Foto: Jiří V.
ID: 166566

Jiří V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 03.04.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1997 - 2001
  SPŠ Strojnická, Praha 9 - Novoborksá 2 - Strojírenství se zaměřením na výpočetní techniku
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2012
  EYELEVEL, s.r.o.
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  QUALITY MANAGER (vstupní kontrola kvality a kontrola u dodavatelů při výrobě vybavení maloobchodů a tzv.“shop in shop“). Technická kontrola dodávaných výrobků (dřevo, kov, plast, sklo, elektro, grafika, tisk atd.) od jednotlivých dodavatelů před finální montáží sestavných celků a jejich balením. Kontrola výroby u jednotlivých dodavatelů, komunikace s nimi, řešení technických a technologických problémů. Na základě podnětů z těchto kontrol přímo ve výrobě hledání vhodných konstrukčních úprav, důkladné doplnění výrobní výkresové dokumentace. Kontrola činností montážních skupin a jejich technická podpora.
  2008 - 2011
  TECHO, a.s.
  Strojírenství , Konstruktér ve stavebnictví
  Konstruktér v oblastech komerčních interiérů a kancelářského nábytku. Činnosti v oblastech konstrukčního řešení výrobků. Konstrukční zpracování výrobní dokumentace sestav, podsestav, součástí a kusovníků. Grafická úprava 3D modelů pro následující digitální simulace a vizualizace. Tvorba manuálů a technických návodek montáže k jednotlivým výrobkům (sestavám). Koordinace a technický dohled při výrobě atypových a vzorových projektových pracovišť. Komunikace s jednotlivými dodavateli a výrobními kooperujícími společnostmi. Spoluúčast při zhotovování katalogových listů, prospektů atd.
  2001 - 2008
  Pražská strojírna, a.s.
  Strojírenství , Konstruktér ve stavebnictví
  Vývojová konstrukce ovládacích výhybkových systémů. Činnosti v oblastech konstrukčního řešení výrobků, jejich inovací a modifikací. Konstrukční zpracování výrobní dokumentace sestav, podsestav, součástí a kusovníků. Řešení optimalizace technologičnosti výrobků. Spoluúčast na technickém dohledu při výrobě prototypů, jejich zkouškách a testování. Příprava a vedení školení zákazníků (instalace, seřízení a údržba systémů). Tvorba manuálů a technických podmínek pro zákazníka k jednotlivým výrobkům.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  základní
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  Běžné programy
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Počítačová technika, digitální fotografie, modelářství, design, SPORT – běhání, plavání, turistika, (zkušenosti jako licencovaný fotbalový trenér mládeže)
 • Trvalé bydliště

  Notečská 565/8, Troja, Praha 8, 18100

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45