Foto: Šárka P.
ID: 201341

Šárka P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  48 let


  Aktualizace 05.03.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1982 - 1986
  Střední ekonomická škola - Asistentka vedení společnosti a administrativa asistentské práce
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2008 - 2013
  TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.,pracoviště Ostrava
  Personalistika, lidské zdroje , HR specialista
  Rozvoj divize personální agentury - akvizice nových klientů a péče o stávající - execitive search a headhunting - nábor vhodných kandidátů (pohovory, ověřování referencí aj.) - interní HR - nábor zaměstnanců pro potřeby společnosti, komunikace s manažery všech divizí - administrativní činnost - tvorba objednávek, smluv, náborové reklamy, podpisy smluv, marketingová strategie, sledování konkurence, nákup služeb externích dodavatelů, příprava a vedení porad, tvorba zápisů, adaptačních plánů, cílů, pracovních výkazů a příprava podkladů pro fakturaci a účetní oddělení, práce s SW SAP a interní databázi společnosti. - kontrola plnění úkoly týmu, mentoring nových kolegů, testování a kariérní poradenství pro uchazeče o práci,
  2006 - 2008
  Index Nosluš s.r.o., pracoviště Ostrava
  Personalistika, lidské zdroje , HR konzultant
  Personalistika, lidské zdroje, HR konzultant Zprostředkovaní THP pracovníků do trvalých pracovních poměrů pro externí firmy. Vyhledávání nových akvizic a péče o stávající, řešení objednávek, smluv a návrhu spolupráce. Pomoc klientům se sestavování profilu hledaných pracovníků a následně nábor. hodnocení vybraných kandidátů, prezentace u klienta a ověřování referencí aj. Ostatní administrativa - zpracování náborové reklamy - práce z LMC a dalším SW společnosti.
  2005 - 2006
  Volný a.s.. , pracoviště Ostrava
  Obchod, nákup, prodej , Analytik prodeje
  Vyhledávání nových akvizic, řešení přípojení, telefonních linek a internetu, smlouvy, objednávky, práce s SW SAP a OMNIS. Spolupráce ukončena z důvodu rušení Ostravské pobočky.
  1999 - 2005
  Volný a.s.., pracoviště Praha
  Telekomunikace , Project manager organizačně-ekonomický
  Vyhledávání nových akvizic, nabídka a prodej telekomunikačních služeb, návrhy řešení připojení k datových a hlasových služeb, tvorba nabídek, účast ve výběrových řízeních, reporting, monitoring, návrhy a plnění stanovených cílů, spolupráce s oddělením rozvoje. Zadávání dat do systému a ostatní administrativa. Z důvodu stěhování rodiny z Prahy společností nabídnuta práce v Ostravě na obchodní pozici.
  1996 - 1998
  Telefonica a.s., pracoviště Praha
  Administrativa , Asistentka
  Řízení kanceláře vedoucího personální správy a 21 personalistek: Organizace času vedení, zpracování korespondence, prezentací, tvorba zápisů z porad, selekce návštěv, organizace stěhování útvaru, řešení benefitů pro 1500 zaměstnanců, práce s SW SAP - zpracování podkladů pro analytičku personální správy, jednání na úřadech, zpracování došlé a odchozí pošty, péče o archiv s 6000 tis. zaměstnanci potvrzování dokumentů a ověřování odpracovaných let do důchodu pro ČSSZ aj. Práce na zkrácený úvazek při MD
  1988 - 1996
  Vítkovice - export a.s., pracoviště Praha
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní referent
  Samostatné vedení kanceláře - administartivní činost, vedení obchodních zakázek, komunikace se zahraničními klienty, vyřizování víz, ubytovávání klientů spolenčosti, zápisy z porad, mentoring nových lidí, nábor zaměstnanců a zpracování podkadů pro účetní, zaškolování nových zaměstnaců aj.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
  ruština  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
 • Zájmy

  Komuikace s lidmi, psychologie, děti, zvířata, četba všecho druhu, tanec, jóga a cvičení pro zdraví, zdarvý životní styl, kuleční, šipky, střelba, vysokohorská turistika, běh, badminton, lyše, běžky, bruslení, kolo, jízda autem.
 • Trvalé bydliště

  Tržní 2936/3, Vítkovice, Ostrava, 70300

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45