Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Rudolf O.

Foto: Ing. Rudolf O.

ID: 274717

Bydliště: ulice, čp, Pardubice lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1979
Platnost: 07.01.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1998 - 2003
Univerzita Hradec Králové - 3 roky: psychologie a cestovní ruch, návazné 2 roky: informační management
Vysokoškolské / univerzitní
1994 - 1998
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové - živé jazyky, humanitní zaměření
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2015
OSVČ
Vzdělávání a školství , Specialista pro rozvoj a vzdělání
Pro veřejnost připravuji a vedu kurzy osobního rozvoje různé délky (víkendové, čtvrtletní a roční) a počtu účastníků (5 - 20). Pracuji s klienty i individuálně (stovky individuálních sezení - terapie, koučink). Oblasti, na které se specializuji: systemická celistvost (rodinné, podnikové a organizační konstelace), tantra jako přístup k životu, tantra masáže a rituály - práce s vědomým dotykem a intimitou, emoční inteligence (práce s pocity a emocemi), využití potenciálu a vnitřních zdrojů jednotlivce s použitím tradičních metod (meditace, práce s dechem a tělem, vizualizace), organizace priorit a cílů, zavedení prospěšných životních zvyků. Více na mých stránkách: www.zivotnicesta.eu
2010 - 2015
KBC Group N.V., Czech Branch
Informační technologie , IT Security Specialist
Seniorní pozice v rámci českého IRM týmu. Team leader bezpečnostních specialistů ČSOB Pojišťovny a zakládající člen mezinárodního kompetenčního centra pro Cyber Risk KBC Group. Příprava specializovaných infosec analýz pro členy boardu ČSOB Pojišťovny. Security konzultant specializovaný na cyber risks pro ĆSOB banku a pojišťovnu. V rámci kompetenčního centra pro Cyber Risk jsem byl v letech 2010 - 2013 hlavním editorem cyber risk newsletteru (dlouhou dobu jediný interní zdroj cyber security informací pro všechny entity KBC Group).
2007 - 2010
ČSOB Pojišťovna, a.s.
Informační technologie , IT konzultant
Konzultant na lokálních IT security projektech ČSOB Pojišťovny a mezinárodních projektech KBC Group. Ač se jednalo o IT oblast, moje náplň práce vyžadovala velmi dobré soft skills dovednosti, protože jsem byl hodně ve spojení se středním a vysokým managementem a netechnickými lidmi. Projekty, kterých jsem se účastnil byly z oblasti security awareness, identity & access managementu, business impact analysis, cyber risks, certificate authority design and deployment, operational risks.
2006 - 2006
Accenture, ČR
Informační technologie , IT analytik
V konzultantské divizi firmy Accenture jsem pracoval v oblasti informationi security na Identity & Access projektu pro významnou firmu z finančního sektoru.
2004 - 2005
MTN
Management , Project manager organizačně-ekonomický
Firma MTN se sídlem na Floridě se specializuje na komunikaci a služby v odlehlých oblastech světa. Na pozici projektového managera jsem byl jediným zástupcem firmy na luxusních zaoceánských lodích a zajišťoval jsem rozšiřování, provoz a prodej všech služeb firmy MTN. Staral jsem se o provoz a marketing internetových center, hot-spotů a satelitních telefonů pro posádku i pasažéry jednotlivých plaveb, vždy cca 3000 - 5000 lidí. Pozice vyžadovala technické znalosti (hlavně networking skills, troubleshooting), sales & management skills, customer service skills a schopnost pracovat v rámci mezinárodního týmu po dobu jednotlivých kontraktů (4-7 měsíců na jedné lodi, dostupný 24/7).
2003 - 2003
Microsoft, ČR
Obchod, nákup, prodej , Account Manager - nákup, prodej
Účast v Manager Shadowing Programme pod vedením zkušeného account managera Microsoftu Jana Tomana. Specializace na nákup a prodej Microsoft licencí, udržování vztahů a komunikaci směrem ke governance & education oblastem v ĆR.

Jazykové znalosti

angličtina
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2007 / 2008 - Toastmasters International - rozvoj řečnických dovedností, vedení lidí
2009 / 2012 - Psychoterapeutický výcvik
2014 / 2015 - Výcvik systemické celistvosti (rodinnné, podnikové a organizační konstelace) u J.Bílého
2015 - Výcvik interních koučů ČSOB
2015 / 2017 - Tantra výcvik Body & Heart & Soul pod vedením Alana Lowena

2007 / 2015 - Řada 2-4 denních kurzů v oblasti osobního rozvoje v rámci ČSOB Group i mimo organizovaných pro veřejnost: time management, stanovení cílů, meditace, emoční inteligence, stres management, zavádění návyků, týmová práce, jógové a mužské kruhy, týdenní pobyt ve tmě

Zájmy

koučink, tantra, jóga, meditace, zen, buddhismus, psychologie

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek