Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Lea S.

Foto:  Lea  S.

ID: 132469

Bydliště: ulice, čp, Jablonec nad Nisou lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1975
Platnost: 22.02.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2000 - 2005
SPŠ-Textilní - tkalcovství
Odborné vyučení bez maturity

Praxe

2013 - 2015
Lukov Plast s.r. o
Výroba a průmysl , Vedoucí výroby
Koordinace 118 obsluh a organizování činnosti svých podřízených. Zodpovědnost za včasnou realizaci zakázek (plnění plánu). Zodpovědnost za kvalitu práce, sběr dat do LMS a představení na měsíční poradě vedení společnosti. Přijímací pohovory s mistry, technology, techniky, obsluhami.... Koordinace výrobních plánů a zajištění kapacity. Zodpovědnost za dodržování technologických, kontrolních a balících předpisů, BOZP. Nastavení pravidel pro zastavení nekvality (eskalační pravidla)a snížení zmetkovitosti na výrobní lince. Vyhodnocení prostojů a zmetkovitosti a zpracování podkladů pro LMS. Hodnocení podřízených (odměny, srážky...) Spolupráce s externími firmami Organizace nových projektů(layouty apod.
2013 - 2013
KTS - Schmidt s.r.o
Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
Zajištění náběhu nové výroby - zaučování operátorů Vytváření pracovních instrukcí a kontrolních postupů. Hodinová sledovanost na výkonnost a rozbor nekvality. Vytváření podkladů pro analýzu výroby, denní reporting. Řešení reklamací u zákazníka Magna Nymburk a spolupráce při nájezdu nové výroby. Zaměření se na snižování zmetkovitosti , kladení důrazu na 100% kvalitu , zefektivnění pracovního prostředí a uspořádání pracoviště.
2012 - 2013
Inteva Products s.r.o
Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
Zajištění náběhu nové výroby, zaučování operátorů, vytváření kontrolních instrukcí na kvalitu a pracovních návodek. Hodinová sledovanost a rozbor nekvality. Vytváření podkladů pro analýzu výroby.Denní report přímým nadřízeným.
2004 - 2012
Denso Manufacturing s.r.o.
Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
Testování projektů v Benci,100% kontrola výrobků,kontrola průběhu výroby klimatizačních jednotek Výrobkové audity,testování 1000check nových projektů pro dodavatele Zodpovědnost za finální kontrolu a expedici výrobků Pozice T/L výroby Zodpovědnost za plnění plánu výroby, organizace práce pro 25 operátorů + 3 settery. Řešení kvalitativních, personálních, logistických a strojních problémů na svěřeném úseku. Namátková kontrola - dodržování BOZP, prac.instrukcí, kontrolních bodů apod. Vytváření prac.instrukcí pro operátory výroby. Spolupráce při instalaci nových strojů a zavádění nových projektů do výroby.
1999 - 2004
Associated Weavers s.r.o.
Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
Referent pro kontrolu kvality vstupní kontrola materiálu pro rubovou úpravu, mezioperační kontrola na všech technologických stupních výroby všívaných koberců výstupní kontrola kvality běhounů a dětských koberců metodické řízení výstupních kontrol reinspekce zboží zařazeného do nižší jakosti práce s PC – vyhodnocování kvality a tabulky

Jazykové znalosti

angličtina
základní / pasivní
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop

Kurzy

Absolvoval/a jsem
1995 rekvalifikační kurz - technicko-administrativní pracovnice

Zájmy

trenérka AC Slovan Liberec - dětí

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek