Foto: Romana S.
ID: 102255

Romana S.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 23.05.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1994 - 1999
  Střední odborné učiliště LOVOSICE - Technickohospodářské a správní činnosti
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2014
  HPST s.r.o.
  Zákaznický servis , Pracovník podpory zákazníků
  Koordinace servisních projektů.
  2011 - 2013
  TNS AISA s.r.o.
  Marketing , Marketingový výzkum
  Zakládání, koordinace a uzavření projektů v rámci sběru dat dle daných požadavků zákazníka. Sledování plnění požadovaných kvót, dodržování harmonogramu projektů, reporting, datový a informační servis, participace při vylepšování procesů a funkcionalit interních IS, tvorba dokumentace. Komunikace s interními a externími zdroji v průběhu projektu - upřesnění požadavků před spuštěním terénu, řešení změnových požadavků a případných chyb, koordinace vedoucí ke zdárnému ukončení terénu. Komunikace s respondenty na bázi informační podpory a úpravy uživatelských profilů. Správa databáze respondentů - údržba stávajících dat a odstraňování chyb, rekrutace nových respondentů, generování odměn.
  2007 - 2010
  Asseco Central Europe, a.s.
  Informační technologie , Project administrator
  Správa a administrace projektů: A) Konzultační služby pro informační systém SAP; B) Implementace a maintenance produktu Spisové a archivní služby; C) Outsourcing IT služeb; D) Servis HW aj. Prováděné činnosti a zodpovědnost v projektovém řízení: • tvorba, úprava a sledování dodržování sjednaných smluvních vztahů; • tvorba a evidence projektové dokumentace a ekonomických podkladů; • tvorba a korekce finančního plánu a výhledů (nákladů, výnosů, výrobních kapacit); • monitoring a reporting kvality poskytovaných služeb a ekonomického výsledku projektu včetně prezentace vedení společnosti; • komunikace s osobami zainteresovanými na projektu. Spolupráce s týmem Řízení vnitřního informačního systému na testování a rozvoji SD a CO modulu SAP. Spolupráce na tvorbě a údržbě procesů společnosti v oblasti projektového řízení. Školící a konzultační podpora uživatelů pro potřeby práce v systému SAP v rozsahu správy projektů (zadávání podkladů pro vyhotovení objednávek, faktur, skladových příjemek a výdejek; zpracování dokladů vnitropodnikového účtování, tvorba, korekce a sledování plánů a ekonomických výsledků projektů).
  2006 - 2006
  J&T BANKA, a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Bankovní specialista
  Zajištění majetkového a finančního vypořádání operací s investičními instrumenty na vlastní účet a na klientský účet. Zajištění správného a včasného promítnutí jednotlivých operací v obchodním systému a ostatních používaných systémech a aplikacích. Informování klientů o výsledcích vypořádání. Vedení evidence o provedených pokynech. Komunikace s organizátory obchodování a vypořádání operací na finančních trzích, protistranami, regulátory, orgány státního dozoru.
  2001 - 2006
  Komise pro cenné papíry
  Administrativa , Referent
  Zajištění datové a informační podpory pro potřeby jednotlivých útvarů sekce. Vyhledávací činnost nad subjekty kapitálového trhu. Tvorba a aktualizace svěřených databází v MS Access. Úzká spolupráce s dodavatelem informačního systému na úpravě a testování nových aplikačních metod v oblasti monitoringu. Kontrola správnosti hlášené informační povinnosti. Komunikace se subjekty kapitálového trhu. Odpovědnost za správnost a komplexnost zpracovávaných informací, za správnost a úplnost vedených evidencí. Logistická podpora odboru, evidence docházky a spisové agendy.
  2000 - 2001
  Komise pro cenné papíry
  Administrativa , Recepční v cestovním ruchu
  Komunikace s veřejností - vyřizování telefonátů, zodpovídání běžných dotazů; evidence návštěv, podpora činností podatelny a odboru.
  1999 - 1999
  Vojenské stavby CZ, a.s., o.z. SESTA Litoměřice
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Vyhotovování dokumentů k systému jakosti, podkladů pro jednání vedení; administrativní a datová podpora oddělení.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  Databázové systémy
  MS SQL
 • Zájmy

  přátelé, sport, motorismus, IT, kultura
 • Trvalé bydliště

  Varšavská 19, Praha, 12000

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45