Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Miroslav S.

Foto:  Miroslav S.

ID: 126394

Bydliště: ulice, čp, České Budějovice lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1983
Platnost: 02.04.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1996 - 2003
Gymnázium Olympijských nadějí - Tělovýchova a sport
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2013
Zeelandia s.r.o.
Výroba a průmysl , Plánovač výroby
Tvorba týdenních výrobních plánů 3 výrobních závodů, definice a aktualizace pojistných zásob, zodpovědnost za jejich disponibilitu. Vedení obalového konta.
2011 - 2011
Aspera
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Nákup zboží od dodavatelů na centrální sklad, komunikace s dodavateli, tvoření objednávek, tvorba karet zboží v systému Navision.
2010 - 2011
Maspex s.r.o.
Výroba a průmysl , Plánovač výroby
Plánování výrobních procesů kompletního sortimentu firmy Maspex, tvoření měsíčního plánu výroby, spolupráce na nákupu surovin a obalů pro výrobu, tvorba Action plánu společně s Oddělením marketingu, komunikace s výrobními linkami v PL, tvoření reportů pro Obchodní oddělení, hlídání stavu zásob skladů v rámci celé firmy.
2009 - 2010
Maspex s.r.o.
Doprava, zásobování a logistika , Specialista logistiky
Kompletní zodpovědnost za přepravu výrobků z PL do celé ČR, každodenní spolupráce se spedicemi, počáteční nastavení cen a podmínek transportu, trasování zásilek po celé ČR ke koncovým zákazníkům, tvorba objednávek přepravy, vedení paletového konta, kontrola faktur a odsouhlasení ceny přepravy, tvorba, realizace a uzamykání tras v systému Qguar a SAP, příjem a výdej zboží, hlídání a řízení stavů zásob skladu v PL, spolupráce s výrobními závody v PL, inventarizace zboží, zajišťování potřebných informací zákaznickému servisu, marketingu a oddělení obchodu, jako je tvorba reportu stavů zásob všech skladů v rámci firmy + DS výrobků, plánovaný a průměrný prodej a přehled akčních výrobků. To vše jsem vykonával v jednom z nejmodernějších skladů ve střední Evropě v Polsku, (Strefowa 2, Tychy). Zde jsem byl součástí mezinárodního logistického týmu, který je zodpovědný za kompletní přepravu zboží ke koncovým zákazníkům ve střední a východní Evropě.
2008 - 2009
Maspex s.r.o.
Doprava, zásobování a logistika , Disponent
Plánování a zajišťování přepravy zboží ze sesterské společnosti v PL na základě plánů obchodu, zadávání objednávek v SAP, spolupráce s marketingem při zavádění nových výrobků, kontrola faktur za transport a zboží, spolupráce na tvorbě plánu prodejů, tvorba reportů stavů zásob všech skladů v rámci firmy, nevykrytého sortimentu a stav DS výrobků, vyřizování reklamace týkající se převozů z PL, tzn. tvorba dobropisů, příprava podkladů pro měsíční inventury, spolupráce s výrobními závody.
2007 - 2008
Viscofan CZ, s.r.o.
Administrativa , Referent
Samostatná administrativní činnost v rámci oddělení zákaznického servisu, zodpovědnost za realizaci dodávek zahraniční klientele, každodenní komunikace se zákazníkem v AJ , zadávání objednávek, fakturace, tvorba DL v SAP, zodpovědnost za vyřizování reklamací, za tvorbu a verifikace potřebných dokumentů a certifikátů, objednávání dopravy, reporting.
2004 - 2006
Viscofan CZ, s.r.o.
Doprava, zásobování a logistika , Skladník / manipulant
Zodpovědnost za přípravu a praktickou realizaci dodávek ke klientovi, každodenní využití PC (systém SAP, MS Office), prostředků automatické identifikace a manipulační techniky. Byl jsem zodpovědný za resort kompletní expedice do sesterské společnosti v Německu. Podařilo se mi zrychlit, zpřesnit a komplexně zdokonalit postupy přípravy a expedice zásilek, za což mi byla nabídnuta funkce referenta zákaznického servisu.

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá
polština
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop

Zájmy

Rodina, sport, technika

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek