Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Iveta B.

Foto: Ing. Iveta B.

ID: 171599

Bydliště: ulice, čp, Brno lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1983
Platnost: 24.02.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2008 - 2008
GEOS, Queensland College of Englishm Gold Coast, Australia - Englist for TESOL
2007 - 2007
GEOS, Queensland College of Englishm Gold Coast, Australia - First Certifikate in English
2002 - 2007
VŠB - Technická univerzita Ostrava - Veřejná ekonomika a správa
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2008 - 2013
Arboeko, s. r. o.
Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
Náplní práce je vyřizování nabídek, objednávek, zajišťování dopravy materiálu od zahraničních a vnitrostátních dodavatelů, aktivní obchodní komunikace se zákazníky včetně návštěv zákazníků, účast na mezinárodních veletrzích, výstavách a další. Vedení obchodního oddělení tak, aby byla zajištěna plynulá obsluha a informovanost zákazníka.
2008 - 2010
Lingua centrum, jazyková škola
Vzdělávání a školství , Lektor instruktor
Vedení kurzu anglického jazyka pro veřejnost. Tento kurz se konal vždy 1x týdně a mou náplní bylo připravit si vyučovací hodinu a vést studenty veřejnostního kurzu při těchto hodinách.
2006 - 2007
MAFRA, a. s.
Media, reklama, PR , Promotér
V rámci pracovní náplně bylo mým úkolem oslovit zákazníka a informovat se o jeho názoru na firemní produkt. Následně bylo mým cílem představit nové produkty a nabídnout cenové či produktové benefity. S tímto byla také spojena administrativní agenda.

Jazykové znalosti

ruština
základní / pasivní
španělština
mírně pokročilá
angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows 98 / ME
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint)

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2008 - Dendrologie
2008 - Učitelství angličtiny
2007 - First Certificate in English

Zájmy

Výborné komunikační schopnosti: během studia na univerzitě jsem byla zvolena mluvčím skupiny, následně jsem také byla zvolena pro přednes projevu při promoci.

Nadšení neustále se rozvíjet a ochota chopit se nových příležitostí: po ukončení vysokoškolského vzdělání jsem se rozhodla pro pobyt v Austrálii s cílem zdokonalit si Anglické schopnosti a dovednosti. Během studia na univerzitě jsem strávila 2 měsíce ve Velké Británií, kde jsem zdokonalovala své anglické dovednosti v rámci Au-pair pobytu a následující rok jsem strávila 2,5 měsíce ve Španělsku (Mallorca).

Schopnost pracovat pod tlakem jak v týmu tak samostatně: během studia na univerzitě jsem si tuto vlastnost ještě více osvojila. V práci pro společnost Arboeko jsem tuto stránku své osobnosti uvítala především v období sezóny.

Zodpovědná a orientovaná na výsledek: o tomto svědčí mé studijní výsledky. Úkoly, které mi byly delegovány v rámci mé pracovní náplně pro společnost Arboeko, jsem plnila vždy důsledně a samostatně tak, abych já i společnost dosáhla co nejlepších výsledků.

Výborné organizační schopnosti: během studia na univerzitě jsem byla členem týmu, který organizoval volno časové aktivity (Majáles, Ples SUS, a další).

Výborná znalost procesů nabídky, prodeje, marketingu a dodavatelských systémů: během práce pro společnost MAFRA, a.s. jsem byla zodpovědná za nabídku, prodej a marketing daného produktu. Taktéž ve společnosti Arboeko jsem mám v působnosti celý obchodní úsek, který zahrnuje nabídky, poptávky, objednávky (zákazníci, čeští a zahraniční dodavatelé), zajištění dopravy zboží ze zahraničí a následně k zákazníkovi, chod obchodního oddělení v rámci front office.

Pokročilé znalosti logistiky: během své práce pro společnost Arboeko jsem si samostatně organizovala a zajišťovala kamionovou dopravu rostlinného materiálu ze zahraničí a k zákazníkovi.

Znalost dendrologie okrasných stromů a keřů: v průběhu práce ve společnosti Arboeko, jsem prošla kurzem dendrologie pod odborným dohledem dendrologa. Tyto znalosti jsem si dále rozvíjela v rámci své pracovní činnosti, kde jsem se denně setkávala s alternativami či novými kultivary v oblasti okrasných dřevin a keřů.

Znalost psaní všemi deseti: tuto znalost jsem si osvojila při studiu na střední škole.

Dobrá znalost systému veřejné správy v ČR a SR: při zpracováváni diplomové práce jsem navštívila Ministerstvo vnitra SR a byla jsem v kontaktu s Ministerstvem vnitra ČR.

Znalosti účetnictví neziskových organizací: tyto dovednosti jsem si osvojila při studiu na vysoké škole.

Cestování: během cestování se snažím poznávat kulturu dané země a denní život lidí. (Anglie, Mallorca, Austrálie, Nový Zéland)

Četba: především historické romány s reálnými historickými fakty v pozadí.

Sport: cyklistika, inline brusle, lyžování, pěší turistika, motocykl.

Ruština: současné zaměstnání mi umožňuje účastnit se kurzů ruštiny, jsem v kategorii začátečník.

Rozvoj: zájem o rozvoj lidské osobnosti – řízení lidských zdrojů, koučing, time management.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek