Foto: Ing. Bedřich S.
ID: 222495

Ing. Bedřich S.

  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  27 let


  Aktualizace 23.11.2016
Garance, že uchazeč hledá práci

 • Vzdělání

  2012 - 2014
  Bankovní institut Vysoká škola Praha - Ekonomika a management
  Vysokoškolské
  2009 - 2012
  Bankovní institut Vysoká škola Praha - Bankovní management
  Bakalářské
  2001 - 2009
  Krušnohorské gymnázium Bílina - všeobecné, osmileté
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  Ronica s.r.o
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  V této pozici jsem plynule navázal na předchozí dosažené schopnosti, a pozice vyžadovala téměř identickou činnost, s tím rozdílem, že nyní se jednalo o společnost s ručením omezeným a ne družstvo, hlavní náplň Cash flow, kalkulace nákladů a výnosů, rozpočty, komunikace s dodavateli a odběrateli. Práce vyžadovala technické znalosti v oboru výměny, opravy vodoměrů, znalost příslušných zákonů.
  2010 - 2014
  Montážní družstvo Krupka
  Ekonomika a podnikové finance , Finanční ředitel/manažer
  V podniku jsem zastával pozici obchodního a finančního ředitele, zároveň jsem byl členem členské schůze. Má činnost byla řídit veškerý finanční chod podniku, tedy především vyvážené cash-flow, v obchodní činnosti jsem v souvislosti s finančním zdravím podniku musel nepostradatelně zabezpečit komunikaci s generálními a provozními řediteli, následně finančními pro dovršení obchodní spolupráce s hlavními odběrateli. Účastnit se veškerých významných jednání, například představenstva našeho podniku s jiným, jednání s právní kanceláří podniku, v zákonech se perfektně orientovat a možnost sdílet v legislativní rovině vlastní návrhy. Jednat se Svazem českých a moravských výrobních družstev, především s předsedou představenstva a externí právní kanceláří. Dále činnost obsahovala tvorbu a kontrolu všech smluv. Controlling externích společností: externí účetní společnost, dodavatelé ostatních služeb, dodavatelé materiálu, konkrétně komunikace s italským výrobcem fancoilů v jazyku španělština. Work Reingeneering v konkrétní situaci a oblasti. Komunikace se zahraniční klientelou, pro upřesnění dodavatel čerpadel z Velké Británie. Dále řešení reklamací, horizontálně tedy komunikovat s představenstvem družstva a následně vertikální komunikací zajistit, aby k obdobné reklamaci již nedošlo, tudíž také obecný dohled nad výrobní činností družstva.
 • Jazykové znalosti

  francouzština  -  základní
  italština  -  základní
  španělština  -  mírně pokročilá
  němčina  -  pokročilá
  angličtina  -  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, Linux / BSD / Unix, MacOS, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Cestování, literatura, vzdělávání se.
 • Trvalé bydliště

  Revoluční 47, Maršov, Krupka, 41742

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45