Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ivana R.

Foto:  Ivana R.

ID: 277857

Bydliště: ulice, čp, Praha lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1978
Platnost: 23.08.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2002 - 2004
Bury Collage, Manchester - AVCE Travel a Tourism
Středoškolské nebo vyučení s maturitou
1996 - 1999
Zdravotní škola, Zahradnicka 44, Bratislava - Diplomovaný fyzioterapeut
Vyšší odborné
1992 - 1996
Gymnázium Alberta Einsteina 13, Bratislava - Gymnázium
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2013 - 2013
Travel Service a.s, Bratislava
Cestovní ruch a ubytování , Letuška / steward
Palubní průvodčí PracovnÍ činnost - přivítání cestujících v letadle, ukázání jim jejich sedadel, příp. pomoc při ukládání zavazadel. - provádění instruktáží cestujících o použití záchranných prostředků a dalších bezpečnostních zařízení na palubě letadla, celkové zajišťování provozních a bezpečnostních předpisů v prostorech pro cestující - uklidňování cestujících, kteří se bojí, odpovídání na různé dotazy - zvýšený dohled nad dětmi, které cestují samy a nad nemohoucími cestujícími - zajišťování stanoveného občerstvení a služeb na palubě letadla včetně poskytování novin a časopisů a prodeje některého zboží - zajišťování správného a včasného převzetí a předání výbavy palubního bufetu a vyúčtování prodeje - zajišťování pořádku a plnění pokynů velitele letadla v prostoru pro cestující v případě nouze nebo nehody - úzká spolupráce s ostatními členy posádky letadla vč. příp. pracovních porad před odletem.
2006 - 2013
Jet2.com , Manchester, UK
Cestovní ruch a ubytování , Letuška / steward
Palubní průvodčí Pracovní činnost - přivítání cestujících v letadle, ukázání jim jejich sedadel, příp. pomoc při ukládání zavazadel. - provádění instruktáží cestujících o použití záchranných prostředků a dalších bezpečnostních zařízení na palubě letadla, celkové zajišťování provozních a bezpečnostních předpisů v prostorech pro cestující - uklidňování cestujících, kteří se bojí, odpovídání na různé dotazy - zvýšený dohled nad dětmi, které cestují samy a nad nemohoucími cestujícími - zajišťování stanoveného občerstvení a služeb na palubě letadla včetně poskytování novin a časopisů a prodeje některého zboží - zajišťování správného a včasného převzetí a předání výbavy palubního bufetu a vyúčtování prodeje - zajišťování pořádku a plnění pokynů velitele letadla v prostoru pro cestující v případě nouze nebo nehody - úzká spolupráce s ostatními členy posádky letadla vč. příp. pracovních porad před odletem.
2004 - 2006
Servisair / Globeground , Manchester Airport
Cestovní ruch a ubytování , Průvodce
Agent odbavení cestujících - Odbavení cestujících a jejich zavazadel pro smluvní i nesmluvní letecké společnosti Služby pro transferové cestující Servisní služby na letišti v Manchestru spojené s odbavením cestujících na vyžádání leteckého dopravce Práce v nepřetržitém provozu

Jazykové znalosti

angličtina
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí
slovenština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Cambridge Certificate AVCE in English,
Business English - Pitman Certificate

Zájmy

Cyklistika, fotografování, lyže

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek