Není foto: Ing. Lenka Š.
ID: 318573

Ing. Lenka Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 06.03.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1997 - 2002
  Vysoká škola chemicko-technologická v Praze - Fakulta potravinářské a biochemické technologie, Ústav chemie a analýzy potravin
  Vysokoškolské
  1993 - 1997
  Střední průmyslová škola keramická Bechyně - Analytická chemie
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  Partner in Pet Food CZ s.r.o., Veselí nad Lužnicí
  Chemie a potravinářství , Kontrolor v potravinářské výrobě
  Specialista oddělení kvality  kontrola kvality procesu výroby a výrobků  správa a implementace systému HACCP, implementace IFS norem, GMP, GHP a standardu kvality zákazníka  řešení zákaznických reklamací, podpora obchodního oddělení  provádění interních auditů aj.
  2007 - 2015
  MercaChem Prague, s.r.o.
  Chemie a potravinářství , Kontrolor v chemickém průmyslu
  Specialista oddělení jištění jakosti  práce v oblasti správné výrobní a laboratorní praxe  kontrola záznamové výrobní a laboratorní dokumentace  koordinace a uzavírání šetření mimo specifikaci, odchylek a systému řízení nápravných a preventivních opatření  provádění interních auditů a hodnocení dodavatelů  koordinace provedení stabilitních studií  tvorba a revize dokumentace, výročních zpráv aj.
  2006 - 2007
  MOTOCO a.s., České Budějovice
  Kvalita a kontrola jakosti , Specialista ISO
  Ekolog, zmocněnec pro životní prostředí a BOZP  zavádění řízení a aktualizace EMS (Environmental Management System) dle ISO 14001  odpovědnost za vstupy a výstupy do/z životního prostředí související s provozem závodu (odpadové hospodářství, nakládání s chem. látkami, ochrana ovzduší a vod, prevence závažných havárií, povodňový plán, obaly) a také s vyrobenými produkty (např. emise z vyrobených motorů, recyklace výrobků ad.)  komunikace s orgány státní správy a s mateřskou firmou Tecumseh v USA  výběrová řízení dodavatelů pro danou oblast  podílení se na plánování nákupu nových strojů, vývoje výrobků apod.  spolupráce s oblastí BOZP, PO, QMS, včetně vytváření interních směrnic.
  2003 - 2006
  Synthon, s.r.o., VÚ Běchovice, Praha 9
  Chemie a potravinářství , Chemický inženýr
  Specialista oddělení kontroly jakosti  práce v laboratoři v oblasti správné výrobní a laboratorní praxe  práce s HPLC, GC, titrátory  vývoj, validace a transfer analytických metod  zodpovědnost za standardy, titrační elektrody a protivzorky.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Trvalé bydliště

  J. Dietricha 934/1, Mladé, České Budějovice, 370

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45