Foto: Ivana M.
ID: 229954

Ivana M.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  49 let


  Aktualizace 06.10.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1989 - 1989
  obchodní škola v Německu - obchod/řízení podniku
  Vyučení
  1983 - 1989
  SUPŠS Kamenický Šenov - návrhář, designer skla
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2005 - 2014
  Raiffeisenpoj.mak.spol.s r.o.
  Bankovnictví a finanční služby , Makléř, dohodce
  Od 8/2012 vedení VIP centra klientů z Raiffeisenbak a.s., ČR Respect SB Group,II.největší mak.společnosti na trhu - Realizování nového obchodu - Koordinace a strategie plánování realizací projektů s vedením Respectu a.s. - Nové akvizice a nadstandardní péče o stávající klientelu jak firemních, tak v privátním odvětví (od výběrového řízení až po vyřízení škodních událostí ve prospěch klienta) v České republice ale i na území Evropy v ČJ a NJ. - Oborné v praxi dosažené znalosti a na českém pojišťovacím trhu Od 2011 vedoucí pobočky v České republice, Praha Od 2006 Makléřka - nastavování obchodních a provozních procesů pobočky, odpovědnost za jejich naplňování a fungování, vedení / řízení týmu makléřů - Vedení malého týmu pobočky Praha - akviziční a prodejní procesy v pojištění - péče o mezinárodní obchody, analýzy, vyhodnocování nabídek, prezentace, uzavírání pojistných smluv, spolupráce při likvidaci škod, klientský servis - znalosti pojistných produktů: majetkové pojištění, pojištění odpovědnosti vč. profesní, odpovědnost dopravce, komplexní autopojištění, životní pojištění, odpovědnost zaměstnanců, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku a další běžné druhy pojištění jak pro právnické, tak i fyzické osoby. 2005 Asistentka vedení společnosti -vedení a organizace kalendáře, administrativní podpora, zpracování a archivování dat, správa systému zadávání smluv do CRM, organizace služebních cest, vyúčtování, podklady pro vytváření mezd, kontrola faktur, zadávání plateb a jiné.
  1987 - 1989
  Elektofirma Merkel Bavorsko
  Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
  vedení rodinné společnosti elektro Merkel nákup/prodej zboží, účetnictví, nadstandardní péče a servis pro klienty, znalost elektromateriálu, projekty el.instalací, kuchyňských linek, aj.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
  ruština  -  mírně pokročilá
  němčina  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MacOS, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  malba, design, technika,rodina, sport, kultura, lyžování, četba
 • Trvalé bydliště

  Athénská 5, Hostivař, Praha 10, 10200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45