Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Radka K.

Foto: Ing. Radka K.

ID: 226386

Bydliště: ulice, čp, Dukovany lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1978
Platnost: 27.08.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2000 - 2005
VUT Brno - Chemie a technologie potravin
Vysokoškolské / univerzitní
1997 - 2000
VOŠ Jihlava - Finance a řízení
Vyšší odborné
1993 - 1997
Gymnázium Moravský Krumlov - Humanitní
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2014
Tarifomat, s.r.o, Brno
Vzdělávání a školství , Specialista pro rozvoj a vzdělání
Komunikace s obchodními partnery, zpracování produktových materiálů. Školení nováčků. Produktová a obchodní podpora specialistů, online a offline náslechy, zpětné vazby. Nábor zaměstnanců, selekce životopisů, účast na výběrovém řízení, vedení assessment center. Příprava podkladů k nástupům, vedení karet zaměstnanců.
2013 - 2014
Fincentrum a.s., Brno
Personalistika, lidské zdroje , HR ředitel / manažer
Kompletní vedení personálních záležitostí společnosti Zastřešení náboru zaměstnanců, vedení pohovorů a assessment center, vytváření specializované metodiky náboru, školení zaměstnanců, benefitní struktura a práce na motivaci zaměstnanců, zpracování docházky a podkladů mezd, vedení asistentek a supervizora call centra, zajištění chodu call centra a práce na zvyšování efektivity pracovních norem.
2005 - 2006
The Source Network
Personalistika, lidské zdroje , Specialista pro rozvoj a vzdělání
Personální segment – Nábor zaměstnanců, zpracování adaptačního plánu a jeho rozvoj, vedení a motivace zaměstnanců, hodnocení a výstupy zaměstnanců. Dohled a vedení agendy agenturních zaměstnanců. Komunikace s UP v ČR a SK, účast na burzách práce, příprava mzdových podkladů, zajišťování ubytování zaměstnanců, získávání nových klientů, administrativní činnost, komunikace s klienty, zpracování faktur. Obchodní segment – Akvizice nových klientů, vedení obchodních jednání, příprava obchodní strategie, domluva podmínek spolupráce, ad. Vedení call centra - Vytváření a vedení vlastního týmu prodejců a asistentů call centra, kontinuální rozšiřování, rozvoj a motivace týmu, řízení aktivity jednotlivých obchodníků, poskytování jim zpětné vazby a školení, nábor nových zaměstnanců a jejich zaškolení, uzavírání obchodů po telefonu i face to face, později vedení a motivace supervizorů a koučů call-teamů. Další související zkušenosti - Komunikace s externími a interními dodavateli, zajišťování IT služeb, zastřešování externí a interní kurýrní služby, projektové vedení a plánování, zajišťování databáze, zpracování mzdových podkladů, příprava konferencí a zpětnovazebných projektů pro klienty.
2005 - 2005
ManMark ECONOMY, Brno
Personalistika, lidské zdroje , HR konzultant
Komunikace s českými a zahraničními klienty, nábor uchazečů o zaměstnání, práce samostatně i v týmu, administrativní činnost, práce s firemní databází

Jazykové znalosti

němčina
mírně pokročilá
angličtina
středně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek