Foto: Miroslav S.
ID: 126394

Miroslav S.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  33 let


  Aktualizace 02.04.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1996 - 2003
  Gymnázium Olympijských nadějí - Tělovýchova a sport
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  Zeelandia s.r.o.
  Výroba a průmysl , Plánovač výroby
  Tvorba týdenních výrobních plánů 3 výrobních závodů, definice a aktualizace pojistných zásob, zodpovědnost za jejich disponibilitu. Vedení obalového konta.
  2011 - 2011
  Aspera
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Nákup zboží od dodavatelů na centrální sklad, komunikace s dodavateli, tvoření objednávek, tvorba karet zboží v systému Navision.
  2010 - 2011
  Maspex s.r.o.
  Výroba a průmysl , Plánovač výroby
  Plánování výrobních procesů kompletního sortimentu firmy Maspex, tvoření měsíčního plánu výroby, spolupráce na nákupu surovin a obalů pro výrobu, tvorba Action plánu společně s Oddělením marketingu, komunikace s výrobními linkami v PL, tvoření reportů pro Obchodní oddělení, hlídání stavu zásob skladů v rámci celé firmy.
  2009 - 2010
  Maspex s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Specialista logistiky
  Kompletní zodpovědnost za přepravu výrobků z PL do celé ČR, každodenní spolupráce se spedicemi, počáteční nastavení cen a podmínek transportu, trasování zásilek po celé ČR ke koncovým zákazníkům, tvorba objednávek přepravy, vedení paletového konta, kontrola faktur a odsouhlasení ceny přepravy, tvorba, realizace a uzamykání tras v systému Qguar a SAP, příjem a výdej zboží, hlídání a řízení stavů zásob skladu v PL, spolupráce s výrobními závody v PL, inventarizace zboží, zajišťování potřebných informací zákaznickému servisu, marketingu a oddělení obchodu, jako je tvorba reportu stavů zásob všech skladů v rámci firmy + DS výrobků, plánovaný a průměrný prodej a přehled akčních výrobků. To vše jsem vykonával v jednom z nejmodernějších skladů ve střední Evropě v Polsku, (Strefowa 2, Tychy). Zde jsem byl součástí mezinárodního logistického týmu, který je zodpovědný za kompletní přepravu zboží ke koncovým zákazníkům ve střední a východní Evropě.
  2008 - 2009
  Maspex s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Disponent
  Plánování a zajišťování přepravy zboží ze sesterské společnosti v PL na základě plánů obchodu, zadávání objednávek v SAP, spolupráce s marketingem při zavádění nových výrobků, kontrola faktur za transport a zboží, spolupráce na tvorbě plánu prodejů, tvorba reportů stavů zásob všech skladů v rámci firmy, nevykrytého sortimentu a stav DS výrobků, vyřizování reklamace týkající se převozů z PL, tzn. tvorba dobropisů, příprava podkladů pro měsíční inventury, spolupráce s výrobními závody.
  2007 - 2008
  Viscofan CZ, s.r.o.
  Administrativa , Referent
  Samostatná administrativní činnost v rámci oddělení zákaznického servisu, zodpovědnost za realizaci dodávek zahraniční klientele, každodenní komunikace se zákazníkem v AJ , zadávání objednávek, fakturace, tvorba DL v SAP, zodpovědnost za vyřizování reklamací, za tvorbu a verifikace potřebných dokumentů a certifikátů, objednávání dopravy, reporting.
  2004 - 2006
  Viscofan CZ, s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Skladník / manipulant
  Zodpovědnost za přípravu a praktickou realizaci dodávek ke klientovi, každodenní využití PC (systém SAP, MS Office), prostředků automatické identifikace a manipulační techniky. Byl jsem zodpovědný za resort kompletní expedice do sesterské společnosti v Německu. Podařilo se mi zrychlit, zpřesnit a komplexně zdokonalit postupy přípravy a expedice zásilek, za což mi byla nabídnuta funkce referenta zákaznického servisu.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  mírně pokročilá
  polština  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  Rodina, sport, technika
 • Trvalé bydliště

  Roudenská 10., České Budějovice, 37001

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45