Foto: Ing. Dagmar Š., CSc.
ID: 195860

Ing. Dagmar Š., CSc.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  55 let


  Aktualizace 09.05.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1993 - 1993
  ČVUT Praha - Bionika
  MBA, MBT, postgraduální studium
  1980 - 1985
  VUT Brno, fakulta elektronická - radiotechnika, specializace lékařská elektronika
  Vysokoškolské / univerzitní
 • Praxe

  2013 - 2013
  Agentura Action M
  Administrativa , Pracovník back office
  Agentura Action M – asistentka přípravy organizace mezinárodních konferencí Agentura Action M je česká nezávislá poradenská firma, která se specializuje na pořádání konferencí, kongresů, seminářů, setkání a dalších akcí pro klienty z celého světa. Mojí prací byla veškerá agenda souvisejí s organizací konferencí, včetně vytváření databáze registrovaných účastníků a sestavování dotazů nad touto databází, příprava časového harmonogramu programu konference, zajištění ubytování, dopravy, potřebných materiálů, úprava webových stránek, komunikace s pořadateli i účastníky konferencí a po skončení konference vyhodnocení po organizační a ekonomické stránce.
  1996 - 2013
  Software602, a.s
  Informační technologie , IT konzultant
  Na pozici senior konzultantky / analytičky jsem v posledních letech pracovala na obchodních i IT zakázkách jak pro státní správu, tak pro soukromé společnosti. Životní cyklus našich zakázek zahrnoval všechny klasické fáze při projektovém řízení – převážně jsem se podílela na analýze požadavků klienta (i jako součást projektového nebo obchodního týmu), posouzení řešitelnosti a návrhu řešení. Následovala prezentace možných variant klientovi, doporučení optimálního řešení a v některých případech jsem se podílela i na realizaci – osobně i vedením kolegů na pozici junior konzultanta. Mám zkušenost i s testováním a instalací finální dodávky u klienta. Na závěr jsem spolu s KAM prezentovala výsledné řešení klientovi a cyklus končil akceptačním protokolem. Klienty Software602 byly vedle soukromých firem z velké části i úřady státní správy, kde se řešila kromě problematiky běžné administrativy (koloběh dokumentů s elektronickými podpisy) především soustava formulářů životních situací – tzv. „Podaná ruka“. V počátku kariéry u Software602 jsem pracovala v oddělení vývoje SQL databáze a aplikacemi nad touto databází podle potřeb zákazníků (např. e-shopů, platebních bran apod.).
  1992 - 1996
  Univerzita Karlova, Biomedicínské výzkumné centrum
  Vzdělávání a školství , Vysokoškolský účitel
  Náplní práce byla výzkumná činnost a podíl na výuce v oboru Rehabilitační inženýrství, což představovalo i přípravu učebních plánů a spolupráci s lékařskou fakultou.
  1985 - 1992
  Ústav fyziologických regulací AV ČR
  Věda a výzkum , Vědecko výzkumný pracovník
  ÚFR byl součástí nemocnice Na Bulovce (interní oddělení). Zabývala jsem se výzkumem v oblasti kardiologie a využitím expertních systémů a neuronových sítí v diagnostice.
 • Jazykové znalosti

  ruština
  základní
  angličtina
  středně pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  (X)HTML, CSS, PHP, SQL
  Databázové systémy
  MS SQL, MS Access
 • Zájmy

  sport (tenis, lyžování), cestování
 • Trvalé bydliště

  Květnového vítězství 1741/4, Chodov, Praha, 14900

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45