u této firmy, která pak následně volá jejich jménem. Lze jí využít k průzkumu, k oslovení současných i budoucích klientů a dalším způsobům. Na této pozici jsem se naučil velmi dobře komunikovat. V celém call centru jsem byl vyhlášen jako nejlepší operátor a doposud nebyli některé mé výsledky překonány. Tuto práci jsem vykonával během studii.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  základní
  němčina
  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  Aktivně hrají volejbal a basketbal a zajímám se o aktuální dění.
 • Trvalé bydliště

  Jemnická 355/4, Praha, 144

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45