Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Romana S.

Foto:  Romana S.

ID: 102255

Bydliště: ulice, čp, Praha lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1979
Platnost: 23.05.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Ekonom, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Asistent soudce, Asistent v médiích, reklamě, PR, Asistent v pojišťovnictví, Asistentka, Bankovní specialista, Databázový specialista, Fakturant/ka, Finanční analytik, Finanční kontrolor, Finanční účetní, Knihovník, Likvidátor pojistných událostí, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Metodik, Nákupčí, Obchodní asistent, Obchodní referent, Odborný asistent v ekonomii, Office manager, Pracovník audiovize, Pracovník back office, Pracovník front office, Pracovník podpory zákazníků, Product Specialist, Project administrator, Project manager, Project manager IT - elektro, Project manager organizačně-ekonomický, Project manager v bankovnicví, Písařka, Recepční v cestovním ruchu, Referent, Rekvizitář, Specialista HR marketingu, Specialista logistiky, Specialista marketingu, Tester, Účetní, Vkládání dat do počítače, Pojišťovací poradce, Specialista pro rozvoj a vzdělání, Prodavač, Vedoucí úseku prodejny, Bankovní poradce, HR specialista, Kameraman, Grafik, Recepční v administrativě
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1994 - 1999
Střední odborné učiliště LOVOSICE - Technickohospodářské a správní činnosti
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2014
HPST s.r.o.
Zákaznický servis , Pracovník podpory zákazníků
Koordinace servisních projektů.
2011 - 2013
TNS AISA s.r.o.
Marketing , Marketingový výzkum
Zakládání, koordinace a uzavření projektů v rámci sběru dat dle daných požadavků zákazníka. Sledování plnění požadovaných kvót, dodržování harmonogramu projektů, reporting, datový a informační servis, participace při vylepšování procesů a funkcionalit interních IS, tvorba dokumentace. Komunikace s interními a externími zdroji v průběhu projektu - upřesnění požadavků před spuštěním terénu, řešení změnových požadavků a případných chyb, koordinace vedoucí ke zdárnému ukončení terénu. Komunikace s respondenty na bázi informační podpory a úpravy uživatelských profilů. Správa databáze respondentů - údržba stávajících dat a odstraňování chyb, rekrutace nových respondentů, generování odměn.
2007 - 2010
Asseco Central Europe, a.s.
Informační technologie , Project administrator
Správa a administrace projektů: A) Konzultační služby pro informační systém SAP; B) Implementace a maintenance produktu Spisové a archivní služby; C) Outsourcing IT služeb; D) Servis HW aj. Prováděné činnosti a zodpovědnost v projektovém řízení: • tvorba, úprava a sledování dodržování sjednaných smluvních vztahů; • tvorba a evidence projektové dokumentace a ekonomických podkladů; • tvorba a korekce finančního plánu a výhledů (nákladů, výnosů, výrobních kapacit); • monitoring a reporting kvality poskytovaných služeb a ekonomického výsledku projektu včetně prezentace vedení společnosti; • komunikace s osobami zainteresovanými na projektu. Spolupráce s týmem Řízení vnitřního informačního systému na testování a rozvoji SD a CO modulu SAP. Spolupráce na tvorbě a údržbě procesů společnosti v oblasti projektového řízení. Školící a konzultační podpora uživatelů pro potřeby práce v systému SAP v rozsahu správy projektů (zadávání podkladů pro vyhotovení objednávek, faktur, skladových příjemek a výdejek; zpracování dokladů vnitropodnikového účtování, tvorba, korekce a sledování plánů a ekonomických výsledků projektů).
2006 - 2006
J&T BANKA, a.s.
Bankovnictví a finanční služby , Bankovní specialista
Zajištění majetkového a finančního vypořádání operací s investičními instrumenty na vlastní účet a na klientský účet. Zajištění správného a včasného promítnutí jednotlivých operací v obchodním systému a ostatních používaných systémech a aplikacích. Informování klientů o výsledcích vypořádání. Vedení evidence o provedených pokynech. Komunikace s organizátory obchodování a vypořádání operací na finančních trzích, protistranami, regulátory, orgány státního dozoru.
2001 - 2006
Komise pro cenné papíry
Administrativa , Referent
Zajištění datové a informační podpory pro potřeby jednotlivých útvarů sekce. Vyhledávací činnost nad subjekty kapitálového trhu. Tvorba a aktualizace svěřených databází v MS Access. Úzká spolupráce s dodavatelem informačního systému na úpravě a testování nových aplikačních metod v oblasti monitoringu. Kontrola správnosti hlášené informační povinnosti. Komunikace se subjekty kapitálového trhu. Odpovědnost za správnost a komplexnost zpracovávaných informací, za správnost a úplnost vedených evidencí. Logistická podpora odboru, evidence docházky a spisové agendy.
2000 - 2001
Komise pro cenné papíry
Administrativa , Recepční v cestovním ruchu
Komunikace s veřejností - vyřizování telefonátů, zodpovídání běžných dotazů; evidence návštěv, podpora činností podatelny a odboru.
1999 - 1999
Vojenské stavby CZ, a.s., o.z. SESTA Litoměřice
Administrativa , Administrativní pracovník
Vyhotovování dokumentů k systému jakosti, podkladů pro jednání vedení; administrativní a datová podpora oddělení.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
Databázové systémy
MS SQL

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Projektový manažer - cyklus
Microsoft Office 2003 Systém a integrace se službou windows Sharepoint Services
Microsoft SQL Server 2000 - vyhledávání s Transact-SQL
MS Excel XP – vzorce, funkce; Microsoft Access 97 – základní kurz pro uživatele
Environmentální minimum
Distanční kurz k problematice Evropské unie realizovaný v souladu s usnesením vlády České republiky č. 46/2000 – základní modul

Zájmy

přátelé, sport, motorismus, IT, kultura

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek