Není foto: Petr U.
ID: 237916

Petr U.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  49 let


  Aktualizace 18.11.2014
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  1991 - 1994
  Obchodní akademie, Kounicova 57, Brno - Ekonomika a podnikání
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2014
  Genex VS, s.r.o. Liberec, velkoobchodní sklad Boskovice
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Referent nákupu. Nákup zboží, komunikace s dodavateli, zajištění logistiky, vedení administrativy spojené se zbožím dodávané firmě do komise, hmotná zodpovědnost za zboží na skladě (cca 6000 položek). Zodpovědnost za hodnotu skladových zásob ( řešení případných nadnormativních stavů), zadávání a kontrola vstupních dat nakoupeného zboží. Návrhy a tvorba podpory prodeje. Tvorba akčních letáků, katalogů, nafocení a grafické zpracování obrázků výrobků pro e-shop. Dále působení na pozici správce sítě, instalace, nastavení, servis a opravy hardware a software. Administrátor firemního ekonomického programu, zodpovědnost za jeho správné fungování a zabezpečení dat. Řízení a technická podpora objednávkového systému firmy.
  1999 - 2013
  Plastimex Prostějov spol. s r.o. - Velkoobchod domácích potřeb
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Vedoucí nákupu. Nákup zboží, komunikace s dodavateli, zajištění logistiky, vedení administrativy spojené se zbožím dodávané firmě do komise, hmotná zodpovědnost za zboží na skladě (cca 8000 položek) Návrhy a tvorba podpory prodeje. Tvorba akčních letáků, katalogů, nafocení a grafické zpracování obrázků výrobků pro e-shop, tvorba reklamních banerů. Dále působení na pozici správce sítě, instalace, nastavení, servis a opravy hardware a software.
  1991 - 1999
  Metra Blansko a.s.
  Administrativa , Referent
  Referent nákupu. Objednávání součástek a komponentů pro výrobu elektronických zařízení. Před zařazení na tuto pozici dvouleté působení ve skladovém hospodářství firmy, z důvodu seznámení s materiálem, s logistikou a pohybem materiálu( příjem, vstupní kontrola, sklad, příprava pro zakázky, výdej do výroby).
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  základní
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  (X)HTML, CSS
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Grafika pro tisk a web, projektování a sestavování PC, návrhy a realizace počítačových sítí. Znalost různého ekonomického software.
 • Trvalé bydliště

  Olomučany 187, Olomučany, 67903

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45