Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Mgr. Petr V.

Foto: Mgr. Petr V.

ID: 122465

Bydliště: ulice, čp, Praha lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1979
Platnost: 19.11.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1998 - 2007
Fakulta Tělesné výchovy a Sportu - Tělesná výchova a Sport
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2013 - 2014
Royax s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Regionální obchodní manažer
Zajištění rozvoje společnosti na zahraničních trzích, akvizice nových obchodních příležitostí, komunikace s distributory společnosti, péče o zákazníky. Plánování marketingové strategie, příprava podkladů pro obchodní jednání, vyjednávání podmínek spolupráce. Vypracovávání cenových nabídek. Reporting vedení společnosti – v anglickém jazyce.
2012 - 2013
Tesco Stores CR
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Nákupčí oddělení neobchodních nákupů a služeb - Zastřešování oblasti odpadového hospodářství. Poptávání nových dodavatelů. Příprava podkladů pro poptávková řízení, zpracovávání nabídek, vyhodnocování poptávkových řízení. Řízení dodavatelů, vedení obchodních jednání s dodavateli. Vyjednávání cenových podmínek. Tvorba a uzavírání smluv o spolupráci. Plánování rozpočtu, projektové řízení úsporných aktivit a jejich vyhodnocování. Vytváření a realizace inovativních procesů v odpadovém hospodářství společnosti vzhledem k platné legislativě. Reporting pro management - v anglickém jazyce.
2008 - 2012
AXA Assistance CZ, s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Specialista oddělení dodavatelských vztahů - Vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů pro zajištění asistenčních a likvidačních činností v oblasti technické asistence, domácí asistence a cestovního pojištění. Správa a aktualizace sítě dodavatelů. Stanovování podmínek spolupráce, uzavírání dodavatelských smluv. Marketingová činnost ve vztahu k dodavatelům. Úzká spolupráce s oddělením Claims, Office, Operations a Sales, podílení se na Facility managementu (vyjednávání, příprava a realizace kontraktů s dodavateli; inovace v rámci zlepšování pracovního prostředí)
2007 - 2008
AXA Assistance CZ, s.r.o.
Pojišťovnictví , Pracovník podpory zákazníků
Supervizor oddělení cestovní asistence - Vedení týmů koordinátorů, zpracování statistik, reporting. Zodpovědnost za výsledky týmu a jeho bezchybnou spolupráci s ostatními odděleními.
2005 - 2007
AXA Assistance CZ, s.r.o.
Pojišťovnictví , Pracovník podpory zákazníků
Koordinátor technické a cestovní - Samostatné řešení požadavků klientů, zpracování dokladů týkajících se pojistných událostí a jejich vkládání do databáze, likvidace pojistných událostí v oblasti cestovního pojištění, komunikace s pojištěnými, dodavateli služeb, administrativní práce (zpracování přijaté korespondence a její kompletace)

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
Databázové systémy
Oracle, MS Access

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2013 Tesco - Sourcing Council
2013 Agentrisc Neogrid - sourcing and negotiations
2012 Školení zákonu o obalech

Zájmy

Sport, Kultura, Fotografování

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek