Není foto: Tomáš K., DiS
ID: 323848

Tomáš K., DiS

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  32 let


  Aktualizace 08.04.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2004 - 2007
  Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788 - Pozemkové úpravy a ekologie krajiny
  Vyšší odborné
  2000 - 2004
  Vyšší odborná a střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek - Lesnict
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2016
  Kaiser s.r.o.
  Zemědělství, lesnictví a ekologie , Lesník
  Pracovní zařazení – vedoucí pěstební činnosti – vedoucí střediska lesních školek Náplň práce – lesní školky: Organizace a dohled nad prováděním pěstebních prací. Přijímání a vyřizování objednávek až do fáze vystavení Průvodních listů a dokladů pro fakturaci Sestavení návrhu rozpočtu střediska – dohled a regulace příjmů a výdajů, pravidelné měsíční reporty stavu Hospodářského výsledku. Evidenční činnost – expedice (inventury, stav skladu plnění objednávek), technologie pěstování rostlin (provedené zásahy – síje, sadba, chemická ochrana, hnojení a další technologické zásahy), personální záležitosti (docházky, mzdy, atd. ….) hlášení pověřeným úřadům (ÚHÚL, ÚKZUZ atd. ….. )
  2015 - 2011
  Arboeko s.r.o.
  Zemědělství, lesnictví a ekologie , Technik v zemědělství
  Pracovní zařazení – zástupce vedoucího střediska – technolog Náplň práce – technologie pěstování: Určování pěstební technologie, dohled nad jejím dodržováním. Plánování výživy a chemické ochrany rostlin. Provádění chemické ochrany rostlin. Evidence související s přípravky na ochranu rostlin, evidence používání hnojiv a ostatních látek pro výživu rostlin. Evidence související se sadebním materiálem. Příprava, plánování a organizace pěstebních prací (vedení týmu 25 – 30 lidí). Náplň práce – personální oblast: Plánování a rozdělování práce pracovním skupinám a jednotlivým zaměstnancům. Kontrola provedení zadaných úkolů. Rozhodování o odměňování zaměstnanců – pohyblivá složka mzdy, odměny a mimořádné prémie. Evidence docházky zaměstnanců. Rozhodování o udělování dovolených a volna. Řešení pracovních úrazů, porušování pracovní kázně apod. Náplň práce – administrativní agenda: Evidence kontrolovaných druhů dřevin a rostlin a komunikace s příslušnými orgány (ÚKZUZ, ÚHÚL) Evidence používání pesticidů a hnojiv. Evidence docházky zaměstnanců atd.
  2008 - 2011
  Lesprojekt východní Čechy s.r.o.
  Zemědělství, lesnictví a ekologie , Lesník
  Pracovní zařazení – projektant Náplň práce: Sběr dat v terénu, tvorba GIS (geografického informačního systému). Zpracování dat v programech: LED, Topol. Lesnické a krajinářské projekty, posudky zdravotního stavu dřevin atd. Práce s podklady z katastru nemovitostí – tvorba parcelních map, seznamů parcel dle listů vlastnictví a využití parcel. Digitalizace rastrových podkladů (katastrálních map) pro potřeby tvorby digitálních účelových map. Vlastní tvorba digitálních účelových map. Jednání se zástupci zákazníka, tvorba nabídek, komunikace s objednatelem v průběhu trvání zakázky. Jednání se zástupci dotčených orgánů (státní správa)
  2007 - 2008
  Almiro s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní referent
  Pracovní zařazení – Regionální zástupce. Náplň práce: komunikace s distributory i konečnými zákazníky, poradenská činnost, příprava a vedení seminářů a prezentací.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  mírně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
  E - přípojná vozidla
  T - traktory
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Zájmy a koníčky: cestování, literatura, fotografování, divadlo, kynologie, včelařství
 • Trvalé bydliště

  Stehlovice 33, Bernartice, 39843

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45