Foto: Liliana Š.
ID: 125360

Liliana Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  44 let


  Aktualizace 26.11.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1986 - 1989
  SOUs Tonak - kloboučnice
  Vyučení
 • Praxe

  2010 - 2011
  Edwards
  Strojírenství , Dělník v chemii a potravinářství
  montážní dělník – náplní práce bylo montáž turbomolekulárních pump pro lékařské účely. Tato práce vyžadovala naprosté bezprašné prostředí, práci ve speciálních oblecích a naprostou přesnost při montáži. Pro splnění těchto podmínek jsem absolvovala půlroční pracovní zaučení v Anglii.
  2007 - 2009
  Reddo
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  fy.Reddo - obchodní zástupce, grafik, vedoucí skladu, rozvozce zboží náplní práce jako: obchod. zástupce bylo získávání zákazníků k odběru zboží fy.Reddo (kancelářské potřeby, doplňky k PC, reklamní předměty a potisk), pravidelné návštěvy těchto zákazníků a nabídka novinek, sjednávání schůzek k podrobnému vysvětlení nabídky zboží fy. Reddo a následnému vytvoření objednávky. Ochota, příjemné vystupování a oboustranná spokojenost bylo náplní obchod. zástupce. grafik bylo zpracování grafických návrhů na reklamní předměty, letáky, vizitky, plakáty, různé tiskoviny, potisky reklamních předmětů apod. vedoucí skladu bylo náplní práce dobře znát sortiment, přebrat zboží a následně zařadit do skladu a zavést do PC (příjem, výdej zboží) rozvozce zboží – včas a v pořádku rozvézt zboží k zákazníkům. U všech těchto profesí bylo nutné příjemné vystupování, získání důvěry a přízně zákazníků, dobrá znalost sortimentu, orientace v terénu.
  2002 - 2004
  Diskont - kancelářské potřeby a výpočetní technika
  Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
  vedoucí prodejny kancelářských potřeb a výpočetní techniky “Diskont” Přerov – náplní práce byla vedoucí pozice čtyřem zaměstnancům, vedení prodejny, objednávání zboží, kontrola práce zaměstnanců, kontrola denních tržeb, průběžný chod celé prodejny, vstřícnost vůči zákazníkům při objednávání zboží či vyřizování zakázek, prodej, výroba razítek, vizitek a propagačních materiálů, obsluha PC, kopírek, faxu, vyřizování telefonátů, inkasování plateb, vstřícné jednání se zákazníky, odpovědnost za chod prodejny a zaměstnanců.
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  Práce na Pc v grafických programech, jízda na koni, lyžování, cyklistika, ruční práce
 • Trvalé bydliště

  Hablov 45, Olšany u Prostějova, 79814

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45