Není foto: Pavlína B., DiS.
ID: 300933

Pavlína B., DiS.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  32 let


  Aktualizace 17.11.2015
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  2015 - 2015
  Univerzita Hradec Králové - Sociální patologie a prevence
  Bakalářské
  2003 - 2006
  Vyšší odborná škola sociální a teologická Dorkas, Olomouc - Sociální a teologická činnost
  Vyšší odborné
  1999 - 2003
  Střední zemědělská škola Lanškroun - Agroturistika
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2006 - 2006
  Caduceus Olomouc
  Vzdělávání a školství , Lektor instruktor
  Práce s romskou mládeží, příprava programu, účast na klubových akcí, rozhovory s klienty, řešení problémů, práce s dokumenty
  2004 - 2006
  Biskupství královéhradecké
  Zdravotnictví a sociální péče , Sociální pracovník
  Dobrovolník mezi lety 2003 - 2004; od r. 2006 práce na HPP v oblasti krizové intervence a poradce v oblasti extremismu mládeže, tvorba a prezentace přednášek pro děti, mládež, rodiče i odborné pracovníky na téma Zvládání krize, Extremismus mládeže, Sociálně patologické jevy a jejich prevence u dětí a mládež. Sestavování a vedení seminářů pro odborníky; krizově - intervenční poradenství. Vedení a sestavování metodik pro Orientační dny mládeže - přednášky, zážitkové kurzy pro děti a mládež na ZŠ i SŠ v rámci prevence sociálně - patologických jevů. Vedení a tvorba metodiky pro třídenní seminář Extremismus mládeže a sociálně patologické jevy, r. 2007 - seminář veden pro odborníky v pastoraci mládeže a dopělých osob. Vedení a tvorba metodiky pro seminář Extremismus mládeže, r. 2007 - seminář veden pro sociální pracovníky v nízkoprahovém zařízení Unie Kompas Zlín. Vedení a tvorba metodiky pro seminář Extremismus pro vězeňské kaplany, r. 2007 Pardubice. Poradenství pro pastorační pracovníky, sociální pracovníky i terénní pracovníky a vychovatele v oblasti delikvence mládeže, resocializace dětí a mládeže s problémového prostředí, poradenství pro oblast závislosti na sektách a psychických kultech.
  2003 - 2006
  Charita Olomouc
  Zdravotnictví a sociální péče , Sociální pracovník
  Dobrovolník v terénu v sociálně vyloučeném ghettu na ulici Přichystalova. Práce s mládeží i dětmi ve školním věku, doučování, sestavování volnočasových aktivit, prevence kriminálních a sociálně-patologických jevů, poradenství pro volbu povolání, organizace a účast na táborech pro děti a mládež ohrožené patologickými jevy, dlouhodobá spolupráce s rodinou, práce ve volnočasovém klubu.
 • Jazykové znalosti

  ruština  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
  latina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Zájem o problematiku v oblasti sociální patologie - především u dětí a mládeže, neustálé vzdělávání se v této oblasti ( od r. 2015 studium Sociální patologie a prevence na Univerzitě Hradec Králové ), zájem o práci s romskou komunitou, studium romského jazyka, znalost práce na PC, četba, hra na kytaru, zpěv, tanec, jízda na koni.
 • Trvalé bydliště

  Opatov, Opatov 235, 56912

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45