Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Miroslav Š.

Foto:  Miroslav Š.

ID: 190119

Bydliště: ulice, čp, Stodůlky lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1966
Platnost: 06.02.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1996 - 1997
Českolovanská akademie obchodní Dr.E.Beneše, Resslova ulice, Praha, - Ekonomie
Středoškolské nebo vyučení s maturitou
1980 - 1984
Střední odborné učiliště, Praha 4, Zelený pruh - Truhlář v prodlouženém učebním oboru
Odborné vyučení bez maturity

Praxe

2011 - 2013
Pojišťovna
Pojišťovnictví , Asistent v pojišťovnictví
Pojišťovna (25 - 49 zaměstnanců) Servisní pojišťovna a.s., www.servisnipojistovna.cz , T.T.Bati 532, Zlín V současní době pracuji jako obchodní ředitel ve společnosti Servisní pojišťovna a.s.. Vtéto společnosti zodpovídám za obchodní tým, jeho výsledky a také za oddělení likvidace pojistných událostí. Kromě uvedeného je mojí prací vést obchodní jednání s našimi makléři ( Fixum,E-pojištění,Top pojištění,Klik pojištění atd) a také významnými obchodními partnery jako je například Essox.atd.
2010 - 2011
Crocodille spol. s.r.o, www.crocodille.cz., Praha 9, Poděbradská
Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
Crocodille spol. s.r.o, www.crocodille.cz., Praha 9, Poděbradská Ve společnosti Crocodille Č.R. jsem pracoval jako Key account manager pro sítě čerpacích stanic v České republice, Náplní mojí práce bylo zůročení dosavadních zkušeností, tedy vedení jednání a centrálami čerpacích stanic jako například Agip ( Eni), Čepro, Robinoil, Lukoil,Omv, Benzina, Shell,atd. Dále jsem zodpovídal za uzavírání ročních smluv, dosažení stanovených cílů společnosti a v neposlední řadě také za oddělení ambulantních prodejců ( celkem přibližně 60 zaměstnanců). Po téměř 15 letech v segmentu FMCG jsem se rozhodl pro změnu viz výše.
2007 - 2010
Bapa s.r.o. ( Hamé) , www.hame.cz., 561 51 Letohrad
Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
Bapa s.r.o. ( Hamé) , www.hame.cz., 561 51 Letohrad Pro společnost BAPA ( HAMÉ) jsme pracoval jako Key account manager, kdy jsem kromě komunikace se sítěmi a centrálami čerpacích stanic, komunikoval a jednal také s významnými hypermarkety v České republice jako například Tesco, Globus,Kaufland,Billa,atd. Dále bylo náplní mojí práce řídit a vést tým managerů prodeje a oddělení ambulantních prodejců celkem v v počtu cca 45 až 50 zaměstnanců.
2004 - 2007
Apetit, Stanislav Holinka, (Hamé) www.hame.cz., 561 51 Letohrad
Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
Apetit, Stanislav Holinka, (Hamé) www.hame.cz., 561 51 Letohrad Ve společnosti Apetit ( Stanislav Holinka) nyní Hamé jsem zastával funkci Key Account manager, kde jsem vedl komunikaci a jednání s čerpacími stanicemi ( Agip ( Eni),Čepro,Omv,Benzina, Shell,atd) a také s hypermarkety ( Makro,Tesco, Globus,Kaufland, Billa atd). Zodpovídal jsem za plnění stanovených cílů v segmentu baget, sendvičů a chlazených hotových jídel. Stejně tak jako ve společnostech uvedených výše jsem zodpovídal a vedl tým managerů prodejů a oddělení ambulantních prodejců v počtu 45 až 50 zaměstnanců. Z této společnosti jsme také odešel na vlastní žádost.
1998 - 2004
Made Group.a.s., www.madegroup.cz, 110 00 Praha
Obchod, nákup, prodej , Key Account Manager
Made Group.a.s., www.madegroup.cz, 110 00 Praha Po nástupu do tehdejší nově vzniklé společnosti Made 2 zabývající se prodejem baget a obložených sendvičů jsem pracoval tři roky jako oblastní manager prodeje a následně jsme dva roky před ukončením spolupráce z mé strany nastoupil jako ředitel prodeje pro Českou republiku. Náplní mojí práce byla komunikace a jednání s tehdy ještě se rozvíjejícími se centrálami čerpacích stanic a hypermarketů. Jakožto ředitel prodeje jsem vedl a plně zodpovídal za tým přibližně 4 až 6 managerů prodeje a dále za oddělení přibližně 30 až 35 ambulantních prodejců. Referenční osoby: Martin Deml, majitel

Jazykové znalosti

angličtina
základní / pasivní
ruština
mírně pokročilá
němčina
středně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Mobel Walter GmBH, 068 42,Dessau,Spolková republika Německo

profesní vzdělání v oblasti prodeje,oslovování zákazníků a asertivního jednání.

Zájmy

Sbírání hodinek, rybaření, bojové sporty

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek