Foto: Milan M.
ID: 203221

Milan M.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  44 let


  Aktualizace 15.03.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1985 - 1989
  SŠ Obchodu - Obchodník
  Vyučení
 • Praxe

  2014 - 2013
  Tesco Stores ČR a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Vedení prodejny, zodpovědnost za dosahování daných cílů, motivace 15 - 20 zaměstnanců, personální pohovory a nábor zaměstnanců, objednávky zboží, docházkový systém, Vedení pravidelných meetingů dodržování zakonných a firemních opatření. Implementace novinek do obchodu, zaškolování nových zaměstnanců, pravidelná školení zaměstnanců, dozor nad HACCP, PO ZP. Znalost potřeb zákazníka, Informovanost o konkurenci a předávání informací na centrálu. Zodpovědnost za kvalitu, množství a čerstvost zboží na prodejně. Dosahování zadaných cílů. Práce s pekárnou pro rozpékané pečivo, pečení, objednávání, dodržování konceptu pečení. Reklamní akce, inventurní program, řízení stavu zboží. Zodpovědnost za kvalitu, množství a čerstvost zboží na prodejně. Kritické a motivační pohovory. Reporting a plánování.
  2007 - 2012
  Lidl v.o.s. ČR
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Vedení, motivace, delegování 20-25 zaměstnanců zaměstnanců, přímá komunikace s centrálou, rozvoj schopností a dovedností zaměstnanců. Vedení pravidelných meetingů,přijímací řízení se zaměstnanci, znalost sortimentu fresh food, non food, implementace novinek do obchodu, zaškolování nových zaměstnanců, pravidelná školení zaměstnanců, dozor nad HACCP, PO ZP , koncept čerstvosti a jeho kontrola, objednávky zboží,dodržování firemních zásad, pokladní dozor a trezorový dozor, zodpovědnost za svěřenou prodejnu, tvorba a plán výkonu jednotlivých zaměstnanců. Znalost potřeb zákazníka, Informovanost o konkurenci a předávání informací na centrálu. Zodpovědnost za kvalitu, množství a čerstvost zboží na prodejně. Dosahování zadaných cílů. Práce s pekárnou pro rozpékané pečivo, pečení, objednávání, dodržování konceptu pečení. Reklamní akce, inventurní program, řízení stavu zboží. Certifikát obchodníka – vedení a komunikace.
  2002 - 2007
  Ahold ČR a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Zodpovědnost za svěřený úsek ( non food, hobby zahrada 2002-2003, food 2003-2005) 2005 postup v rámci společnosti do AHOLD Central Europe na pozici Team leader prodejen formátu supermarket do 4500m2. Zodpovědnost prodejny v daném termínu, přestavby celé prodejny, vedení vlastních a externích zaměstnanců, kontrola a delegování firem podílejících se na přestavbě prodejny. Rozvoj schopností a dovedností zaměstnanců. Vedení pravidelných meetingů Komunikace s centrálou a dodavateli sortimentu do prodejny.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Sport - aktivně stolní tenis
 • Trvalé bydliště

  Teplická 430, Krupka, Krupka, 41741

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45