Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Václav M.

Foto:  Václav M.

ID: 242410

Bydliště: ulice, čp, Praha 4 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1969
Platnost: 24.02.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1985 - 1988
SOU ČKD - Silnoproudá elektrotechnika
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2008 - 2014
ČEZ Korporátní služby, s.r.o.,
Stavebnictví a reality , Facility Manager
Ve správě mám 7objektů, jedná se o objekty administrativní, provozní a ubytovací s restauračním zařízením Pro výše uvedené objekty zpracovávám nájemní smlouvy na nebytové prostory, za účelem krátkodobého i dlouhodobého pronájmu provozoven drobných podnikatelů, cca 20 provozoven, provoz parkovacího domu – 250 parkovacích míst. Projednávám podmínky pronájmů, provádím výpočet nájemného a souvisejících služeb z pronájmem. Zpracovávám dlouhodobé investiční záměry, jsem členem výběrových komisí a následně vykonávám TDI. Provádím periodickou kontrolu revizní činnosti dle stanoveného harmonogramu jednotlivých technologií. Vypracovávám pravidelné reporty o průběhu údržby vedení společnosti. Podílím se na vypracování návrhu rozpočtu na údržbu na následující období. Jsem zodpovědný za dodržování platné legislativy v oblasti PO a BOZP. Přijímám požadavky od jednotlivých nájemců a správců objektů na opravy a údržbu, které vyhodnocuji a následně zajišťuji pomocí dodavatelských firem jejich realizaci. Provádím periodické kontroly požární bezpečnosti z funkce preventisty PO. Schvaluji přijaté daňové doklady v systému SAP, provádím jejich rozúčtování dle objektů, zavádím a zpracovávám nové nájemní smlouvy v systému SAP REM a SRM. Každoročně působím v inventarizační komisi.
2007 - 2008
SKANSKA a.s.
Stavebnictví a reality , Facility Manager
Správa administrativní budovy Českého Statistického úřadu. Komplexní péče o zázemí výpočetního střediska v oblasti energetiky.
2001 - 2005
Atico, s.r.o.
Technika, elektrotechnika a energetika , Výrobní ředitel/manažer v technice, elektro
Zastával jsem funkci vedoucí výroby v mé pracovní náplni bylo: přijímání zakázek, jednání se zákazníky, zpracování cenových nabídek a jejich vyhodnocení. Jednání s dodavateli, vyřizování poptávek, zajištění materiálové základny, realizace v dílně včetně dořešení různých technických nedostatků projekce a dalších více prací dle požadavků zákazníka. Dále jsem byl zodpovědný za ekonomický systém PREMIER, prováděl pravidelné doškolování pracovníků a komunikoval s dodavatelem SW. Předmětem činnosti toho SW je komplexní sledování zakázky od přijetí do předání zákazníkovi s podrobným ekonomickým hodnocením. Věnoval jsem se optimalizaci skladových zásoba v závislosti na realizovaných zakázkách.

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta
Typ průkazu
C - nákladní auta
Typ průkazu
T - traktory

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
Databázové systémy
MS SQL, MySQL, Oracle

Kurzy

Absolvoval/a jsem
SAP R5 - REM, MM, AM, SRM

Zájmy

domácí kutil, turistický oddíl, práce se dřevem

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek