Foto: Ing. Andrea P.
ID: 167879

Ing. Andrea P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 07.04.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1999 - 2004
  Technická univerzita v Liberci - Textilní inženýrství obor Netkané textilie
  Vysokoškolské
  1998 - 1999
  Soukromá jazyková škola Hradec Králové, s.r.o. - Jednoleté jazykové studium: Anglický jazyk s denní výukou
  1994 - 1998
  Gymnázium Jaroměř - Všeobecné gymnázium
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2012
  SAZKA sázková kancelář, a.s., Praha
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Specialista nákupu, Finanční divize Pracovní náplň: Zajišťování, organizace a realizace výběrových řízení na pořízení majetku a služeb pro SAZKA sázková kancelář, a.s. Příprava a uzavírání smluvních vztahů vztahující se k pořízení majetku a služeb pro SAZKA sázková kancelář, a.s. Jednání a komunikace s dodavateli. Koordinace dodávek pořizovaných komodit, řešení reklamací. Tvorba vnitropodnikových předpisů. Účast na projektech realizovaných v rámci SAZKA sázková kancelář, a.s. Úzká spolupráce s divizí obchodu a marketingu. Jednání s celními úřady. Nákup kancelářských potřeb. Údržba, správa a zakládání veškerých kmenových dat koncernu SAZKA do R/3 SAP (MM modul). Školení pracovníků v rámci modulu MM. Garant modulu MM R/3 SAP.
  2004 - 2011
  SAZKA, a.s., Praha
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Rada – oddělení obstarávání (manager nákupu), Obchodní divize (od 9/2006 zástupce vedoucího oddělení obstarávání) Pracovní náplň: Zajišťování, organizace a realizace výběrových řízení na pořízení majetku a služeb pro koncern SAZKA. Příprava a uzavírání smluvních vztahů vztahující se k pořízení majetku a služeb pro koncern SAZKA. Jednání a komunikace s dodavateli. Koordinace dodávek pořizovaných komodit. Tvorba vnitropodnikových předpisů. Vedení a účast na projektech realizovaných v rámci koncernu SAZKA. Údržba, správa a zakládání veškerých kmenových dat koncernu SAZKA do R/3 SAP (MM modul). Garant modulu MM R/3 SAP. Správa Katalogu materiálů a služeb. Od 9/2006 do 10/2011 zástupce vedoucího oddělení obstarávání, obchodní divize. Vedení pracovního kolektivu pěti lidí a zajištění chodu celého oddělení, jak po administrativní, tak provozní stránce. Od 1/2009 do 7/2011 také administrátor věrnostního programu Klub SAZKA, řešení reklamací a vyhodnocování marketingových akcí souvisejících s věrnostním programem společnosti SAZKA.
  2003 - 2003
  Kimberly – Clark, s. r. o., Jaroměř
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Laboratoř úseku kvality: Testování vlastností používaných materiálů pro výrobu dětských plen a testování finálních výrobků dětských plen a plen pro dospělé.
  2001 - 2002
  Rádio Černá Hora – Media, s.r.o., pobočka v Liberci
  Media, reklama, PR , Promotér
  Reprezentace Rádia Černá Hora a tvorba image. Kontakt s posluchači a odměňování za jejich přízeň. Členka propagačního týmu pro klienty obchodního oddělení.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Trvalé bydliště

  U Slovanky 2440, Libeň, Praha 8, 18200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45