Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Bc. Adéla L.

Foto: Bc. Adéla L.

ID: 160519

Bydliště: ulice, čp, Frýdek-Místek lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1985
Platnost: 20.04.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2007 - 2010
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - Ekonomika a řízení v oblasti surovin
Bakalářské
2001 - 2006
Obchodní akademie Frýdek-Místek - Obchodní akademie
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2014
FRANKOSPOL OFFICE s.r.o.
Administrativa , Fakturant/ka
- Řešení skladového hospodářství. - Fakturace, řešení objednávek, komunikace se zákazníky, obsluha zákazníků. - Práce se systémem HELIOS. - Vedení a evidence pokladny. - Hotovostní prodej. - Zpracování požadavků nadřízeného.
2013 - 2013
PETR OTÁHAL, a. s.
Administrativa , Administrativní pracovník
- Evidence přijaté a odeslané pošty, třídění korespondence zaměstnancům. - Zpracování a odesílání korespondence, obsluha datových schránek. - Odpovědnost za odesílání obchodních balíků a dopisů (zpracování potřebných poštovních dokumentů a jejich evidence). - Přijímání ohlášení, doprovod a obsluha firemních návštěv. - Správa firemního e-mailu. - Vyřizování příchozích telefonních hovorů a přepojování na firemní linky. - Zavádění dat do ekonomického systému Evolio (aktualizace informací nových a stávajících klientů, rozesílání e-mailů s nabídkami). - Rozesílání hromadných e-mailů. - Evidence dovolenkových lístků. - Zpracování a evidence pracovních smluv. - Zajištění materiálně-technické základny společnosti (hygienické potřeby, pitný režim, kancelářské potřeby, tonery, káva). - Příprava zasedacích místností k jednáním a seminářům. - Zpracování požadavků nadřízeného. - Zodpovědnost za funkčnost veškeré techniky ve společnosti, řešení oprav a závad.
2013 - 2013
ROBOTECH SW a. s.
Administrativa , Asistentka
- Telefonická komunikace s klienty a zákazníky společnosti. - Objednávání spotřebního materiálu. - Práce se systémem Altus VARIO (tvorba objednávek, příjemek, výdejek, zavádění dodacích listů a faktur). - Zajišťování svozu materiálu.
2012 - 2013
HERTIN s.r.o.
Administrativa , Asistentka
- Zajišťování administrativního a provozního chodu společnosti. - Zakládání a rozdělování smluv a dokumentů. - Fakturace. - Telefonická a osobní komunikace s klienty a zákazníky společnosti. - Zápis a rozdělení přijaté korespondence, vedení poštovní agendy, zodpovědnost za odesílání obchodní korespondence. - Zajištění plynulého chodu seminářů ve školicím středisku (objednávka občerstvení, servis, příprava školicí místnosti).
2011 - 2012
Petr Otáhal, s. r. o., vzdělávací a poradenský institut
Administrativa , Asistentka
- Vyřizování firemních e-mailů. - Telefonická a osobní komunikace s klienty a zákazníky společnosti. - Zavádění dat do ekonomického systému Evolio (aktualizace informací nových a stávajících klientů). - Odpovědnost za odesílání obchodních balíků a dopisů (zpracování potřebných poštovních dokumentů a jejich evidence). - Zápis a rozdělení přijaté pošty mezi zaměstnance společnosti. - Evidence dovolenkových lístků. - Tvorba závěrečných protokolů a osvědčení jako výstupu ze seminářů. - Zajištění materiálně-technické základny společnosti. - Příprava zasedací místnosti k jednáním a seminářům. - Účast na vzdělávací stáži v Londýně (certifikát o absolvování v anglickém jazyce).
2003 - 2006
Prázdninové brigády
Doprava, zásobování a logistika , Skladník / manipulant
- Výpomoc ve skladu (fakturace, výdej zboží, kontrola výrobků, paletování) - Nabídka produktů v supermarketu (ochutnávky, komunikace se zákazníky)

Jazykové znalosti

angličtina
středně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail

Zájmy

Cestování, sport, veřejné dění

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek