Foto: Lea S.
ID: 132469

Lea S.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  41 let


  Aktualizace 22.02.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2005
  SPŠ-Textilní - tkalcovství
  Odborné vyučení bez maturity
 • Praxe

  2013 - 2015
  Lukov Plast s.r. o
  Výroba a průmysl , Vedoucí výroby
  Koordinace 118 obsluh a organizování činnosti svých podřízených. Zodpovědnost za včasnou realizaci zakázek (plnění plánu). Zodpovědnost za kvalitu práce, sběr dat do LMS a představení na měsíční poradě vedení společnosti. Přijímací pohovory s mistry, technology, techniky, obsluhami.... Koordinace výrobních plánů a zajištění kapacity. Zodpovědnost za dodržování technologických, kontrolních a balících předpisů, BOZP. Nastavení pravidel pro zastavení nekvality (eskalační pravidla)a snížení zmetkovitosti na výrobní lince. Vyhodnocení prostojů a zmetkovitosti a zpracování podkladů pro LMS. Hodnocení podřízených (odměny, srážky...) Spolupráce s externími firmami Organizace nových projektů(layouty apod.
  2013 - 2013
  KTS - Schmidt s.r.o
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Zajištění náběhu nové výroby - zaučování operátorů Vytváření pracovních instrukcí a kontrolních postupů. Hodinová sledovanost na výkonnost a rozbor nekvality. Vytváření podkladů pro analýzu výroby, denní reporting. Řešení reklamací u zákazníka Magna Nymburk a spolupráce při nájezdu nové výroby. Zaměření se na snižování zmetkovitosti , kladení důrazu na 100% kvalitu , zefektivnění pracovního prostředí a uspořádání pracoviště.
  2012 - 2013
  Inteva Products s.r.o
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Zajištění náběhu nové výroby, zaučování operátorů, vytváření kontrolních instrukcí na kvalitu a pracovních návodek. Hodinová sledovanost a rozbor nekvality. Vytváření podkladů pro analýzu výroby.Denní report přímým nadřízeným.
  2004 - 2012
  Denso Manufacturing s.r.o.
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  Testování projektů v Benci,100% kontrola výrobků,kontrola průběhu výroby klimatizačních jednotek Výrobkové audity,testování 1000check nových projektů pro dodavatele Zodpovědnost za finální kontrolu a expedici výrobků Pozice T/L výroby Zodpovědnost za plnění plánu výroby, organizace práce pro 25 operátorů + 3 settery. Řešení kvalitativních, personálních, logistických a strojních problémů na svěřeném úseku. Namátková kontrola - dodržování BOZP, prac.instrukcí, kontrolních bodů apod. Vytváření prac.instrukcí pro operátory výroby. Spolupráce při instalaci nových strojů a zavádění nových projektů do výroby.
  1999 - 2004
  Associated Weavers s.r.o.
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  Referent pro kontrolu kvality vstupní kontrola materiálu pro rubovou úpravu, mezioperační kontrola na všech technologických stupních výroby všívaných koberců výstupní kontrola kvality běhounů a dětských koberců metodické řízení výstupních kontrol reinspekce zboží zařazeného do nižší jakosti práce s PC – vyhodnocování kvality a tabulky
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  trenérka AC Slovan Liberec - dětí
 • Trvalé bydliště

  Dlouhá 2188/7, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, 46601

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45