Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Eva Š.

Foto: Ing. Eva Š.

ID: 197509

Bydliště: ulice, čp, Ostrava lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1975
Platnost: 25.04.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2005 - 2008
VŠP Ostrava - ekonomika a management
Vysokoškolské / univerzitní
1994 - 1997
VŠE Praha - finance a účetnictví
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2014 - 2015
Trakce, a.s.
Management , Finanční ředitel/manažer
předmětem činnosti společnosti je z velké většiny výstavba a opravy zabezpečovacích a elektrifikačních zařízení na železnici, stavební práce, org. složka v Polsku, vlastní vývojové oddělení, obrat cca 300 mil. Kč ročně, řádově 100 zaměstnanců v ČR a 50 v Polsku, dceřiná společnost Kvadro spol. s r. o. provozující dopravu, projekci, 2 hotely a squashové centrum. Ve své pracovní pozici jsem měla zejména tyto povinnosti: komplexní odpovědnost za oblast financí, řešení ztrátovosti předchozích období, přímé řízení účetních oddělení v rámci celé korporátní struktury, řízení platebního styku a operací v cizích měnách, reprezentace společnosti zejména v samostatné komunikace s bankami, věřiteli, státní správou i obchodními partnery, správa cashflow, ekonomické řízení projektů, rozpočtů a reportingu, spolupráce s finančními auditory, daňovými poradci a externími právními zástupci.
2004 - 2013
TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s., provoz Válcovna trub
Marketing , Marketingový ředitel/manažer
– vedoucí marketingu provozu válcovny trub: budování zcela nového marketingu firmy včetně ucelené koncepce a strategie, monitoring konkurence, vyhledávání nových tržních příležitostí, práce se stávajícími zákazníky, marketingové studie podle konkrétních potřeb (inovace výrobní technologie, potenciální akvizice v oboru – možnosti vertikální integrace atd.), tvorba firemní kultury, podpora strategického rozhodování, vytvoření MIS, referenční a produktové galerie, řízení a realizace PR aktivit po akvizici mateřskou firmou v součinnosti s MORAVIA STEEL a.s. a mateřskou firmou TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. v souladu se standarty jednotné „Corporate Identity“ (veletrhy, výstavy, inzerce, prezentace, firemní a oborové tiskoviny, propagační předměty apod.), průzkumy dodavatelského trhu atd. - projektový management – v rámci maticové manažerské struktury vedení jednoho ze strategických projektových týmů (zavedení výroby ocelových trub pro tlakové nádoby) - nástupní pozice – referent pro pohledávky a zápočty: monitoring vývoje a stavu pohledávek, úvěrové limity zákazníků, pojištění pohledávek, vymáhání nedobytných pohledávek ve spolupráci s právními zástupci, komunikace se zákazníky o platebních podmínkách a morálce, plánování a správa cash flow z běžné činnosti, organizace a zajišťování vzájemných zápočtů a postoupení pohledávek apod.
2002 - 2004
Prega, s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Account Manager - media, reklama
- poslední pozice – manažer oddělení vlasové kosmetiky: zavádění italské značky na trh, komunikace s dodavateli i odběrateli, vedení realizačního týmu, tvorba cen, propagace, spuštění firemního internetu www.framesi.cz, zajišťování odborných seminářů, péče o stávající zákazníky a vyhledávání i kontaktování nových, zajištění zahraničních stáží, řízení logistiky a skladů, výběr nových pracovníků, publikace v odborných časopisech, atd. - nástupní pozice – asistentka majitele: komunikace se zahraničím, tvorba a implementace interních kontrolních systémů, změny v účetní a skladové evidenci, organizace chodu firmy, zavádění opatření plynoucích z legislativních odborných požadavků, administrativa, fakturace, zahraniční cesty na veletrhy, podpora týmu, zajišťování realizace dovozů nových zemí původu atd.
1999 - 2001
PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
Ekonomika a podnikové finance , Auditor v ekonomice a financích
Asistentka auditora, registrovaná v Komoře auditorů ČR; přezkoumání, analýza a korekce klientských účetních záznamů, finančních výkazů (rozvahy, výsledovky, cash flow, přílohy) sestavených podle českých, mezinárodních, anglických nebo amerických standardů převážně u podniků výrobní a obchodní povahy, finanční a obchodní poradenství, due diligence, plánování, testování kontrol, revize a implementace vnitřního kontrolního systému, hodnocení bankovních pohledávek, komunikace s klientem, vedení menšího auditorského pracovního týmu, hodnocení mladších kolegů, organizační podpora, kontakt s potenciálními zaměstnanci z řad studentů.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
polština
základní / pasivní
ruština
základní / pasivní
angličtina
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
ACCA – základní stupeň v anglickém jazyce absolvován v roce 1999; dále navazující vzdělávání v souladu s požadavky zaměstnavatele z oblasti účetní a daňové, manažerské, mezinárodní legislativní úpravy finančního výkaznictví, projektového managementu atd.

Zájmy

lyžování, volejbal, turistika, rodina, zahrada, literatura

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek