Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Mgr. Vlastimil H.

Foto: Mgr. Vlastimil H.

ID: 261262

Bydliště: ulice, čp, Zbýšov lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1976
Platnost: 29.05.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2003 - 2008
Masarykova Univerzita - Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2016 - 2016
Pragomed, s.r.o.
Zdravotnictví a sociální péče , Regulatory manager
Péče a rozvoj vztahů se stávajícími i získanými lékaři v rámci oblasti (Jižní Morava + Vysočina). Každodenní komunikace, prezentace a motivování spolupracujících lékařů k vyšším výkonům. Získávání a vyhodnocování informací o trhu a konkurenci. Vyhotovování každodenních reportů. Plnění nastavených cílů. Hospodaření se svěřeným budgetem. Promo a marketingové aktivity na lékařských kongresech. Uplatňování firemního i osobního přístupu, realizace společenských akcí.
2015 - 2015
Sarantis Czech Republic s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Péče o stávající i získané zákazníky v rámci svěřeného teritoria - Jižní Morava. Podpora prodeje a komunikace s klíčovými zákazníky. Prezentace, prodej produktů a jejich vystavení. Získávání a vyhodnocování informací o trhu a konkurenci. Vyhotovování pravidelných reportů. Plnění nastavených prodejních cílů. Uplatňování marketingových aktivit na zavádění nových výrobků.
2010 - 2015
British American Tobacco (Czech Republic),s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
Péče a rozvoj vztahů se stávajícími i získanými zákazníky v rámci svěřeného teritoria (Brno). Neustálá komunikace s klíčovými zákazníky. Prezentace, prodej produktů a jejich vystavení. Získávání a vyhodnocování informací o trhu a konkurenci. Vyhotovování pravidelných reportů. Plnění nastavených cílů. Hospodaření se svěřeným budgetem. Promo a marketingové aktivity na zavádění nových výrobků. Uzavírání smluv o distribuční a propagační spolupráci. Absolvování školení „Positive programme“ ukončené získáním „LICENCE TO SELL“.
2000 - 2010
Tabák Plus s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Postupně zastávané pozice: Vedoucí směny: Vedení týmu. Dohled nad přiděleným oddělením skladu. Zajištění včasného nachystání objednávek a koordinace jejich rozvozu. Ambulantní prodejce: Pravidelné návštěvy a prodej u stálých zákazníků. Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu. Pružné reagování na potřeby zákazníků. Nákupčí: Výběr vhodného dodavatele podle daných kritérií. Tvorba objednávek s ohledem na optimalizaci zásob. Spolupráce s účtárnou. Vyjednávání o cenách. Cenotvorba nabízeného sortimentu. Sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence. Příprava a realizace měsíčních akčních letáků a ročního katalogu firmy.

Jazykové znalosti

ruština
základní / pasivní
angličtina
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2006 - Kurz psychomotoriky, 2015 - Kurz angličtiny (probíhá)

Zájmy

Výpočetní technika, sport, psychologie

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek