Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Tereza K.

Foto:  Tereza K.

ID: 274806

Bydliště: ulice, čp, Ostrava lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1990
Platnost: 30.06.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2005 - 2009
Střední průmyslová škola Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace - Technické Lyceum
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2015 - 2016
ÚP
Personalistika, lidské zdroje , Personalista
Od 1. 10. 2015 do 31. 3. 2016 vedena na ÚP
2015 - 2015
Randstad s.r.o.
Personalistika, lidské zdroje , HR konzultant
Od 15.6.205 do 19.8.2015, Jednání s uchazeči o zaměstnání, zajišťování pracovníků pro uživatele, zajišťování výběrových řízení agenturních zaměstnanců u uživatele pro následné zapůjčení, spolupráce se zákazníky-firmami (uživateli), personalistika, příprava pracovních smluv a další potřebné dokumentace, organizační práce – přidělení pracovníků, zajištění rozjezdu nové spolupráce, zajištění nástupu nových pracovníků, kontroly pracovníků na pracovištích, okamžité zajištění náhrady za chybějícího pracovníka, zajišťování a organizace vzdělávání zaměstnanců, administrace ukončování pracovních poměrů, vypracování podkladů pro zpracování mezd, pro fakturaci, administrativa, příjem a odesílání pošty. Zajišťování OOPP pro pracovníky.
2015 - 2015
ÚP
Personalistika, lidské zdroje , Personalista
Od 1.6.2015 do 14.6.2015 vedena na ÚP
2015 - 2015
KOFING REAL s.r.o.
Personalistika, lidské zdroje , Personalista
Od 1. 1. 2015 do 31. 5. 2015 Středisko Agentura práce: Zastup za pracovnici na mateřské dovolené. Jednaní s uchazeči o zaměstnaní, zajišťovaní pracovníků, zajišťovaní výběrových řízení agenturních zaměstnanců u uživatele pro následné zapůjčení, spolupráce se zákazníky - firmami, personalistika, příprava pracovních smluv a další potřebné dokumentace, organizační práce – přidělení pracovníků, zajištění rozjezdu nové spolupráce, zajištění nástupu nových pracovníků, kontroly pracovníků na pracovištích, okamžité zajištěni náhrady za chybějícího pracovníka, zajišťování a organizace vzdělávání zaměstnanců, administrace ukončování pracovních poměrů, vypracování podkladů pro zpracování mezd, pro fakturaci, vystavování vnitrofaktur, organizace pronájmu školících prostor, administrativa, vedení předepsané dokumentace, vedení pokladny, práce s personálním a docházkovým softwarem. Personální středisko společnosti – evidence uchazečů o zaměstnání přímo u společnosti, jednání s uchazeči o zaměstnání, příprava pracovních smluv a ostatní potřebné dokumentace, organizace nástupu nových zaměstnanců, zajišťování a organizace vzdělávání zaměstnanců, práce s personálním a docházkovým softwarem. Administrace schválených dotačních projektů (vzdělávání zaměstnanců, stáže) – jednání a výběr dodavatelů, příprava smluv s dodavateli školení, organizace jednotlivých školení / kurzů jak dlouhodobých, tak krátkodobých, zpracování zpráv a žádostí o platbu, komunikace se školiteli, zajišťování naplňování povinné publicity, komunikace s poskytovatelem dotace. Vedení skladu OOPP – nákup, výdej, evidence, zajišťování praní a čištění. Pracovní poměr ukončen uplynutím sjednané doby – návrat pracovnice z mateřské dovolené.
2011 - 2014
KOFING, a.s.
Personalistika, lidské zdroje , Personalista
Od 3. 1. 2011 do 31. 12. 2014 Středisko Agentura práce: Zastup za pracovnici na mateřské dovolené. Jednaní s uchazeči o zaměstnaní, zajišťovaní pracovníků, zajišťovaní výběrových řízení agenturních zaměstnanců u uživatele pro následné zapůjčení, spolupráce se zákazníky - firmami, personalistika, příprava pracovních smluv a další potřebné dokumentace, organizační práce – přidělení pracovníků, zajištění rozjezdu nové spolupráce, zajištění nástupu nových pracovníků, kontroly pracovníků na pracovištích, okamžité zajištěni náhrady za chybějícího pracovníka, zajišťování a organizace vzdělávání zaměstnanců, administrace ukončování pracovních poměrů, vypracování podkladů pro zpracování mezd, pro fakturaci, vystavování vnitrofaktur, organizace pronájmu školících prostor, administrativa, vedení předepsané dokumentace, vedení pokladny, práce s personálním a docházkovým softwarem. Personální středisko společnosti – evidence uchazečů o zaměstnání přímo u společnosti, jednání s uchazeči o zaměstnání, příprava pracovních smluv a ostatní potřebné dokumentace, organizace nástupu nových zaměstnanců, zajišťování a organizace vzdělávání zaměstnanců, práce s personálním a docházkovým softwarem. Administrace schválených dotačních projektů (vzdělávání zaměstnanců, stáže) – jednání a výběr dodavatelů, příprava smluv s dodavateli školení, organizace jednotlivých školení / kurzů jak dlouhodobých, tak krátkodobých, zpracování zpráv a žádostí o platbu, komunikace se školiteli, zajišťování naplňování povinné publicity, komunikace s poskytovatelem dotace. Vedení skladu OOPP – nákup, výdej, evidence, zajišťování praní a čištění. Pracovní poměr ukončen dohodou – převod do společnosti KOFING REAL v důsledku převodu agentury práce do této společnosti.
2005 - 2010
KOFING, a.s.
Personalistika, lidské zdroje , Personalista
Brigádní výpomoc v agentuře práce. Jednání s uchazeči o zaměstnání, zajišťování pracovníků, spolupráce se zákazníky-firmami, personalistika, organizační práce – přidělení pracovníků, zajištění rozjezdu nové spolupráce, kontrola nástupu nových pracovníků, okamžité zajištění náhrady za chybějícího pracovníka, vyřizování pošty, vedení předepsané dokumentace. Po celou dobu studia dále klasické studentské brigády - úklidové práce, mytí oken, servírka.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
základní / pasivní

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2012 Kurz mzdové účetní – získání certifikátu

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek