Foto: Pavol Š.
ID: 163315

Pavol Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  43 let


  Aktualizace 02.09.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1987 - 1991
  Střední odborná škola strojírenská - Strojírenství a strojírenská výroba
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  NetComp, spol. s r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí úseku prodejny
  Komplexní péče o produktové portfolio v oblasti mobilních telefonů a příslušenství, GPS navigací a tabletů. Optimalizace e-shopu, implementace nových funkcí, komunikace s klíčovými odběrateli i dodavateli. Kontrola běžné agendy provozu e-shopu. Analýza prodeje, monitoring trhu, pravidelný reporting. Příprava nabídek pro obchodní partnery. Příprava, výroba a realizace newsletteru, bannerů, letáku, kampaní. Focení produktů do 3D. Výběrová řízení logistických partnerů, nábor nových zaměstnanců.
  2008 - 2012
  Eurostores s.r.o./ORCANTA s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
  Produktový manažer pro značku adidas. Produktová školení zaměstnanců. Back office-podpora týmu. Výroba a realizace produktových kampaní. Příprava, výroba a realizace newsletteru. Hromadné rozesílaní SMS. Komunikace s dodavateli a B2B partnery. Komunikace se zákazníky e-shopu. Zajištění logistiky zboží k zákazníkovi. Webmaster B2B a B2C systému. Administrativní podpora související s provozem e-shopu adidas. (www.obchod-adidas.cz) Kompletní správa e-shopu adidas, firemních stránek včetně webhostingu (Webmaster). Výroba bannerů a reklamních kampaní. Základní znalosti HTML. Administrátor IS Pohoda E1. Základní správa firemních PC. Vedení 5-členného týmu.
  2005 - 2008
  GSMobile Group, a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Produktový manažer-mobilní telefony, MP3 přehrávače, paměťová média, GPS navigace, příslušenství. Produktová školení zaměstnanců a zákazníků. B2B školení pro obchodníky a zákazníky. Back office-podpora týmu. Nákupčí příslušenství MT. Výroba a realizace produktových kampaní. Komunikace s dodavateli. Webmaster B2B systému a konzultant B2C. (www.digipoint.cz, www.obchod-nokia.cz, www.obchod-sonymobile.cz) Datová a modulová správa IS Microsoft Dynamics NAV včetně analýzy a implementace firemních procesů. Implementace EDI-systému. Vedení týmu.
  2002 - 2005
  Koracel CZ, s.r.o
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Koordinace nákupu příslušenství k mobilním telefonům. Plánování nákupu. Webmaster B2C systému. Produktová školení zaměstnanců a zákazníků. Technická podpora. Výroba a realizace produktových kampaní. Řízení týmu.
  1999 - 2002
  Rádio FLASH
  Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
  Výroba reklamních spotů, rozhlasových her a pod.On-line vysílání. Promo akce.
  1999 - 1999
  LUKTOS
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí úseku prodejny
  Prodej a plánování nákupu.Vedoucí úseku prodejny. Prodej elektro zboží, bíla a černá technika a příslušenství. Prodej spotřební elektroniky (audio, video)
  1993 - 1998
  Firma SEAK
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Montáž a oživení audio zařízení (zesilovače, mix. pulty) Koordinace výrobních procesů. Vývoj a implementace elektronických zvonů. Produktové školení zaměstnanců a zákazníků. Technická podpora. Předváděcí akce, marketing.
  1991 - 1993
  Výroba automobilového príslušenstva, š.p. Prešov
  Výroba a průmysl , Servisní technik v elektro a energetika
  Mechanik strojů a zařízení.
 • Jazykové znalosti

  čeština
  pokročilá
  slovenština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Rodina, tenis, turistika, počítače, mobilní telefony, mobilní technologie, audio technika, nové technologie, elektronika, HTML.
 • Trvalé bydliště

  Nad Máchovnou, Králův Dvůr, 26701

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45