Foto: Ing. Rudolf O.
ID: 274717

Ing. Rudolf O.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 07.01.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1998 - 2003
  Univerzita Hradec Králové - 3 roky: psychologie a cestovní ruch, návazné 2 roky: informační management
  Vysokoškolské
  1994 - 1998
  Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové - živé jazyky, humanitní zaměření
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2015
  OSVČ
  Vzdělávání a školství , Specialista pro rozvoj a vzdělání
  Pro veřejnost připravuji a vedu kurzy osobního rozvoje různé délky (víkendové, čtvrtletní a roční) a počtu účastníků (5 - 20). Pracuji s klienty i individuálně (stovky individuálních sezení - terapie, koučink). Oblasti, na které se specializuji: systemická celistvost (rodinné, podnikové a organizační konstelace), tantra jako přístup k životu, tantra masáže a rituály - práce s vědomým dotykem a intimitou, emoční inteligence (práce s pocity a emocemi), využití potenciálu a vnitřních zdrojů jednotlivce s použitím tradičních metod (meditace, práce s dechem a tělem, vizualizace), organizace priorit a cílů, zavedení prospěšných životních zvyků. Více na mých stránkách: www.zivotnicesta.eu
  2010 - 2015
  KBC Group N.V., Czech Branch
  Informační technologie , IT Security Specialist
  Seniorní pozice v rámci českého IRM týmu. Team leader bezpečnostních specialistů ČSOB Pojišťovny a zakládající člen mezinárodního kompetenčního centra pro Cyber Risk KBC Group. Příprava specializovaných infosec analýz pro členy boardu ČSOB Pojišťovny. Security konzultant specializovaný na cyber risks pro ĆSOB banku a pojišťovnu. V rámci kompetenčního centra pro Cyber Risk jsem byl v letech 2010 - 2013 hlavním editorem cyber risk newsletteru (dlouhou dobu jediný interní zdroj cyber security informací pro všechny entity KBC Group).
  2007 - 2010
  ČSOB Pojišťovna, a.s.
  Informační technologie , IT konzultant
  Konzultant na lokálních IT security projektech ČSOB Pojišťovny a mezinárodních projektech KBC Group. Ač se jednalo o IT oblast, moje náplň práce vyžadovala velmi dobré soft skills dovednosti, protože jsem byl hodně ve spojení se středním a vysokým managementem a netechnickými lidmi. Projekty, kterých jsem se účastnil byly z oblasti security awareness, identity & access managementu, business impact analysis, cyber risks, certificate authority design and deployment, operational risks.
  2006 - 2006
  Accenture, ČR
  Informační technologie , IT analytik
  V konzultantské divizi firmy Accenture jsem pracoval v oblasti informationi security na Identity & Access projektu pro významnou firmu z finančního sektoru.
  2004 - 2005
  MTN
  Management , Project manager organizačně-ekonomický
  Firma MTN se sídlem na Floridě se specializuje na komunikaci a služby v odlehlých oblastech světa. Na pozici projektového managera jsem byl jediným zástupcem firmy na luxusních zaoceánských lodích a zajišťoval jsem rozšiřování, provoz a prodej všech služeb firmy MTN. Staral jsem se o provoz a marketing internetových center, hot-spotů a satelitních telefonů pro posádku i pasažéry jednotlivých plaveb, vždy cca 3000 - 5000 lidí. Pozice vyžadovala technické znalosti (hlavně networking skills, troubleshooting), sales & management skills, customer service skills a schopnost pracovat v rámci mezinárodního týmu po dobu jednotlivých kontraktů (4-7 měsíců na jedné lodi, dostupný 24/7).
  2003 - 2003
  Microsoft, ČR
  Obchod, nákup, prodej , Account Manager - nákup, prodej
  Účast v Manager Shadowing Programme pod vedením zkušeného account managera Microsoftu Jana Tomana. Specializace na nákup a prodej Microsoft licencí, udržování vztahů a komunikaci směrem ke governance & education oblastem v ĆR.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  koučink, tantra, jóga, meditace, zen, buddhismus, psychologie
 • Trvalé bydliště

  Bělehradská 270, Polabiny, Pardubice, 53009

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45