Foto: Miroslav Š.
ID: 190119

Miroslav Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  50 let


  Aktualizace 06.02.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1996 - 1997
  Českolovanská akademie obchodní Dr.E.Beneše, Resslova ulice, Praha, - Ekonomie
  SŠ s maturitou
  1980 - 1984
  Střední odborné učiliště, Praha 4, Zelený pruh - Truhlář v prodlouženém učebním oboru
  Vyučení
 • Praxe

  2011 - 2013
  Pojišťovna
  Pojišťovnictví , Asistent v pojišťovnictví
  Pojišťovna (25 - 49 zaměstnanců) Servisní pojišťovna a.s., www.servisnipojistovna.cz , T.T.Bati 532, Zlín V současní době pracuji jako obchodní ředitel ve společnosti Servisní pojišťovna a.s.. Vtéto společnosti zodpovídám za obchodní tým, jeho výsledky a také za oddělení likvidace pojistných událostí. Kromě uvedeného je mojí prací vést obchodní jednání s našimi makléři ( Fixum,E-pojištění,Top pojištění,Klik pojištění atd) a také významnými obchodními partnery jako je například Essox.atd.
  2010 - 2011
  Crocodille spol. s.r.o, www.crocodille.cz., Praha 9, Poděbradská
  Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
  Crocodille spol. s.r.o, www.crocodille.cz., Praha 9, Poděbradská Ve společnosti Crocodille Č.R. jsem pracoval jako Key account manager pro sítě čerpacích stanic v České republice, Náplní mojí práce bylo zůročení dosavadních zkušeností, tedy vedení jednání a centrálami čerpacích stanic jako například Agip ( Eni), Čepro, Robinoil, Lukoil,Omv, Benzina, Shell,atd. Dále jsem zodpovídal za uzavírání ročních smluv, dosažení stanovených cílů společnosti a v neposlední řadě také za oddělení ambulantních prodejců ( celkem přibližně 60 zaměstnanců). Po téměř 15 letech v segmentu FMCG jsem se rozhodl pro změnu viz výše.
  2007 - 2010
  Bapa s.r.o. ( Hamé) , www.hame.cz., 561 51 Letohrad
  Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
  Bapa s.r.o. ( Hamé) , www.hame.cz., 561 51 Letohrad Pro společnost BAPA ( HAMÉ) jsme pracoval jako Key account manager, kdy jsem kromě komunikace se sítěmi a centrálami čerpacích stanic, komunikoval a jednal také s významnými hypermarkety v České republice jako například Tesco, Globus,Kaufland,Billa,atd. Dále bylo náplní mojí práce řídit a vést tým managerů prodeje a oddělení ambulantních prodejců celkem v v počtu cca 45 až 50 zaměstnanců.
  2004 - 2007
  Apetit, Stanislav Holinka, (Hamé) www.hame.cz., 561 51 Letohrad
  Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
  Apetit, Stanislav Holinka, (Hamé) www.hame.cz., 561 51 Letohrad Ve společnosti Apetit ( Stanislav Holinka) nyní Hamé jsem zastával funkci Key Account manager, kde jsem vedl komunikaci a jednání s čerpacími stanicemi ( Agip ( Eni),Čepro,Omv,Benzina, Shell,atd) a také s hypermarkety ( Makro,Tesco, Globus,Kaufland, Billa atd). Zodpovídal jsem za plnění stanovených cílů v segmentu baget, sendvičů a chlazených hotových jídel. Stejně tak jako ve společnostech uvedených výše jsem zodpovídal a vedl tým managerů prodejů a oddělení ambulantních prodejců v počtu 45 až 50 zaměstnanců. Z této společnosti jsme také odešel na vlastní žádost.
  1998 - 2004
  Made Group.a.s., www.madegroup.cz, 110 00 Praha
  Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
  Made Group.a.s., www.madegroup.cz, 110 00 Praha Po nástupu do tehdejší nově vzniklé společnosti Made 2 zabývající se prodejem baget a obložených sendvičů jsem pracoval tři roky jako oblastní manager prodeje a následně jsme dva roky před ukončením spolupráce z mé strany nastoupil jako ředitel prodeje pro Českou republiku. Náplní mojí práce byla komunikace a jednání s tehdy ještě se rozvíjejícími se centrálami čerpacích stanic a hypermarketů. Jakožto ředitel prodeje jsem vedl a plně zodpovídal za tým přibližně 4 až 6 managerů prodeje a dále za oddělení přibližně 30 až 35 ambulantních prodejců. Referenční osoby: Martin Deml, majitel
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
  ruština  -  mírně pokročilá
  němčina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Sbírání hodinek, rybaření, bojové sporty
 • Trvalé bydliště

  Trávníčkova 1763, Praha 5, Stodůlky, 15500

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45