Foto: Bc. Tomáš Z.
ID: 287223

Bc. Tomáš Z.

  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 05.10.2016
Garance, že uchazeč hledá práci

 • Vzdělání

  1999 - 2004
  Technická Univerzita Liberec - mechanická textilní technoligie
  Bakalářské
 • Praxe

  2009 - 2015
  RoyalWood
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Plánování a kontrola zakázkové výroby nábytku z masivu v Indii. Komunikace s klienty, vývoj, koordinace a zdokonalování technologického i logistického procesu od sepsání zakázky přes její realizaci až po předání klientovi. Komunikace s úřady ohledně exportu a importu zboží. Komunikace s obchodními partnery, rozvoj malo i velkoobchodní sítě. Tvorba a realizace podpůrných projektů, vedoucích k ziskávání nových klientů.
  2007 - 2009
  Rosewood spol. s r.o.
  Management , Jednatel
  Zavádění nové značky na český trh. Tvorba cenových nabídek pro vekoobchodní síť i koncové klienty. Vytváření a rozvoj velkoobchodní sítě. Příprava a realizace prezentací firmy na veletrzích po celé ČR i v zahraničí. Komunikace s výrobou v Indii i s externími dodavateli v ČR. Nábor nových zaměstnanců a koordinace jejich práce. ( až 5 zaměstnanců )
  2006 - 2007
  In Flowers spol. s r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Získávání nových klientů a komunikace se stávajícími. Kontrola a koordinace práce pracovníků ( 3 zaměstnanci ) v terénu i na kamenném obchodě ( návrh a tvorba květinových dekorací v pětihvězdičkových hotelích po celé Praze, na různých společenských akcích apod.) Tvorba cenových nabídek a získávání zakázek i ze státního sektoru.
  2005 - 2006
  SixthSense spol. s r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Zakládání nového kamenného obchodu. Prezentace nové značky, komunikace s potencionálními klienty a tvorba cenových nabídek,. Vyhledávání dodavatelů. Koordinace práce pracovního týmu, dozor a vyhodnocování ( 8 zaměstanců ). Nákup zboží.
  2004 - 2005
  Koton spol. s r.o.
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Koordinace provozu restaurace, kontrola práce pracovníků ( 20 zaměstnanců ) v oblasti gastronomie a restauratérství. Komunikace s dodavateli, tvorba objednávek. Příprava cataringových akcí.
  2001 - 2004
  Blue & Green Catering Production, spol. s r.o.
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Komunikace se stávajícími i potencionálními klienty, tvorba nabídek, příprava cateringových a produkčních akcí. Organizace práce externích zaměstnanců a jejich kontrola (10 - 200 lidí - dle velikosti akce)
  2000 - 2004
  Red Bull
  Personalistika, lidské zdroje , Kouč
  Externí spolupráce při realizaci sportovních a hudebních akcích - Mystic skate cup, Global conectoin party apod. Nábor a kontrola externích pracovníků - až 200 zaměstnanců ( obsluha baru ).
  2000 - 2004
  Sky Club Brumlovka, spol. s r.o.
  Personalistika, lidské zdroje , Kouč
  Nábor, koordinace a kontrola práce externích zaměstnanců při pořádání společenských akcí a koncertů a to v počtu až 350 lidí. Spolupráce na koncertech Metallica, Lenny Kravitz, Santana, Rolling Stones, Kabát a další.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  základní
  polština
  základní
  němčina
  mírně pokročilá
  čeština
  výborná
  slovenština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Včelařství, vaření, design, digitální foto, h.e.a.t., cestování, sport, tvorba interiérů a exteriérů, turistika, příroda, nové technologie
 • Trvalé bydliště

  Bránická 75, Bráník, Praha 4, 14000

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45