Není foto: Michal L.
ID: 230429

Michal L.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  29 let


  Aktualizace 09.11.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2008 - 2009
  Česká zemědělská univerzita v Praze - Provozní ekonomika
  Vysokoškolské
  2006 - 2007
  Fakulta tělesné výchovy a sportu - Management
  Vysokoškolské
  2002 - 2006
  Ekonomické lyceum, Heroldovy sady, Praha 10 - Maturitní zkoušky z matematiky a účetnictví, zkouška psaní všemi deseti
  SŠ s maturitou
  1994 - 2002
  Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Bronzová, Praha 5 - Zakládní škola
  Základní
 • Praxe

  2012 - 2014
  EMTC - Czech a.s.
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  Manager Back Office Zodpovědnost za všechny obchodní projekty ve společnosti – Call Centrum, door2door, životního pojištění a hypotéky (finanční poradenství) z pohledu Back Office, komunikace s partnerem a produktu. Mým úkolem je obchodní případy a prodané smlouvy proměnit v zisk firmy. Hlavní moji náplní práce je nábor nových lidí a sledování efektivity mých podřízených, odmě ňování, nastavování standardů na jednotlivých pozicích a plnění stanovených měsíčních cílů. Komunikace s partnery na strategické i operativní úrovni (např. CitiBank, Vodafone, Penzijní Fond České pojišťovny, Dropick) Na celém Back Officu mám téměř 50 lidí, které řídím přes 6 klíčových lidí.
  2011 - 2012
  EMTC - Czech a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Obchodní vedoucí Na této pozici jsem měl odpovědnost za kvalitu a komunikaci na projektech společnosti (v oblastech energie, telekomunikace a bankovnictví). Veškeré obchodní případy byly kontrolovány, opravovány a bylo zajišťováno využití prodaných produktů do budoucna, také byly reportovány kompletní výstupy včetně kvalitního feed backu pro obchodní oddělení. Začal jsem komunikovat s obchodními partnery na vyš ší úrovni, měl jsem odpovědnost za kvalitu projektů a podílel jsem se na strategickém vedení těchto projektů za účasti výkonného ředitele. Na této pozici jsem vedl 10 lidí.
  2010 - 2011
  EMTC - Czech a.s.
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Asistent výkonného ředitele Přípravy na jednání, zápisy z porad, účast na všech poradách vedení společnosti a vedení agendy výkonného ředitele Součástí této pozice byla i podpora obchodního týmu, což znamená příprava meetingů pro managera divize a administrativa spojená s obchodní divizí prodávající energii (zpracování příruček, vyplácení obchodníků, reporting, komunikace s obchodníky).
  2009 - 2009
  Broker Consulting a.s.
  Pojišťovnictví , Finanční analytik
  Získávání nových klientů, realizace schůzek a zpracování finančních plánů. Hledání optimálního řešení dle finanční analýzy klienta. Účast na celém trainee programu (produktové a obchodní dovednosti).
  2006 - 2009
  OVB Allfinanz a.s.
  Pojišťovnictví , Pojišťovací poradce
  Hlavní náplní práce byla komunikace s klienty. Zjišťování jejich potřeb a na základě jejich přání a analyzování jejich finanční situace a následná prezentace a prodej optimálního řešení. Následovala komunikace s finančními institucemi za účelem zjištění nejlepších a aktuálních podmínek pro klienty. Přípravu finanční plánů jsem zpracovával i pro své kolegy v týmu poradců včetně prodejních postupů. Absolvoval jsem celou řadu školení (produktových, prodejních, firemních) • Zajištění, Investice, Hypotéky, Spořící programy… • Produktové semináře (RB, Unicredit Bank, ING, Kooperativa, Conseq…) • Prodejní dovednosti, Motivace
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Trvalé bydliště

  Paláskova 1108/3, Praha 8, Kobylisy, 18200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45