Foto: Michal P.
ID: 191445

Michal P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  32 let


  Aktualizace 25.09.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2004
  SOU – Strojařsko-elektrotechnické, Dubnica nad Váhom, SR - mechanik – elektrotechnik se zaměřením na organizační a výpočetní techniku
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  ČEROZ SLOVENSKO s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Manažer dopravy
  - Optimální plánování a řízení dopravy (denně 300-600palet) chlazeného čerstvého ovoce a zeleniny s příhlédnutím na náklady za přepravu, skladové zásoby, časy nachystání zboží k expedici, na výkony řídičů a v první řadě závozových oken centrálních distribučních skladů, marketů a jiných odběratelů. - Vyhledávání dopravců pro nakládky zboží v rámci CZ, SK, AT a HU. - Dohled nad dojezdy zboží k další expedici z IT, ES, NL, DE. - Výběrové řízení na nové partnery přepravy. - Zodpovědnost za firemní vozový park (nákladní a osobní automobily).
  2010 - 2012
  METRO Cash&Carry SR
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  - příjem a zpracování zákaznických objednávek. - rozdělování pracovní zodpovědnosti mezi skladníky. - koordinování a plánování tras řidičů. - zpracování dat do systému. - tvorba dodacích listů, fakturace, sledování splatnosti, archivace dokumentů. - zastupování zákazníka při řešení reklamací. - kontrola, dodržování nastavených procedur. - zodpovědnost za sledování dodržení systému HACCP.
  2010 - 2010
  EPS – Express Parcel System, spol. s r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Kurýr
  - rozvoz zásilek v rámci Prahy, celé ČR a SR.
  2008 - 2009
  Dropick s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  - koordinace zásilek pro celou Českou Republiku. - příprava k expedici a kompletizaci. - administrativa ohledně doručení ke koncovým odběratelům. - evidence skladových zásob, přehled o všech vyexpedovaných zásilkách.
  2008 - 2008
  Simio a.s.
  Doprava, zásobování a logistika , Logistik
  - Práce na nově vznikajícím oddělení logistiky, její centralizace, nastavení systémů. - Spolupráce s programátory a analytiky u vytváření interní aplikace. - Zodpovědnost za přijímání nových zaměstnanců. - Následné zaškolení.
  2007 - 2008
  Simio a.s.
  Administrativa , Referent
  - příprava podkladů a časového plánu pro obchodní zástupce. - přebírání hotovosti, vedení pokladny. - administrativa, objednávky, evidence apod. - Účast a podpora manažera na školeních obchodních zástupců. - Verifikace spokojenosti zákazníků s prací obchodních zástupců. - Podávání zpětné vazby a reportů manažerovi.
  2007 - 2007
  Simio a.s.
  Marketing , Product Manager
  - telekomunikační služby, bankovnictví - vyhledávání nových klientů ve svěřené oblasti. - spolupráce s telemarketingovým oddělením. - jednání a uzavírání smluv s klientmi
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  mírně pokročilá
  čeština
  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MacOS
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Trvalé bydliště

  Bulharska 22, Praha, 10100

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45